Που θα κανετε διακοπες φετος το καλοκαιρι;

kanaliotis

Member
Μηνύματα
143
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Λισαβόνα για 6 ημερούλες και περιξ της πρωτεύουσας των Πορτογάλλων, συνέχεια Χαλκιδική για τα μπάνια του λαού και κλείσιμο στο χωριό μου για το πανηγύρι του 15Αύγουστου στα ορεινα της Καρδίτσας!
Καλές διακοπές σε όλους!!!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Πήγα ήδη ένα τετραήμερο Κέρκυρα και 1 έβδομάδα Ζάκυνθο! Στο τέλος του μήνα ετοιμάζω ένα τριημεράκι στα μεσσηνιακά παράλια! Αύγουστο θα τιμήσω τα παράλια της Αχαϊας και της Ηλείας (as usual!!!) και για Σεπτέμβρη κανονίζουμε road trip Μιλάνο - Νότια Γαλλία - Βαρκελώνη! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Λισαβόνα για 6 ημερούλες και περιξ της πρωτεύουσας των Πορτογάλλων, συνέχεια Χαλκιδική για τα μπάνια του λαού και κλείσιμο στο χωριό μου για το πανηγύρι του 15Αύγουστου στα ορεινα της Καρδίτσας!
Καλές διακοπές σε όλους!!!
Kanalioti πολλές απουσίες τελευταία κανεις.......:bleh::bleh::bleh:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Λισαβόνα για 6 ημερούλες και περιξ της πρωτεύουσας των Πορτογάλλων, συνέχεια Χαλκιδική για τα μπάνια του λαού και κλείσιμο στο χωριό μου για το πανηγύρι του 15Αύγουστου στα ορεινα της Καρδίτσας!
Καλές διακοπές σε όλους!!!
σε ποιο πανυγήρι θα πας μηπως βρεθούμε:lol::lol:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αν και εχω απαντήσει ήδη σε ένα παρόμοιο ερώτημα, αυτό το ποστ έχει προσθέσει την πολύ καλή ομολογουμένως παράμετρο, για τους λόγους επιλογής του τόπου των διακοπών μας. Φέτος λοιπόν θα παω στην Μαλαισία και απο εκεί Λάος και μετά Καμπότζη. Το θέμα όμως είναι γιατί Aσια και όχι πχ Ευρώπη. Διότι η Ασία κυρίως η ΝΑ, είναι κάτι παραπάνω απο μαγική. Διότι εκεί΄υπάρχει ασφάλεια. Διότι εκεί βρίσκεις το διαφορετικό. Διότι εκεί υπάρχει το Ανκορ Βατ. Διότι εκεί αισθάνεσαι να ταξιδεύεις στον χρόνο. Και τέλος διότι εκεί έχει την περίφημη μπύρα LAOS, την οποία έχω σκοπό να τιμήσω δεόντως:D (μην σας πω ότι είναι και ο μοναδικός ή έστω κυρίαρχος λόγος:D)
 

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
10 μερες στο εξοχικο μου, 5 μερες φιλοξενουμενη στη Σεριφο και 14 μερες Μεξικο. Πιστεω οτι ειναι αρκετα καλα για φετος.
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου επέλεξα πάλι την Ιταλία, αυτή την φορά μέρη που δεν έχω επισκεφτεί (από Roma βουρ για Napoli και costiera di Amalfi) και μετά αφιερώνομαι στην κόρη μου, λίγες μέρες Χαλκιδική, λίγες ημέρες Κάριενη Καβάλας και τέλος Αυγούστου τελειώνω με ένα 5νθήμερο στην Κέρκυρα.
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Βέλγιο, Ολλανδία, Φρανκφούρτη, Χαϊδελβέργη, Στρασβούργο κι ό,τι άλλο ήθελε προκύψει στην πορεία - who knows-. Bέβαια το προηγούμενο Σαβ/κο έκανα και το καθιερωμένο μου προσκύνημα στη Μάνη.:clap::clap::clap:
αφου τα διαβασα ολα με προσοχη, αποφασισα οτι το καλυτερο ταξιδι διαλεξα, φυσικα με την πιο υπεροχη παρεα.
 

ARGIRIS

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
29.07.10 - 06.08.10 ΤΥΝΗΣΙΑ
07.08.10 - 17.08.10 ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
ΚΑΠΑΚΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΚΟΙΝΩΣ
 

coco jelado

Member
Μηνύματα
27
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
.........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Μία εβδομάδα στη Σίφνο τον Αύγουστο και μετά γαμήλιο ταξίδι το Σεπτέμβρη στις Σευχέλλες για 2 εβδομάδες.....Δεν περνάει ο καιρός γρήγορα όμως κι αρχίζω ν' ανησυχώ.....:(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.708
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom