Ποιος μας κυνηγαει απελπισμενα να συμμαζευτουμε;

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Παράγραφος γ)
από τότε που πήρε το μάτι της το "...παλιά μου ερωμένη..." από την ιστορία
"Βενετία..." δεν έχω βρει ησυχία.Από πάνω μου, κάθε τόσο, δήθεν κάτι να μου πει αλλά το μάτι στην οθόνη:D
Στο τέλος εκτυπώνω από το word (από το word βέβαια..), κάποια ιστορία και διαβάζει, και τότε ηρεμεί...-Αααα εσύ είσαι διαφορετικός απ΄ότι φαίνεσαι...!!!
-χμμμμ "χαιρέτα μου το πλάτανο.." ευτυχώς που είναι το internet και θα με μάθεις:D:D:D
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Παράγραφος γ)
από τότε που πήρε το μάτι της το "...παλιά μου ερωμένη..." από την ιστορία
"Βενετία..." δεν έχω βρει ησυχία.Από πάνω μου, κάθε τόσο, δήθεν κάτι να μου πει αλλά το μάτι στην οθόνη:D
Στο τέλος εκτυπώνω από το word (από το word βέβαια..), κάποια ιστορία και διαβάζει, και τότε ηρεμεί...-Αααα εσύ είσαι διαφορετικός απ΄ότι φαίνεσαι...!!!
-χμμμμ "χαιρέτα μου το πλάτανο.." ευτυχώς που είναι το internet και θα με μάθεις:D:D:D
Ωχ ωχ, καπετάνιε...πληγές άνοιξες, μου φαίνεται...:D
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Aααα, Pandora μου, εγώ ευτυχώς δεν έχω τέτοια προβλήματα! Ο δικός μου σύζυγος τα λατρεύει τα ταξίδια! Αφού το λέει κιόλας!
'Ένα ταξίδι', λέει, 'είναι ότι πρέπει για να ανανεώσουν τη σχέση τους δυο άνθρωποι!......
.....αρκεί καθένας να πηγαίνει σε διαφορετικό προορισμό....':haha:


υ.γ. πάντως...τώρα που το σκέφτομαι....λες το 'κλείσε, ρε γυναίκα το ρημάδι!', να αναφέρεται στο λάπτοπ μου??? Βρε....λες????:shock:
Ρόζα μου και δίκιο έχει
Ο καθένας τον ταξιδιωτικό του δρόμο, αν δεν τύχει να ταυτίζονται οι δυο τους.
Αλλά αυτό το "κλείσε ρε γυναίκα το ρημάδι", κάτι μου θυμίζει....
Λες?
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Παράγραφος γ)
Στο τέλος εκτυπώνω από το word (από το word βέβαια..), κάποια ιστορία και διαβάζει, και τότε ηρεμεί...-Αααα εσύ είσαι διαφορετικός απ΄ότι φαίνεσαι...!!!
-χμμμμ "χαιρέτα μου το πλάτανο.." ευτυχώς που είναι το internet και θα με μάθεις:D:D:D
Τι να κάνουμε καπετάνιε για ανθρώπους πολυδιάστατους και πολυτάλαντους όπως εσύ χρειαζόμαστε πολλά και διαφορετικά μέσα για να κατανοήσουμε την πολύπλευρη προσωπικότητα τους.:p
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Οπότε η γυναίκα μου σηκώθηκε από το τραπέζι, τράβηξε την πρίζα της
τηλεόρασης, έσβησε τον υπολογιστή και πέταξε τη μπύρα μου. Η ηλίθια!!
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Τι να κάνουμε καπετάνιε για ανθρώπους πολυδιάστατους και πολυτάλαντους όπως εσύ χρειαζόμαστε πολλά και διαφορετικά μέσα για να κατανοήσουμε την πολύπλευρη προσωπικότητα τους.:p
:D:D:D:D:D:D
 
Last edited by a moderator:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εμένα προς το παρόν με κυνηγάει ο χρόνος και η νύστα που με πιάνει, όταν δεν ξεκολάω, αν δεν τελείωσω τη μελέτη του φόρουμ.

Μια χαρά τα λές...αλλά
δικηγόροι για τα διαζύγια,νταντάδες για τα παιδιά,γραφεία ευρέσεως εργασίας για τους απολυμένους υπάρχουν;;;
Αυτά ποιός θα τα αναλάβει;:bleh::bleh::bleh:
Για τα διαζύγια τα είπαμε. Η Έρση αναλαμαβάνει την περιφέρει της Βόρειας Ελλάδας και εγώ τη Νότια.:haha::haha::haha: Κανένας δε θα μείνει παραπονούμενος. Και όσοι προσκομίσουν ιατρικο πιστοποιητικό εξάρτησης από το travelstories, τα πάντα δωρεάν.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Defk, αφού έχεις γλιτώσει μέχρι σήμερα τις μαζικές αγωγές παραμελημένων συζύγων, τέκνων, εργοδοτών, σκυλιών κλπ για αποζημίωση της ηθικής βλάβης που έχουν υποστεί ένεκα της ιδρύσεως του φόρουμ ευχαριστημένος να είσαι.:haha::haha::haha:
Μην ανησυχείς όμως εδώ είμαστε εμείς:bleh::bleh::bleh:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Eρση ωραίο και διασκεδαστικό το τόπικ σου.τώρα το είδα!
Χμ!! με αυτά που ακούω μάλον είμαι σε καλή φάση.
στην κουζίνα υπάρχει χρονομετρητής για το φαγητό,άν αξιωθώ να μαγειρέψω..συνήθως τρέφομαι με καρπους και ρίζες!:D
Εχω την τύχη να μην λογοδοτώ σε κανέναν για τις ώρες που κάθομαι στο γραφείο μου,τουλάχιστον σε άνθρωπο!
Η φανή ειναι συνέχεια κοντά μου,αλλα επειδή έχω δώσει υπόσχεση στον εαυτό μου για την σωστή ανατροφή της,κάνω οτι πρέπει ώστε να είμαι σωστή μάννα!:rolleyes:
Πάντως παιδιά άν κάποιος συμβιώνει με άτομα που πρέπει να φροντίσει,μάλον πρέπει και να λογοδοτήσει για τα "κενά"του νοικοκυριού..
Το σπίτι μου κάποια στιγμή πρέπει να καθαριστεί..ειναι γεγονός..
Δεν βαριέστε...όλο και κάτι θα βρίσκεται για να μας την λένε!!
Πάντως εγώ θέλω travelstories και κακό θάνατο!!:D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.185
Μηνύματα
883.382
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom