Που θα κανετε διακοπες φετος το καλοκαιρι;

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
3. Με τραίνο μέχρι τη Σκανδιναβία. Αυτό το τελευταίο μου έχει κάτσει, αλλά είναι λίγο κουραστικό και πρέπει να το αποφασίσω!
Μην το ταλαιπωρείς,πάρε λίγη belladonna,και δεν θα καταλάβεις ΤΙΠΟΤΑ από την διαδρομή :haha::haha:
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
8 μέρες στο Μπαλί! :clap:
πολύ αργεί όμως αυτός ο Αύγουστος...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
ιουλιο-αυγουστο πουθενα,δουλευω
ολο τον σεπτεμβριο που εχω αδεια οι σκεψεις ειναι αρκετες
σιγουρα μια εβδομαδα ολλανδικες αντιλλες και σιγουρα μια βδομαδιατικη
κρουαζιερα στην μεσογειο.
υπαρχει μια σκεψη να ερθω μερικες ημερες (3-4)στην Ελλαδα,αλλα ειναι
νωρις ακομα.Επισης θα ηθελα να παω οδικα στην Πορτογαλια.
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Δυστυχώς φέτος θα τη βγάλω μόνο με 5 μέρες διακοπές, αλλά με παρηγορεί το γεγονός ότι αυτές θα είναι στη Ρώμη :D
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Πεντε μερες εχεις και θα πας στην Ρωμη; Στην Γερμανια ειναι αυτες τις μερες το MotoGP. Δεν θα πας ε; Κριμα, πηγαινε στην Ρωμη.:haha::haha::haha::haha::haha:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Πεντε μερες εχεις και θα πας στην Ρωμη; Στην Γερμανια ειναι αυτες τις μερες το MotoGP. Δεν θα πας ε; Κριμα, πηγαινε στην Ρωμη.:haha::haha::haha::haha::haha:
Παίζεις με τον πόνο μου, ε? :bleh:
Στη Γερμανία ήμουν το ΠΣΚ που μας πέρασε και είχε τρελλή ζέστη!!!! Μακάρι να μπορούσα να ξαναπήγαινα για τα motogp, αλλά...:( :bash:
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Εγω παιζω με τον πονο σου; Ειλικρινως λυπαμαι που δεν θα ακουσεις τον ηχο των μηχανων, δεν θα δεις τον Ροσι να πανηγυριζει, ουτε θα δεις τις κοντρες στις στροφες.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Εγω παιζω με τον πονο σου; Ειλικρινως λυπαμαι που δεν θα ακουσεις τον ηχο των μηχανων, δεν θα δεις τον Ροσι να πανηγυριζει, ουτε θα δεις τις κοντρες στις στροφες.
Γιατί καλέ τη βασανίζεις έτσι??? Κακιά, ε κακιά!:bleh::bleh: άστη την κοπέλα και μόλις χαμογέλασε το χειλάκι της!
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Βρε κοριτσια διασκεδαζω και τον δικο μου πονο...αφου ουτε εγω θα παω :(:(:(
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Εγω παιζω με τον πονο σου; Ειλικρινως λυπαμαι που δεν θα ακουσεις τον ηχο των μηχανων, δεν θα δεις τον Ροσι να πανηγυριζει, ουτε θα δεις τις κοντρες στις στροφες.
:klaps::klaps::klaps:

Καλά τον Valentino μπορεί να μην τον δουν κι άλλοι γιατί δεν έχει αποφασιστεί ακόμα αν θα τρέξει (το μανάρι μου έχει χτυπήσει το ποδαράκι του :( ... σήμερα νομίζω θα ανακοινώσει τι θα κάνει τελικά)

Γιατί καλέ τη βασανίζεις έτσι??? Κακιά, ε κακιά!:bleh::bleh: άστη την κοπέλα και μόλις χαμογέλασε το χειλάκι της!
Πες τα βρε Ρόζα ;)
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Δεν πειράζει, βρε astral μου! Άστη να λέει! 'Όταν διοργανωθεί GP στην Κούβα, θα πάμε οι δυο μας και θα την κοροιδεύουμε, ε????:bleh:

(Εγώ τι να πω που η Ιωάννα, ναι, αυτή, η Καραγιάννη, φεύγει μεθαύριο για Θιβέτ.....????Ε? Από τη μια οι Παρθένες (Νήσοι, να μην παρεξηγιόμαστε) του GTS, από την άλλη η Καραγιάννη, κοντεύω να καταλήξω σχιζοειδής προσωπικότητα, στα πρόθυρα του εγκεφαλικού.....)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom