Που θα κανετε διακοπες φετος το καλοκαιρι;

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Δεν πειράζει, βρε astral μου! Άστη να λέει! 'Όταν διοργανωθεί GP στην Κούβα, θα πάμε οι δυο μας και θα την κοροιδεύουμε, ε????:bleh:
ΧαΛΛΛαρά!! Και θα γυρίσουμε πίσω όχι μόνο με τον Valentino, αλλά και με έναν Κουβανό παραμάσχαλα :haha::haha:

Να, για να μάθεις, κακιά Lyda! Νια νια νιανια νια :bleh::bleh:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
ΧαΛΛΛαρά!! Και θα γυρίσουμε πίσω όχι μόνο με τον Valentino, αλλά και με έναν Κουβανό παραμάσχαλα :haha::haha:

Να, για να μάθεις, κακιά Lyda! Νια νια νιανια νια :bleh::bleh:
Μη σου πω και ΔΥΟ κουβανούς! Που λυσσάξανε πια όλες όταν γύρισε η ΚΙΚΙ, και μας τους φάγανε μέσα απ' τα χέρια μας! Κι ας είχα παραγγείλει πρώτη τον ιχθυολόγο.....:mad:

Προς αντμίνς: ομολογούμε, σπαμάρουμε....όμως, σας πάει καρδιά να σβήσετε μηνύματα ανθρώπων που φέτος το καλοκαίρι δε θα πάνε εκεί που λαχταράει η καρδιά τους???ε?ε?
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Δεν με νοιαζει...δεν ζηλευω....θα παω στην Κουβα να δω τον Χορχε, τοσους φιλους εχει, κατι θα κανει.

Τοση ωρα σπαμαρουμε αναισχυντως αλλα βρε κοριτσια ειμαι τοση ανχωμενη και με κανατε και γελασα.
Καλε μας Δεφκαλιωνα δειξε κατανοηση....
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Να, έτσι θα πάμε στην Κούβα:



Ομπρελοκόριτσα στον Valentino! Συμφωνείτε κορίτσια? ;)

Ναι, Mister admin, εσείς που είστε τόσο καλός, όμορφος, πανέξυπνος (σε έριξα ή ακόμα? :haha: ) μην σβήσετε τα posts μας σας περΙκαλούμε :love1: :innocent:
 

AEKfan

Member
Μηνύματα
58
Likes
21
Brain damaging posts.

Θα γίνω μοντ εδώ μέσα μόνο και μόνο για να σβήνω τέτοιες αθλιότητες.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
(Εγώ τι να πω που η Ιωάννα, ναι, αυτή, η Καραγιάννη, φεύγει μεθαύριο για Θιβέτ.....????Ε? Από τη μια οι Παρθένες (Νήσοι, να μην παρεξηγιόμαστε) του GTS, από την άλλη η Καραγιάννη, κοντεύω να καταλήξω σχιζοειδής προσωπικότητα, στα πρόθυρα του εγκεφαλικού.....)
Δηλαδή αυτοί που φεύγουν μεθαύριο για ένα μήνα Ινδονησία...δεν μας νοιάζουν, ε ? :bleh: Πςςςςς...σιγά τα μέρη που θα πάνε...:haha:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Δηλαδή αυτοί που φεύγουν μεθαύριο για ένα μήνα Ινδονησία...δεν μας νοιάζουν, ε ? :bleh: Πςςςςς...σιγά τα μέρη που θα πάνε...:haha:
Μα την ιερή προσβοκίδα του Γκανές, αυτούς προσπαθούσα να τους ξεχάσω!!!!! Άντε, βαράτε κι άλλο, να δω πόσο θ' αντέξω....

Για ακούστε με προσοχή τους στίχους......

 

froufrouditsa

Member
Μηνύματα
24
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΝΑΔΑΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
Εγώ ετοιμάζομαι για Καναδά, Μόντρεαλ, Κεμπεκ, Καταρράκτες του Νιαγάρα. Είναι ένα ταξίδι που δεν το φανταζόμουν ποτέ ότι θα το κάνω, λόγω απόστασης και κόστους, αλλά τελικά έχω ενθουσιαστεί τόσο πολύ που από τώρα μετράω τις μέρες να φύγουν. Χαίρομαι που θα αφήσω πίσω μου αυτή τη μαυρίλα και την απαισιοδοξία που μας εχουν φορτώσει τον τελευταίο καιρό. Και όσο για το κόστος, μόνο το εισιτήριο έτσουξε λιγάκι. Τα υπόλοιπα είναι κατά πολύ πιο φθηνά από την Ελλάδα.
 

PheniX

Member
Μηνύματα
62
Likes
4
Aloha

Σε 78 ώρες θα βρίσκομαι στην Χαλκιδική για 3 εβδομάδες σε δυο ξενοδοχεία της G-hotels
Οικογενειακές διακοπές και τεμπέλικες (παραλία ύπνο και φαγητό )
Ελπίζω να τα περάσουμε καλά
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Δεν πειράζει, βρε astral μου! Άστη να λέει! 'Όταν διοργανωθεί GP στην Κούβα, θα πάμε οι δυο μας και θα την κοροιδεύουμε, ε????:bleh:

(Εγώ τι να πω που η Ιωάννα, ναι, αυτή, η Καραγιάννη, φεύγει μεθαύριο για Θιβέτ.....????Ε? Από τη μια οι Παρθένες (Νήσοι, να μην παρεξηγιόμαστε) του GTS, από την άλλη η Καραγιάννη, κοντεύω να καταλήξω σχιζοειδής προσωπικότητα, στα πρόθυρα του εγκεφαλικού.....)
μη μου σεκλετίζεσαι βρε αφού σου είπα χωράς στην βαλίτσα. Όσο για αυτόν τον GTS σιγά τις νήσους, είναι σκέτες παρθένες, εμείς θα πάμε στις ορκισμένες.
 

Eleni_

Member
Μηνύματα
201
Likes
346
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε... Που?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλοκαίρι…

Για ‘μένα ξεκίνησε λίγο νωρίτερα. Πρωτομαγιά και για 9 μερούλες στην Κούβα. Πριν μια εβδομάδα έφυγα για Κάλυμνο και επέστρεψα πριν λίγες ώρες. Έχω αρκετά να σας πω για την Κάλυμνο. Λίγη υπομονή μόνο να συντονιστώ.

Υγ. Μπράβο βρε κορίτσια, σας βρίσκω έτοιμες για όλα και πολύ σας χαίρομαι!
 

gd197

Member
Μηνύματα
73
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία check, άλλα τώρα
εγώ χθες γύρισα από μια βδομάδα στην Ικαρία
μεσα αυγούστου πάμε Λακωνία μεριά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom