Ποιά η γνώμη σας για τα Hostels?

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
είπα για μένα? για μενα απλή ονομασία είναι κι για τα δύο είναι, δε έχω κανένα πρόβλημα, μια απλή διευκρίνηση είπα .
 
Μηνύματα
127
Likes
22
Μένεις Πολωνία; Ωραία!
Γραφω στα γερμανικά τις πολεις αφου είναι η πρώτη μου γλώσσα. Άλλωστε ιστορικά να το δεις η δυτική και βόρεια Πολωνία βρίσκεται σε γερμανικά εδάφη και οι πόλεις έχουν γερμανικό Flair. Τα περί Ιστανμπουλ είναι ατυχή διότι συνέβει ακριβώς το ανάποδο.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
sorry mea culpa, λαθος διατυπώση από μένα ήταν

όντως, το Βροτσλαβ ήταν κι θα παραμείνει γερμανινκή πόλη, άλλες πόλεις μας πείραν οι φίλοι εξ ανατολας, οι οποίες ήταν πολωνικες
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
χαχα λονελυ, στην Πολώνια μένω κι σπουδάζω, ότι έχεις γράψει το έχω δει προ πολού :Ρ

απλά ερωτώ για τα χόστελ, για να ξέρω τι να κάνω αν θα ερθει κάνας γνωστος μου.

Εάν μείνει κάποιος γνωστός σου Κρακοβία, ένα πολύ όμορφο, καθαρό και φτηνό βεβαίως βεβαίως hostel είναι το Mosquito!
Ευγενικό προσωπικό, καθημερινά είχαν και γλυκό ημέρας ;)
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Προτεινω να γινει μια συναντηση, και να δουμε ολοι μαζι το Hostel I & Hostel II
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
καλη σκεψη...ποιος θα κανει το θυμα να δουμε
 

TRAVELLER 3

Member
Μηνύματα
95
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
μηνα του μελιτος σε hostel με αλλους στο δωματιο???καλα καταλαβα???καλυτερα να κατσω σπιτι μου!!!!!!χαχαχαχαχα. βεβαια εγω σε hostel στην κοπενχαγη εμεινα με 4 γυναικες στο ιδιο δωματιο!!!!2 ελβετιδες και 2 απο αυστραλια.ααααα!!!!μονο στο δικο μου κρεβατι ειχε ομως κοριους.τα καλα των hostels ειναι αυτα.γενικα εχω μεινει πολλες φορες.τα περισσοτερα ειναι σε καλη κατασταση.αν εχεις την δυνατοτητα σε δικλινο να κλεισεις και τα δυο κρεβατια,ακομη καλυτερα.Πριν 20 μερες εμεινα στην ελβετια με την παρεα σε ενα hostel στο schwafhausen, εκπληκτικο.τυχαια το βρηκαμε.ξυλινο με φοβερη διακοσμηση μεσα.για ατομα που ταξιδευουν μονα τους και δεν μπορουν να ξοδεψουν πολλα για διανυκτερευσης ειναι καλη λυση.αρκει να εχεις παντα το νου σου οταν μενεις μαζι με αλλους.
 
Μηνύματα
157
Likes
102
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ενημερώνω ότι στα "Ταξιδιωτικά Επίκαιρα" υπάρχει το Θέμα "Boutique διαμονή στα hostels νέας εποχής" από τη Sophia_det (20/8/2011) πάρα πολύ ενδιαφέρον .Κοιτάξτε το!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom