Ποιο είναι το χειρότερο μέρος που έχετε επισκεφτεί και γιατί?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
βρε καλως το το παιδι!!!! με τον γλυκο τον λογο παντα!!!:haha::haha::haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Πειράζει πάλι που εγώ δεν έχω βρει τίποτε άσχημο; Ή κι αν έχω βρει το έχω απωθήσει τόσο βαθιά που αδυνατό να το ανασύρω...
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Μάνη και Μόναχο
Επειδη και στα δυο δεν εχεις κατι το ουσιαστικο να δεις ή να κανεις (προσωπικη μας αποψη!!). Δεν μας αρεσαν καθολου .
Ρε παιδιά είμαι πολύ περίεργη. Τι άκριβώς είναι το ουσιαστικό που ήθελες να κάνεις φίλε/η μου και δεν το βρήκες στη Μάνη και το Μόναχο?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ρε παιδιά είμαι πολύ περίεργη. Τι άκριβώς είναι το ουσιαστικό που ήθελες να κάνεις φίλε/η μου και δεν το βρήκες στη Μάνη και το Μόναχο?
Tώρα δηλαδή εσύ ψάχνεις στα σοβαρά σε αυτό το topic να βρεις άκρη? Δεν γουστάρει την Μάνη γιατί δεν έχει αρκούδους και το Μόναχο γιατί δεν έχει θάλασσα... ουσιαστικότατα πράγματα... είπαμε το topic είναι cult και ο καθένας γράφει την λαλακία του... τέλος...

Και εμένα να σας πω την αλήθεια δεν μου αρέσει η Θράκη γιατί εκεί βγάζουν καπνά και εγώ δεν καπνίζω...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Tώρα δηλαδή εσύ ψάχνεις στα σοβαρά σε αυτό το topic να βρεις άκρη? Δεν γουστάρει την Μάνη γιατί δεν έχει αρκούδους και το Μόναχο γιατί δεν έχει θάλασσα... ουσιαστικότατα πράγματα... είπαμε το topic είναι cult και ο καθένας γράφει την λαλακία του... τέλος...

Και εμένα να σας πω την αλήθεια δεν μου αρέσει η Θράκη γιατί εκεί βγάζουν καπνά και εγώ δεν καπνίζω...
ναι άλλα έχει και ωραία καπνιστά (σκουμπριά) και αυτά βάζω στοίχημα σ' αρέσουν;) εγώ θα πω ότι η πιο άσχημη πόλη που έχω πάει είναι η Αθήνα έτσι όπως την καταντήσανε όλοι αυτοί που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι το κέρδος και ΤΙΠΟΤΑ άλλο
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Eκπληκτικό cult topic!! O καθένας βγάζει τα εσώψυχα του... για μένα η πιο άσχημη πόλη του εξωτερικού είναι η Πράγα... γλυκανάλατη, τουριστικότατη, ένας ζωολογικός κήπος για ερωτευμένους... αν βγεις έξω από το ιστορικό κέντρο δε αρχίζει το γέλιο... ο πάτος του πάτου...

μόνο εσύ θα μπορούσες να πείς τέτοια πράγματα για τήν Πράγα ....

μάλλον δέν έχεις πάει στα σωστά μέρη ....***** .....:bleh::bleh:

αλλά τι να περιμένει κανείς από ανθρώπους που πήγαν στόν Παναμά για να ταίσουν αρκούδους :bleh::bleh::bleh::bleh:.

ΥΓ .τα κλιματιστικά λειτουργούσαν στόν Παναμά ?:haha::haha:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Καλά δεν το άκουσες στις ειδήσεις? κόλλησαν τον ιό της γρίππης των κλιματιστικών που τους ήρθε εισαγώμενος από το Βερολίνο.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Παρακαλώ να ανακαλέσουν τα μέλη τα "τοπικιστικά" σχόλια.
Και οι υπόλοιποι παρακαλώ να αποφεύγουν τις προσωπικές επιθέσεις.
Δεν θα ανεχθούμε προσωπικές αντιπαραθέσεις εδώ.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
εμείς οι βορειοελλαδίτες πηγαίνουμε εκεί (εγώ πάλι ποτέ) τι να γράψει δηλαδή η βορειοελλαδίτισσα black mamba?
 

TRAVELLER 3

Member
Μηνύματα
95
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
σαρλερουα του βελγιου.τελειωs αδιαφορο
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Απο ελληνικές πόλεις η χειρότερη που εχω επισκεφθει μέχρι τώρα ηταν το Αργοστόλι,πολύ μπετόν και άναρχη δόμηση και αναξιοποίητη η παραλία......μα είναι δυνατον πρωτεύουσα νησιού και η κεντρική πλατεία να θυμίζει πχ κομοτινη και τοσες αλλες πολεις που δεν εχουν θαλασσα οκ,τι να πω για το Ληξούρι πολύ καλύτερο,ειχες την αίσθηση οτι εισαι σε νησι,ενω στο αργοστόλι καμία.....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.452
Μέλη
38.921
Νεότερο μέλος
ArisSophie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom