Πολεις/Χωρες που δεν χορταινετε και πολεις/χωρες που ...δεν ειναι για χορταση.

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
χμ...γενικα δεν νομιζω οτι χορταινω κατι...
Τρελαινομαι για Αλπεις (κολημα ειναι, τι να κανω...) οποτε ολες οι χωρεις που εχουν κατι απο αυτες ειναι για μενα νο1
Γενικα ολη η Β.Ευρωπη με εξιταρει.
Θα ηθελα πολυ να παω Ιαπωνια, Σκανδιναβια και ΗΠΑ (ειδικα Αλασκα), Καναδα, και Αργεντινη, Χιλη
Ξετρελαθηκα με Fuerteventura....θα ξαναπηγαινα ανετα κανα 2 βδομαδες καθε χρονο αν γινοταν...

Με τιποτα δεν ξαναπαω Βαρκελωνη....πολυ ανιαρη (μην βαρατε). Οχι αλλο Μεσι, Γκαουντι και κυριως οχι αλλο "η Βαρκελωνη ειναι μια πιο ομορφη Θεσσαλονικη"....ελεος....μηπως και η Μπαρτσα ειναι ενας ΠΑΟΚ-Αρης-Ηρακλης με απλα λιγο πιο μεγαλο γηπεδο???? τι αλλο θα ακουσουμε....
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγω παλι θα σας αφησω να μαντεψετε σε ποια χωρα δε χορταινω να πηγαινω και δε θα τη χορτασω ποτε!! :p :p :cool:
Αλλά για να μην είμαι τόσο γραφική νομίζω ότι δε θα χορτασω ποτε να βρισκομαι επισης στην Toulouse και στο Albi... :oops:
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Λιγο-πολυ θα ξαναπηγαινα στις περισσοτερες πολεις που εχω παει,καθεμια ειναι κοματι απο τις εμπειριες μου...Αν επρεπε να διαλεξω οπωσδηποτε,σιγουρα θα εβαζα Γερμανια γιατι εκει παντα περναω υπεροχα[Βαυαρια,καστρα του Ρηνου κλπ],Τοσκανη,Ελβετια[κυριως Βερνη,Βασιλεια] και πανω απ ολα λατρεμενη Πολη!...Απο την αλλη πλευρα,δυσκολα νομιζω θα ξαναπηγαινα Κυπρο...
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Εχω κανει και εγω λιγα ταξιδακια και λατρεψα την Πραγα και την Βαρκελωνη, αλλα οπως ειπατε το καθε μερος εχει την ομαρφια του :rolleyes:, απο Ελλαδα μαρεσε πολυ η Υδρα αλλα για λιγες μερες. Οσο για το ποιο δε ειναι για χορταση, νομιζω οτι οπου και να ξαναπηγενα κατι παλι θα ηθελα να ξαναδω και να ξαναχορτασω ;)
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Πω, πω πόσες διαφορετικές απόψεις διάβασα για κάθε πόλη-χώρα..Πόσο υποκειμενικά είναι όλα, λοιπόν!Δεν θα ξαναπήγαινα στο ίδιο μέρος εκτός Ελλάδας..είναι ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ μεγάλη η γη που δεν βλέπω κανένα λόγο να το κάνω (εκτός αν ήμουν ζάμπλουτη και ταξίδευα συνέχεια, τότε αλλάζει το πράγμα). Από την άλλη μεριά έχω σκεφτεί να ζήσω για πάντα στη Βαρκελώνη, στο Βερολίνο (μπα, δεν θα αντέξω το κρύο) και στη Λισαβόνα..Αλλά και πάλι, αν ξαναταξιδέψω προς τα μέρη εκείνα θα προσπαθήσω να δω άλλες πόλεις, όχι τις ίδιες, όσο και αν τις λάτρεψα!!!
Ελλάδα όμως που είναι ευκολότερο και οικονομικότερο δεν θα πήγαινα ξανά Σύβοτα-Πάργα κλπ μάλλον. Το μόνο μέρος στην κούκλα χώρα μας που δεν με τρέλανε..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Το λαικ πηγαινε για την τελευταια σου προταση..αντε βρηκα και καποιον ανθρωπο που συμφωνουμε ως προς την Παργα-Συβοτα.
 

Hoffen

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Μοναχο
Αχχχ η Γερμανια! Ειναι ερωτας! Πραγματικος ερωτας! Ολες οι πολεις, ολα τα τοπια, ολη η κουλτουρα ερωτας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.611
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom