Ισπανία Πληροφοριες και σχετικα για Tαξιδι

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
μπορει να μου πει καποιος αν με ψαρωσε απ το ταξ. γραφειο....ποσο εχει η μεταφορα βαλιτσας στην vueling
πες μου τι τιμη σου εδωσε το ταξιδιωτικο, για ποιο αεροδρομιο, για ποτε και με ποια εταιρεια
 

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
21-24 αυγουστου...εγω τα ειχα βρει με vueling 350 ευρω τα 2 ατομα...αυτη μου ειπε οτι η βαλιτσα ειναι αρκετα ακριβη οπωτε θα βγει περιπου στα ισια με την Iberia που ηταν στα 425ευρω..μεγαλη μαλακια εκανα καθω η διαφορα ειναι σχεδον 40 ευρω το ατομο...θα επερνα την καινουργια φανελα ρε γμτ
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
μονο η Vueling παει Βαρκελωνη ή μονο η Βαρκελωνη έχει αεροδρομιο στην Ισπανια?

Πειραζει να αναφερω ενα αρνητικο περιστατικο με τη Vueling προς ενημερωση του μικρου? Μιλησα για τη συγκεκριμενη εταιρεια.
Eξακολουθεις να μπουρδολογείς... δεν έχεις πάρει χαμπάρι ούτε εσυ ούτε ο άλλος ότι η ΙΒ δεν πετάει Αθήνα...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
γιατι να ψαξω στο νετ πριν ρωτησω εδω? φορουμ δεν ειναι?
μπα, το τελευταίο καιρό είμαστε δωρεάν τουριστικό γραφείο / ή google

Iberia Lineas Aereas Espana official 3-Star Ranking | SKYTRAX


μπορει να μου πει καποιος αν με ψαρωσε απ το ταξ. γραφειο....ποσο εχει η μεταφορα βαλιτσας στην vueling
ακριβώς αυτό που έγραψα και πάνω

http://vueling.com/EN/serviciosVueling/equipaje_anadir_maletas.php
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.444
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
21-24 αυγουστου...εγω τα ειχα βρει με vueling 350 ευρω τα 2 ατομα...αυτη μου ειπε οτι η βαλιτσα ειναι αρκετα ακριβη οπωτε θα βγει περιπου στα ισια με την Iberia που ηταν στα 425ευρω..μεγαλη μαλακια εκανα καθω η διαφορα ειναι σχεδον 40 ευρω το ατομο...θα επερνα την καινουργια φανελα ρε γμτ

Η αλήθεια είναι ότι χάσατε συνολικά 8 ευρώ και τα δυο άτομα...
Πάρτε και τίποτα φαγητό μαζί σας γιατί η vueling δεν έχει.

(ε ναι! έκανα αυτό που νομίζετε - έχω χρόνο για χάσιμο σήμερα)
 

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
βασικα δεν χασαμε 8 ευρω το ατομα...350 απο vueling + 30 η βαλιτσα = 380 συνολο...εμεις κλεισαμε με 425 ...τεσπα οτι εγινε εγινε..

δεν εχει φαγητο η vueling? ενταξυ δεν πειραζει 3 ωρες ειναι το ταξιδι
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.444
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αν παίρνατε μόνο μια. Τώρα μπορείτε να πάρετε και οι δυο από μια :).
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
21-24 αυγουστου...εγω τα ειχα βρει με vueling 350 ευρω τα 2 ατομα...αυτη μου ειπε οτι η βαλιτσα ειναι αρκετα ακριβη οπωτε θα βγει περιπου στα ισια με την Iberia που ηταν στα 425ευρω..μεγαλη μαλακια εκανα καθω η διαφορα ειναι σχεδον 40 ευρω το ατομο...θα επερνα την καινουργια φανελα ρε γμτ
αφου θα ειναι τοσες λιγες μερες, δε βολευεστε μονο με χειραποσκευη?
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Δεν ξέρω που να ρωτήσω, να μην ανοίγω νέο θέμα, βρήκα εδώ ειδικούς ...και τολμώ:
οργανώνω ένα μουλτι σιτι στις ΗΠΑ:
ATH-NEW YORK-CHARLOTTE N.C.-SAN FRANCISCO-ATH.
(θα διαρκέσει 10-12 μέρες, δεν είναι για τουρισμό, είναι επίσκεψη σε 3 Πανεπιστήμια).
Στα σαιτ των Αεροπορικών, προβλέπεται η περίπτωση "μουλτι σιτι", χωρίς όμως όλες να σου δίνουν πρόταση (νομίζω οι Αμερικάνικες δίνουν).
Στα άλλα όμως σαιτ εισητηρίων πχ. Αιρτικετς, Χιππο, Σκαισκανερ, δεν βλέπω αυτή την πρόβλεψη. Μήπως υπάρχει κι εγώ δεν ξέρω να την βρω?? Ή μήπως πρέπει να βγάλω 4 χωριστά εισητήρια???
Ευχαριστώ:)
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Δεν ξέρω που να ρωτήσω, να μην ανοίγω νέο θέμα, βρήκα εδώ ειδικούς ...και τολμώ:
οργανώνω ένα μουλτι σιτι στις ΗΠΑ:
ATH-NEW YORK-CHARLOTTE N.C.-SAN FRANCISCO-ATH.
(θα διαρκέσει 10-12 μέρες, δεν είναι για τουρισμό, είναι επίσκεψη σε 3 Πανεπιστήμια).
Στα σαιτ των Αεροπορικών, προβλέπεται η περίπτωση "μουλτι σιτι", χωρίς όμως όλες να σου δίνουν πρόταση (νομίζω οι Αμερικάνικες δίνουν).
Στα άλλα όμως σαιτ εισητηρίων πχ. Αιρτικετς, Χιππο, Σκαισκανερ, δεν βλέπω αυτή την πρόβλεψη. Μήπως υπάρχει κι εγώ δεν ξέρω να την βρω?? Ή μήπως πρέπει να βγάλω 4 χωριστά εισητήρια???
Ευχαριστώ:)
KAYAK - Cheap Flights - Deals on Airline Tickets - Airfare - Compare Hundreds of Travel Sites
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Δεν ξέρω που να ρωτήσω, να μην ανοίγω νέο θέμα, βρήκα εδώ ειδικούς ...και τολμώ:
οργανώνω ένα μουλτι σιτι στις ΗΠΑ:
ATH-NEW YORK-CHARLOTTE N.C.-SAN FRANCISCO-ATH.
(θα διαρκέσει 10-12 μέρες, δεν είναι για τουρισμό, είναι επίσκεψη σε 3 Πανεπιστήμια).
Στα σαιτ των Αεροπορικών, προβλέπεται η περίπτωση "μουλτι σιτι", χωρίς όμως όλες να σου δίνουν πρόταση (νομίζω οι Αμερικάνικες δίνουν).
Στα άλλα όμως σαιτ εισητηρίων πχ. Αιρτικετς, Χιππο, Σκαισκανερ, δεν βλέπω αυτή την πρόβλεψη. Μήπως υπάρχει κι εγώ δεν ξέρω να την βρω?? Ή μήπως πρέπει να βγάλω 4 χωριστά εισητήρια???
Ευχαριστώ:)
Το airtickets έχει ως επιλογή Πολλαπλοί προορισμοί.
Εκτός από το Kayak και η Expedia έχει επιλογή multiple destinations.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μην ψαχνεις για ενα ενιαιο εισιτηριο θα σου βγει πανακριβο... ψαξε το ΑΤΗ-NYC SFO-ATH σε ενα και τα εσωτερικα μονα τους. Μαλλον σε one way ξεχωριστα θα σου βγουν φτηνοτερα αλλα για καλο και κακο τσεκαρε τα και σε ενα ενιαιο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.951
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom