Πού είναι οι φωτογραφίες σας; οεο;

Samion

Member
Μηνύματα
10.385
Likes
9.314
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
H φωτό είναι αποκλειστικότητα από την πρόσφατη κρουαζιέρα που πήγαμε στο Μπάνσκο... εγώ έβαλα φούμο, ο Δευκ καπέλο, ο Samion γυαλιά, και ο Τσοβόλας είναι ο Χρήστος... κοπέλα δεν υπάρχει είναι ο Lefteris B μεταμφιεσμένος σε Μάτα Χάρι... την φωτό την τράβηξε η Discolata... όλα τα μάθατε τώρα... το μόνο που μένει είναι να βγει στη φόρα άλλη φωτό που κάνουμε σκι με μπικίνι...
για ποια φωτο λες ακριβώς?
 

Attachments

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
H φωτό είναι αποκλειστικότητα από την πρόσφατη κρουαζιέρα που πήγαμε στο Μπάνσκο... εγώ έβαλα φούμο, ο Δευκ καπέλο, ο Samion γυαλιά, και ο Τσοβόλας είναι ο Χρήστος... κοπέλα δεν υπάρχει είναι ο Lefteris B μεταμφιεσμένος σε Μάτα Χάρι... την φωτό την τράβηξε η Discolata... όλα τα μάθατε τώρα... το μόνο που μένει είναι να βγει στη φόρα άλλη φωτό που κάνουμε σκι με μπικίνι...

ο μαλλιαρός traveller στήν photo έιναι σε φυσική απόχρωση και τριχοφυία αλλά μετα το servise - ξυρισμα υπερπαραγωγή στο morocco τα πράγματα έχουν γίνει λίγο καλύτερα
ζητώ να παρέμβει η sapienza τώρα :haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.385
Likes
9.314
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θέλω καμπίναααα!!!!!!!
ελπίζω να μιλάς ισπανικά μια και οι νέοι ιδιοκτήτες του πλοίου μας είναι ισπανοί..αλλά οι παλιοί καλοί καιροί της Princess cruises δεν έχουν περάσει ακόμα στην ιστορία..
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Μην του δώσεις αέρα του ψώνιου.... να σας δω τώρα που κανονίζει με τις κουιμπέκες του κρουαζιέρα τι θα του πείτε...

Ήθελα να ήξερα ποιό γαιδούρι έβγαλε την φωτογραφία με το γαιδούρι... sporos μας ακούς??

λαική απάιτηση να γυρίσει πίσω το γαιδούρι στήν θέση του .....ακούει κανείς :shock:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
ο μαλλιαρός traveller στήν photo έιναι σε φυσική απόχρωση και τριχοφυία αλλά μετα το servise - ξυρισμα υπερπαραγωγή στο morocco τα πράγματα έχουν γίνει λίγο καλύτερα
ζητώ να παρέμβει η sapienza τώρα :haha:

Εκτός απο ξύρισμα και σπά ξέχασε να σας πεί οτι έκανε και ριζική αποτρίχωση...Πρόσεξε λίγο τη φώτο που μόλις ανέβασε ο Samion!!!:clap:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Tίποτε δεν μένει κρυφό σε αυτό το φόρουμ... Που διάολο την βρήκες αυτή την φωτό ρε samion? Είναι από την κρουαζιέρα στην Τουρκία... τότε που εμείς κάναμε την αποτρίχωση και η sapienza έκανε το αισθησιακό στριπτίζ στις πίστες κόβοντας την ανάσα των θαυμαστών της... ωραίες εποχές... τώρα που διάολο θα μας τρέχεις με τα Ισπανικά σαπάκια...

Υ.Γ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΠΙΣΩ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
3 σελίδες offtopic, λυσσάξατε. Ετοιμαστείτε τα μηνύματα να φάνε σουτ στο social :)
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δεν ξέρω για τους άλλους εγώ είμαι on topic!!! Έχω μία απορία που λέει και το topic... που διάολο πήγε το γαιδούρι...

Tσαντίστηκε Έρση μου γιατί δεν του πάει το καπέλο...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ για γαιδούρια δεν ξέρω... ρωτήστε τον sporo...

Και επιτέλους όποιος έχει πάρει το γαιδούρι να το φέρει πίσω!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Δεν ξέρω για τους άλλους εγώ είμαι on topic!!! Έχω μία απορία που λέει και το topic... που διάολο πήγε το γαιδούρι...

Tσαντίστηκε Έρση μου γιατί δεν του πάει το καπέλο...

Δεν αφήνεις τα γαιδούρια να συνεχίσεις την ιστορία της υπερπαραγωγής στο Μαρακές?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.705
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom