EasyJet Προβλημα με κρατηση

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
τα boarding pass τα δειχνω και σε κανενα αλλο σημειο των ελεγχων?Η μονο στο τελος?οι καρτες εχουν πανω κατι barcodes,αυτα ελεγχουν?
Πριν περασεις στο χωρο των duty free shops θα σου ζητησουν τις καρτες και ο βασικος ελεγχος θα γινει στο gate ακριβως πριν το boarding. Βασικα ελεγχουν τα ονοματα, την πτηση και ναι σκαναρουν και το barcode, αλλα δεν νομιζω πως αυτο ειναι κατι που θα επρεπε να σε απασχολει αν ειναι σωστα τα στοιχεια.
 

sleopard

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη-Κινα
πολυ ωραια...
και κατι τελευταιο...η επιλογη θεσεων ποτε γινεται?γνωριζει κανει?ελπιζω να κατσω μαζι με την γυναικα μου ε?:p
 

sgatz

Member
Μηνύματα
33
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο!!
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
πολυ ωραια...
και κατι τελευταιο...η επιλογη θεσεων ποτε γινεται?γνωριζει κανει?ελπιζω να κατσω μαζι με την γυναικα μου ε?:p
εντάξει και αν δεν κάτσεις δεν έγινε τίποτε..Σε πτήση προς τα κανάρια με βάλαν δίπλα σε μια ισπανίδα που έτρεμε τις πτήσεις.Και έπεσε η γκαντέμω σε πτήσεις με τόσα κενά αέρος και αναταράξεις που δε μπορούσες ούτε νερό να πιείς.
Επακόλουθο,όλη την πτήση μέχρι τενερίφη αγκαλιά την είχα:haha:

Η σύζυγος βέβαια έδειξε κατανόηση...πήρα 2 depon το βράδυ και κομπλέ :p
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
πολυ ωραια...
και κατι τελευταιο...η επιλογη θεσεων ποτε γινεται?γνωριζει κανει?ελπιζω να κατσω μαζι με την γυναικα μου ε?:p
Επιλογη θεσεων γινεται στο αεροπλανο (εκτος κι αν εχετε πληρωσει για κρατηση θεσεων), μην μπειτε και τελευταιοι ομως...
 

sleopard

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη-Κινα
καλησπερα,
χθες γυρησα απο το ταξιδι μου στο Λιβερπουλ...Πραγματικα πολυ ομορφα περασα,ηταν ολα τελεια
και με την πτηση απο και προς ολα καλα ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom