Ποιος μας κυνηγαει απελπισμενα να συμμαζευτουμε;

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Θα πάρω την επιλογή της amantab για το ότι αντί να δουλεύω με τον υπολογιστή "ταξιδεύω" και να προσθέσω ότι, συνεπεία αυτού, διαμαρτύρεται και η "τσέπη" για τις απώλειες... με επακόλουθο στα ταξίδια που θα πραγματοποιηθούν! Κάποιος/α πρέπει να μου ψιθυρίσει τα νούμερα του τζόκερ (υπόσχομαι να τον/την πάρω μαζί μου στο επόμενο ταξίδι - όλα πληρωμένα)! :haha:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Θα πάρω την κουρτίνα 3, που με κυνηγάει ο έρμος να του φτιάξω ένα κέικ μια βδομάδα τώρα και μόλις σήμερα αξιώθηκα γιατί πού να μείνει χρόνος από το τράβελστόρις. :haha:
Και όλοι οι φίλοι που ακούνε και ξανακούνε "είδα προσφορά στο τράβελστόρις" και στραβώνουνε τα μούτρα "καλά άλλη δουλειά δεν κάνεις;" αλλά αν τσιμπήσουνε κι αυτοί καμιά προσφορούλα "αααα τι ωραίο αυτό το σάιτ, να μας πεις να μπούμε και μεις".

Γιατρέ μου είμαστε όλοι άρρωστοι; Αν είναι για θεραπευτικούς σκοπούς (και μόνο) δηλώνω και γω συμμετοχή στο γκρουπ της amantab. Πού θα γίνει είπαμε τον άλλο μήνα; :haha:
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
ΤΙΠΟΤΑ από όλα αυτά....αλλά:

Ο amsterdam που ουρλιάζει οτι με το κόλλημά μου στο site και την μανία που μου προκάλεσε για ταξίδι,θα τον στείλω φυλακή γιατί δεν θα του μείνει ούτε cent:clap::clap::clap::clap:

Δυστυχώς,επιβεβαιώνω τα παραπάνω.:oops:

Ευτυχώς προς το παρόν εμένα δεν με κυνηγάει κανείς.:clap:
 

maris-lou

Member
Μηνύματα
134
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη-Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Δεν με κυνηγαει κανενας :cool: Εγω κυνηγαω οποιον με παρενοχλει :mad: οταν...τραβελστοριζομαι :bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
με κυνηγανε οι admins στην δουλεια!!
Με κυνηγαει το αφεντικο , καταλαβαινει πια ακομα και οταν κανω refresh στην σελιδα.....
Με κυνηγανε οι προσφορες των αεροπορικων..........
Δεν ειμαι καλα, δεν ειμαι καλα...
Χρεωκοπωωωωωω
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Το 5 και το 6!!Τουλαχιστον δεν γινεται να συμπεσουν μια φορα..?Φευγει ο ενας,ερχεται ο αλλος..Ο αδερφος φευγει,η εξεταστικη ερχεται...Ουισκι μου θυμιζει η κατασταση!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Κι εμένα με κυνηγάει η "συνείδησή" μου γιατί ενώ φέτος θα έπρεπε να τελειώσω το μεταπτυχιακό, (εδώ που έμπλεξα) δεν το βλέπω... :lol: Μόλις γυρνάω απ'τη δουλειά το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να ανοίξω τον υπολογιστή, αρχική σελίδα φυσικά το travelstories, και μετά... κόλλημα με τις ώρες.

Και επίσης με κυνηγούν οι μαθητές μου που αντί να διορθώσω τα γραπτά τους κάθομαι και διαβάζω τις ταξιδιωτικές ιστορίες από όλα τα μήκη και πλάτη του κόσμου :haha:
Τις τελευταίες μέρες όλο μονολογώ: Σύνελθε, σύνελθε, αλλά μπα... ακόμα τίποτα :bleh:
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Θα διαλέξω την κουρτίνα...amantab! Και γω μια απο τα ιδια! αντι να ασχολουμε στον υπολογιστη για το μεταπτυχιακο και τη δουλεια ασχολουμε για νεους προορισμους...τουλαχιστον όλοι οι τριγύρο μου ειναι συνηθισμένοι μ'αυτό!!
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ναι παιδια ετσι συνεχιστε και ολοι πελατες μου θα στε...
κλεφτες θα γινουμε..χιχι
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
Θα πάρω την επιλογή της amantab για το ότι αντί να δουλεύω με τον υπολογιστή "ταξιδεύω" και να προσθέσω ότι, συνεπεία αυτού, διαμαρτύρεται και η "τσέπη" για τις απώλειες... με επακόλουθο στα ταξίδια που θα πραγματοποιηθούν! Κάποιος/α πρέπει να μου ψιθυρίσει τα νούμερα του τζόκερ (υπόσχομαι να τον/την πάρω μαζί μου στο επόμενο ταξίδι - όλα πληρωμένα)! :haha:
Τσεπη δεν λες τίποτα..απο τότε που ήρθα Ολλανδία πιο πολλά μου χουν φύγει στα ταξίδια παρά στα δίδακτρα του μεταπτυχιακού...γι αυτό μιας και έχουμε κοινους προβληματισμους μπορείς να πάρεις εμένα σε κείνο το ταξιδάκι που έλεγες (το 3 και το 22 παίξτα σίγουρα)....:D

Αν είναι για θεραπευτικούς σκοπούς (και μόνο) δηλώνω και γω συμμετοχή στο γκρουπ της amantab. Πού θα γίνει είπαμε τον άλλο μήνα; :haha:
Εννοείται μόνο για θεραπευτικούς....Όλοι Ολλανδία για την πρώτη συνεδρία:clap::clap:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
  • Μπορεί και να "παιζε" το 3 παλιότερα ( οι γυναικες είναι πάντα γυναίκες), αλλά απο τότε που διαπιστωμένα το travelstories απέδειξε ότι βοηθάει σποτελεσματικά στην οργάνωση άψογων ταξιδιών, δεν υπάρχει δικαιολογία...

  • Αφήστε που κι εγώ καταξιώθηκα στα μάτια των δικών μου ανθρώπων (δεν χαζολογάω στο ιντερνετ πλέον, αλλά είμαι ερευνητής- σχεδιαστής ταξιδιών. Ευτυχώς που η τρέλα είναι οικογενειακή και ευτυχώς που ξεφύγαμε από φροντιστήρια, στάδια, χορούς κλπ)
  • Το κόλλημα με το φόρουμ το πλήρωσε το διάβασμα και κάποιο χόμπι. Λιγόστεψε ο διαθέσιμος χρόνος, αλλά οταν αποφασιστεί το 24ωρο να γίνει 30ωρο , όλα θα λυθούν.
  • ΥΓ. Υπάρχει και το κόλπο: Κάνω δουλεια στον Η/Υ, αλλά ριχνω και κλεφτιες ματιές στο σάιτ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom