Ποσο x-treme ειστε?

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Μπα...είχα κάνει λίγο παλιά, αλλά έβγαινε ακρβό και το...παράτησα το σπόρ... Στην Κάρπαθο διεξάγεται ετησίως το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ταχύτητας windsurf, εννοώ ότι ενδείκνυται το μέρος, αλλά δυστυχώς δεν έμαθα ποτέ καλά... :(

Ποτέ δεν είναι αργά...Ακριβό εννοείς απ άποψη εξοπλισμού?Τ αξίζει πάντως τα λεφτά του..Ναί η Κάρπαθος ενδείκνυται αλλα επίσης κι η Λήμνος!!!Μου φαίνεται πρέπει να ξεκινήσω πλέον τα surfο-τάξιδα!!:lol:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ποτέ δεν είναι αργά...Ακριβό εννοείς απ άποψη εξοπλισμού?Τ αξίζει πάντως τα λεφτά του..Ναί η Κάρπαθος ενδείκνυται αλλα επίσης κι η Λήμνος!!!Μου φαίνεται πρέπει να ξεκινήσω πλέον τα surfο-τάξιδα!!:lol:
Αυτο μας ελειπε τωρα!!!!! τι δουλεια εχει το Κολλοσαιο στην Καρπαθο??
Γρηγορα στην Ρωμη , ριξε μια βουτια στην fontana di trevi να συνελθεις!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Αυτο μας ελειπε τωρα!!!!! τι δουλεια εχει το Κολλοσαιο στην Καρπαθο??
Γρηγορα στην Ρωμη , ριξε μια βουτια στην fontana di trevi να συνελθεις!

Μη σου πώ οτι μέχρι το καλοκαίρι μπορεί να σε πείσω να ξεκινήσεις κι εσύ!!!Έχω τον τρόπο!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Έπρεπε να πληρώνω βέβαια το κάθε μάθημα, αλλά μετά, αν αποφασίσεις να αγοράσεις θές στην αρχή μικρή σανίδα, μετά μεγαλύτερη κλπ κλπ, όπως και με τα πανιά κάτι αντίστοιχο, είναι έτσι ή όχι; Αν κάνω λάθος θ'αρχίσω να το ξανασκέφτομαι!!! :D
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Έπρεπε να πληρώνω βέβαια το κάθε μάθημα, αλλά μετά, αν αποφασίσεις να αγοράσεις θές στην αρχή μικρή σανίδα, μετά μεγαλύτερη κλπ κλπ, όπως και με τα πανιά κάτι αντίστοιχο, είναι έτσι ή όχι; Αν κάνω λάθος θ'αρχίσω να το ξανασκέφτομαι!!! :D

Μπορείς να κλείσεις ένα πακέτα 10 μαθημάτων αν θές, οι τιμές παίζουν γύρω στα 100ευρω..Πιστεύω πως με 10μαθήματα θα έχεις πάρει τον αέρα...Όσο για τις σανίδες έχουν να κάνουν με τα λίτρα και τα cm...Στην αρχή συνήθως ξεκινάς με εκπαιδευτική σανίδα γνωστή και ως δασκάλα...Το πανί πάλι στην αρχή είναι μικρό...
Αντόνη ξεκίνα μην το σκέφτεσαι , πρώτα απ όλα θα δεις την Ευαγγελία κι εμένα να πλανάρουμε εσύ θα μείνεις στην απέξω?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μπορείς να κλείσεις ένα πακέτα 10 μαθημάτων αν θές, οι τιμές παίζουν γύρω στα 100ευρω..Πιστεύω πως με 10μαθήματα θα έχεις πάρει τον αέρα...Όσο για τις σανίδες έχουν να κάνουν με τα λίτρα και τα cm...Στην αρχή συνήθως ξεκινάς με εκπαιδευτική σανίδα γνωστή και ως δασκάλα...Το πανί πάλι στην αρχή είναι μικρό...
Αντόνη ξεκίνα μην το σκέφτεσαι , πρώτα απ όλα θα δεις την Ευαγγελία κι εμένα να πλανάρουμε εσύ θα μείνεις στην απέξω?
Ναι εγω σιγουρα... μονο το βλεμμα μου πλαναρει.... στα σωστα σημεια!!:haha::haha:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μπορείς να κλείσεις ένα πακέτα 10 μαθημάτων αν θές, οι τιμές παίζουν γύρω στα 100ευρω..Πιστεύω πως με 10μαθήματα θα έχεις πάρει τον αέρα...Όσο για τις σανίδες έχουν να κάνουν με τα λίτρα και τα cm...Στην αρχή συνήθως ξεκινάς με εκπαιδευτική σανίδα γνωστή και ως δασκάλα...Το πανί πάλι στην αρχή είναι μικρό...
Αντόνη ξεκίνα μην το σκέφτεσαι , πρώτα απ όλα θα δεις την Ευαγγελία κι εμένα να πλανάρουμε εσύ θα μείνεις στην απέξω?
Καλά, ας καλοκαιριάσει πάλι και βλέπουμε! Αν δε συνεχίζω να ξοδεύω πολλά στις καταδυσεις...πήρα και υποβρύχιες μηχανές κλπ, οπότε, πρέπει να περάσει λίγος χρόνος. Θα ρθείτε Κάρπαθο να κάνουμε;
Και εγώ πιστεύω πως με 10 μαθηματάκια...θα...μ'έχει πάρει ο αέρας!!! :haha::haha::haha:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Καλά, ας καλοκαιριάσει πάλι και βλέπουμε! Αν δε συνεχίζω να ξοδεύω πολλά στις καταδυσεις...πήρα και υποβρύχιες μηχανές κλπ, οπότε, πρέπει να περάσει λίγος χρόνος. Θα ρθείτε Κάρπαθο να κάνουμε;
Και εγώ πιστεύω πως με 10 μαθηματάκια...θα...μ'έχει πάρει ο αέρας!!! :haha::haha::haha:

Μέσα!!!Είναι στα σχέδια έτσι κι αλλιώς!!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
τη λιτσα να την αφησεις ησυχη με το surf προς το παρον.. πρωτα θα ξεκινησουμε τεννις και μεχρι το καλοκαιρι βλεπουμε...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Μέσα!!!Είναι στα σχέδια έτσι κι αλλιώς!!!

Ρε Sapienza ποσες φορες πρεπει να το πω παρε τη σανιδα σου και παμε στη Mundaka! Αυτες τις μερες εχει μαλιστα και τουρνουα surf! Και γω με τη συνονοματη θα σε χαζευουμε, κανοντας ηλιοθεραπεια! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.580
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom