Πού είναι οι φωτογραφίες σας; οεο;

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
αυτός είναι ο Def δικαιωματικά..εγώ είμαι πίσω μαζί με τον Traveller..:haha::haha::haha:


στοίχημα ότι ο traveller είναι ο πίσω αριστερός τότε :haha::haha::haha: μεταμφιεσμένος για να μήν φανεί ότι δουλέυει σε κρουαζιερόπλοιο ο άπληστος πολυθεσίτης :haha::haha:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
ρωτάς κιόλας? the one and only Traveller..
εσυ πάντως φαίνεται ποια εισαι..O Xristos71 είναι ο τελευταίος που λείπει δίπλα στον Def....:haha::haha::haha:

ωραίο μαλλί! :haha:

Λοιπόν, πότε σαλπάρουμε;;;; :cool:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
ρωτάς κιόλας? the one and only Traveller..
εσυ πάντως φαίνεται ποια εισαι..O Xristos71 είναι ο τελευταίος που λείπει δίπλα στον Def....:haha::haha::haha:
νομίζω ότι το τσουλούφι αλλά Τσοβόλας με μειώνει λίγο αλλά το χαμόγελο mona lisa με καλύπτει πλήρως :bleh::bleh::bleh::bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
μήπως αντί να σαλπάρουμε να κατέβουμε στα καλλιστεία;

Είμαστε όλοι ένας και ένας :rolleyes:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
άν ξεκινήσουμε σήμερα με το love boat θα έχει αξία η αντίστροφη σου μέτρηση για το Παρίσι :bleh::bleh::bleh: θα φτάσουμε έν πλώ ........απλά μαγεία :haha::haha::haha:
κανόνισε όμως θέλω πολύ eighties καταστάσεις εν πλω, αλλιώς δεν έρχομαι! :haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μη σας πω οτι στην Disco του πλοιου θα πρεπει να παιζει μονο Boney M και οποιος αντεξει!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
H φωτό είναι αποκλειστικότητα από την πρόσφατη κρουαζιέρα που πήγαμε στο Μπάνσκο... εγώ έβαλα φούμο, ο Δευκ καπέλο, ο Samion γυαλιά, και ο Τσοβόλας είναι ο Χρήστος... κοπέλα δεν υπάρχει είναι ο Lefteris B μεταμφιεσμένος σε Μάτα Χάρι... την φωτό την τράβηξε η Discolata... όλα τα μάθατε τώρα... το μόνο που μένει είναι να βγει στη φόρα άλλη φωτό που κάνουμε σκι με μπικίνι...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μην του δώσεις αέρα του ψώνιου.... να σας δω τώρα που κανονίζει με τις κουιμπέκες του κρουαζιέρα τι θα του πείτε...

Ήθελα να ήξερα ποιό γαιδούρι έβγαλε την φωτογραφία με το γαιδούρι... sporos μας ακούς??
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
H φωτό είναι αποκλειστικότητα από την πρόσφατη κρουαζιέρα που πήγαμε στο Μπάνσκο... εγώ έβαλα φούμο, ο Δευκ καπέλο, ο Samion γυαλιά, και ο Τσοβόλας είναι ο Χρήστος... κοπέλα δεν υπάρχει είναι ο Lefteris B μεταμφιεσμένος σε Μάτα Χάρι... την φωτό την τράβηξε η Discolata... όλα τα μάθατε τώρα... το μόνο που μένει είναι να βγει στη φόρα άλλη φωτό που κάνουμε σκι με μπικίνι...

νομίζω θα ανέβαζε την επισκεψιμότητα του travelstories:rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.708
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom