Ποιος μας κυνηγαει απελπισμενα να συμμαζευτουμε;

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ποιος μας κυνηγαει να κλεισουμε το Travelstories, να διαγραφουμε απο μελη και να μην το ξανανοιξουμε ποτε;

-Εργοδοτης που μας πηρε χαμπαρι;
-Συναδελφοι που τους επεσε βαρυ το φορτιο να παλευουν μονοι τους με τα τηλεφωνα;
-Συζυγος, συντροφος, εραστης, η οποιοσδηποτε που θα ηθελε να ειναι κατι απο τα παραπανω και που να μας βρει ευκαιρους;
-Παιδια που πρεπει να φανε, να πανε στα αγγλικα στα γαλλικα στο μπαλετο η στο μπασκετ;
-Γονεις που γκρινιαζουν οτι μεσουσης της εξεταστικης σερφαρουμε σε μερη ξωτικα και ονειρεμενα;
-Αδελφος που διεκδικει και αυτος με τη σειρα του την προσβαση στο Internet?

Για λεγετε σιγα σιγα τις εμπειριες σας!:haha:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
ΤΙΠΟΤΑ από όλα αυτά....αλλά:

Ο amsterdam που ουρλιάζει οτι με το κόλλημά μου στο site και την μανία που μου προκάλεσε για ταξίδι,θα τον στείλω φυλακή γιατί δεν θα του μείνει ούτε cent:clap::clap::clap::clap:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:haha::haha::haha:...γκρουπ για ψυχοθεραπεία τραβελστορική...δεν είχαμε, ώρα του ήταν :clap:

Μισό, καλέ κυρία, να μελετήξω τα ερωτήματα...

...το βρήκα, το βρήκα...το 3 καλέ, το 3 είναι...:haha:
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
Το "η συνείδησή μου" σαν επιλογή μπορεί να προστεθεί στη λίστα;;;;
Διότι αντί να κάνω στατιστικές αναλύσεις για την πτυχιακή, ψάχνω που θα πάω τον επόμενο μήνα..ποιο μήνα..βδομάδα:airplane:!
Ως ψυχολόγος πάντως Pandora αναλαμβάνω εκουσίως την σύσταση ψυχοθεραπευτικού γκρουπ...!:clap::clap:
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Κυρίως το αφεντικό μου μέχρι που του βρήκα προσφορές (μέσω travelstory βέβαια) για Accra με 500Ε. Έκτοτε με κατσαδιάζει αν περάσει μέρα που δεν θα μπω.. άρα ο κίνδυνος για εμένα πέρασε, είμαι ο Σπύρος και (δεν) είμαι καλά! Χρειάζομαι περεταίρω θεραπεία για να ξεκολλήσω!
 
Last edited by a moderator:

candyman

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Ειρηνικού
μάλλον το 5 lol :haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Κυρίως το αφεντικό μου μέχρι που του βρήκα προσφορές (μέσω travelstory βέβαια) για Accra με 500Ε. Έκτοτε με κατσαδιάζει αν περάσει μέρα που δεν θα μπω.. άρα ο κίνδυνος για εμένα πέρασε, είμαι ο Σπύρος και (δεν) είμαι καλά! Χρειάζομαι περεταίρω θεραπεία για να ξεκολλήσω!
Το "η συνείδησή μου" σαν επιλογή μπορεί να προστεθεί στη λίστα;;;;
Διότι αντί να κάνω στατιστικές αναλύσεις για την πτυχιακή, ψάχνω που θα πάω τον επόμενο μήνα..ποιο μήνα..βδομάδα:airplane:!
Ως ψυχολόγος πάντως Pandora αναλαμβάνω εκουσίως την σύσταση ψυχοθεραπευτικού γκρουπ...!:clap::clap:
Ναι, ναι amantab ! Και να κάνουμε τις συνεδρίες κάθε μήνα σε άλλη χώρα...τι λες Σπύρο ? :haha:
 
Last edited by a moderator:

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Ναι, ναι amantab ! Και να κάνουμε τις συνεδρίες κάθε μήνα σε άλλη χώρα...τι λες Σπύρο ? :haha:

Μια χαρά τα λές...αλλά
δικηγόροι για τα διαζύγια,νταντάδες για τα παιδιά,γραφεία ευρέσεως εργασίας για τους απολυμένους υπάρχουν;;;
Αυτά ποιός θα τα αναλάβει;:bleh::bleh::bleh:
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Εγω θα παρω την επιλογη μανα που καθε φορα που μπαινει στο δωματιο μου αρχιζει την γκρινια "που ολη μερα ξεχνιεσαι σε αυτο το site, που εχεις εξεταστικη και αντι να διαβαζεις ψαχνεις ταξιδια και παιρνουν τα μυαλα σου αερα, αντε να δουμε ποτε θα παρεις πτυχιο"... καθε φορα τα ιδια και τα ιδια...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Εγώ Pandora ξέρω ότι από τότε που έμπλεξα εδώ μέσα, έχουν εκλείψει κάποια όνειρά μου: τα ταξιδιωτικά! Πλέον δεν τα ονειρεύομαι, τα πραγματοποιώ (μα 500Ε για Τόκυο? Πως την παλεύεις?). Ξαφνικά τα ταξίδια γίνανε πιο προσιτά και φθηνά και η θέληση ενισχύθηκε άρα μη με ξεσυνερίζεσαι για τις μηνιάτικες συνεδρίες!
 
Last edited by a moderator:

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
...το βρήκα, το βρήκα...το 3 καλέ, το 3 είναι...
Aααα, Pandora μου, εγώ ευτυχώς δεν έχω τέτοια προβλήματα! Ο δικός μου σύζυγος τα λατρεύει τα ταξίδια! Αφού το λέει κιόλας!
'Ένα ταξίδι', λέει, 'είναι ότι πρέπει για να ανανεώσουν τη σχέση τους δυο άνθρωποι!......
.....αρκεί καθένας να πηγαίνει σε διαφορετικό προορισμό....':haha:


υ.γ. πάντως...τώρα που το σκέφτομαι....λες το 'κλείσε, ρε γυναίκα το ρημάδι!', να αναφέρεται στο λάπτοπ μου??? Βρε....λες????:shock:
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
Εμένα οι γονείς μου έχουν αρχίσει να τρελαίνονται από τη συχνότητα των ταξιδιών μου τα τελευταία περίπου 2 χρόνια, από εκεί που με είχαν μάθει σπιτόγατο ξαφνικά τους ανακοινώνω πέρυσι ότι πάω Ντουμπάι (ο πιο μακρινός προορισμός που έχω επισκεφθεί μέχρι τώρα) και αρχίζουν οι ερωτήσεις: Πόσες ώρες είναι η πτήση; Με ποια εταιρία πας; Γιατί οι φίλες μου μου είπαν ότι η τάδε εταιρία δεν είναι καλή / ο τάδε προορισμός ειναι επικίνδυνος; Και όσες φορές έχω αναφέρει το φόρουμ και τη βοήθεια που μου δίνει να βρίσκω φθηνά εισιτήρια κλπ πάω στοίχημα ότι από μέσα τους το έχουν γλωσσοφάει το καλό μας το Travelstories!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.384
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom