Ποιος μας κυνηγαει απελπισμενα να συμμαζευτουμε;

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Ευρηματικό και διασκεδαστικό το τόπικ που άνοιξες Έρση όσο κ οι απαντήσεις που ακολούθησαν!
Για να μετρήσω απώλειες και θύματα, αν και στη προκειμένη για να είμαι και ειλικρινής, νιώθω εγώ το θύμα και όχι τα βάσανα-άνθρωποι που τους προκαλώ γιατί πάντα θέλω λίγο ακόμα δόση τράβελ στόρι κ ας άργησα στο ραντεβού.
Τη πρωτιά κερδίζει το 3ο και το 6ο. Ισότιμα και ισάξια παρακαλώ, δε θέλω να αδικήσω κανέναν που μουδιαμαρτύρεται. Γιατί και ο αδερφός και οι φίλοι και η κοπέλα μου έχουν ένα κάτιτι της να μου πούνε φυλαγμένο. Δειλά στη σκακιέρα έχει παίξει και το 5 σενάριο. Μέχρι τώρα εφάρμοζα τη τακτική της απάντησης σε γοννείς τύπου ναι ναι ναι...βεβαίως!απόλυτα...... τι είπες??Προφανώς και δεν άκουγα τίποτα γιατί ήμουν αφοσιωμένος στο διάβασμα. Αλλά άρχισε και δε πιάνει τελευταία αυτό το κόλπο και πρέπει ή να βρω άλλο ή να επιστρέψω στο ίδιο θέμα σε κανα τρίμηνο και να βάλω επίσημα πλέον και το 5ο σενάριο στο παιχνίδι. Τα άλλα σενάρια μάλλον δε τα 'χω, όχι για άλλο λόγο αλλά επειδή δεν έχω να κοιμήσω παιδιά, οικογένεια, να βάλω σίδερο και να πλύνω τις κατσαρόλες, και να κάνω απολογισμό του έτους.

Το χειρότερο όμως είναι το εξής. Κοντεύει μια, έχω εξαντλήσει όλα τα αδιάβαστα θέματα μου, ο νους μου ταξιδεύει μεταξύ Ισλανδίας από το παιχνίδι που είναι στο κόσμο' και προσφορές εισιτηρίων για Ευρώπη, είμαι στην Αγγλία και σε 7 ΔΡΑΜΑΤΙΚΕΣ ωρες δεν θα παραδώσω και ΔΕΝ θα παρουσιάσω την εργασία μου στο πανεπιστήμιο γιατί την χάννννωωωωωωω, την κακόμοιρη. Ηταν κ ενδιαφέρουσα!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ωχ ωχ ωχ! Κλεισε το το ρημαδι, στρωσου, ριξε ενα ξενυχτι και παρεδωσε την να παει στην ευχη του θεου! Εμεις εδω θα ειμαστε και αυριο, να εισαι σιγουρος! Που να παμε αλλωστε...μια χαρα ειμαστε ολοι μας ...μια ωραια ατμοσφαιρα...:haha::haha:
 

Phanny

Member
Μηνύματα
33
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εγω σε σχέση με σας πρόσφατα ανακάλυψα το σάιτ.Καθώς λοιπόν διάβαζα σκεφτόμουν μα πότε δουλεύουν όλοι αυτοί:Ολο εδώ είναι. Βλέπω όμως ότι ειναι άκρως μεταδοτικό το μικρόβιο. Κι μένα με κυνηγάει η δουλειά που δεν περιμένει και ο σύζυγος ομοίως.Ετσι σε 5-6 χρόνια θα έχω διαβάσει όλα τα μηνύματα.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Εγώ πάλι , γραφείο μπροστά σε μια οθόνη (η δουλειά βλέπετε), σπίτι με φόρουμ => .... ωχ πρέπει να κλείσω ραντεβού με την οφθαλμίατρο.
Μήπως να της προτείνω travel stories (και που ξέρεις η επόμενη επίσκεψη ίσως να είναι δωρεάν). Λες να είναι και αυτή μέλος ???

Ή καλύτερα αντί για ραντεβού με οφθαλμίατρο, να κανονίσω ταξίδι για Σκωτία Ιούλιο??
 

Phanny

Member
Μηνύματα
33
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ή καλύτερα αντί για ραντεβού με οφθαλμίατρο, να κανονίσω ταξίδι για Σκωτία Ιούλιο??


XA,XA.XA !.Το φάρμακο για όλα! Πανάκεια!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Ή καλύτερα αντί για ραντεβού με οφθαλμίατρο, να κανονίσω ταξίδι για Σκωτία Ιούλιο??


XA,XA.XA !.Το φάρμακο για όλα! Πανάκεια!
σωστά! Ασε που τα γυαλιά θα μας τα βάλει καλύτερο ένα ταξίδι :p :p:p :clap:
 

vickygian

Member
Μηνύματα
87
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο....
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου!!!
Φοβερό τοπικ μπράβο:clap: Μάλλον είμαι από τους τυχερούς της παρέας;) Το πρωί μόλις έρχομαι στη δουλειά (δημόσιο) ανοίγω το φορουμ και ενημερώνομαι για τα τεκτενόμενα της νύχτας:haha: "Αφεντικό" μου είναι ο άντρας μου ο οποίος όταν με βλέπει πίσω από τον Η/Υ ρίχνει ένα κρυφό γελάκι και μου λέει πάλι μέσα είσαι?:haha: Τον έχω κάνει φανατικό των ταξιδιών γιατί όπου πάμε όλα είναι τέλεια οργανωμένα χάρη στο travelstories!!!! Η μάνα μου λέει συνέχεια "Η Βίκυ κλείνει φτηνά εισιτήρια στο internet και κανονίζει ταξίδια στο εξωτερικό φτηνά και περνάει πολύ ωραία, άμα θες να σου κλείσει κι εσένα":bleh: Το μόνο κακό είναι ότι ξεχνιέμαι διαβάζοντας τις ιστορίες και μετά τρέχω να προλάβω τις δουλειές μου αλλά χαλάλι!! Περνάμε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εμενα με κυνηγανε 2 :
1.Ο αντρας που θελω να πηγαινω εξωτερικο πολυ συχνοτερα απο παλια ..για παραδειγμα απο τα Χριστουγεννα 2009 εχω παει σε 2 χωρες ηδη και ετοιμαζομαι για Κολωνια επισης.(στεναζει..το οικογενειακο budget)
2.Η συναδελφος που καθεται απεναντι μου στη δουλεια ,την οποια εχω τρελανει με πληροφοριες παντος τυπου απο το φορουμ..."στο φορουμ αυτο....στο φορουμ εκεινο"
Τα εχει δει ολα η καημενη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.216
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom