Προβλημα με booking

ANASTAPAP

Member
Γιατί δεν επικοινωνείς με την Booking ; Να δούμε τι θα σου πούνε.
Πάντως η omnibees είναι ένα πρόγραμμα των ξενοδοχείων που δουλεύετε πολύ στην
λατ. Αμερική και συνεργάζεται με την booking
Οντως έτσι μου είπαν από booking και ότι κακώς ακύρωσα την κάρτα,δεν υπάρχει πρόβλημα με την κράτηση.Πρώτη φορα μου συνέβη..

Яна

Member
Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με τη booking για ένα πρόβλημα? Όταν πατάω μέσω της εφαρμογής την επικοινωνία, με πετάει να διαλέξω σε ποια κράτηση έχω το πρόβλημα και μάλιστα εμφανίζει μόνο τις επόμενες κρατήσεις. Ακόμα κι έτσι, δεν υπάρχει στο μενού με τα προβλήματα αυτό που έχω εγώ. Το πρόβλημα μου είναι ότι μετά από τις δύο τελευταίες διαμονες μου, δεν μου έχει στείλει email για να κάνω κριτική. Μάλιστα, σε διαμονή που τελείωσε χθες, είχε ένα σημείο στην εφαρμογή που έλεγε "πατήστε για να γράψετε σχόλιο" και όταν το πάτησα μου είπε ότι η περίοδος υποβολής κριτικής έχει λήξει.

psilos3

Member
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με τη booking για ένα πρόβλημα? Όταν πατάω μέσω της εφαρμογής την επικοινωνία, με πετάει να διαλέξω σε ποια κράτηση έχω το πρόβλημα και μάλιστα εμφανίζει μόνο τις επόμενες κρατήσεις.
Θα τους στείλεις μήνυμα έστω και χρησιμοποιώντας μια επόμενη κράτηση (Booking.com: Η μεγαλύτερη συλλογή ξενοδοχείων, σπιτιών και παραθεριστικών κατοικιών) και θα αναφέρεις το πρόβλημα σου και τον αριθμό της προηγούμενης που θέλεις βοήθεια.
Συνήθως κάνουν μια μέρα να απαντήσουν. Το τηλέφωνο δε το συνιστώ, έχει μεγάλη αναμονή.

Thanos92

Member
Θα τους στείλεις μήνυμα έστω και χρησιμοποιώντας μια επόμενη κράτηση (Booking.com: Η μεγαλύτερη συλλογή ξενοδοχείων, σπιτιών και παραθεριστικών κατοικιών) και θα αναφέρεις το πρόβλημα σου και τον αριθμό της προηγούμενης που θέλεις βοήθεια.
Συνήθως κάνουν μια μέρα να απαντήσουν. Το τηλέφωνο δε το συνιστώ, έχει μεγάλη αναμονή.
Οσες φορές χρειάστηκε να μιλήσω μαζί τους στο τηλέφωνο ή εξυπηρέτηση ήταν άψογη και άμεση.

Μάλιστα η τελευταία ήταν πριν 2 εβδομάδες για την αδερφή μου που ένας πονηρός πήγε να τους φάει 70€. Το Booking έλυσε το πρόβλημα σε 1 ημέρα.

psilos3

Member
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Οσες φορές χρειάστηκε να μιλήσω μαζί τους στο τηλέφωνο ή εξυπηρέτηση ήταν άψογη και άμεση.
Έχω μείνει λίγο πίσω ίσως, το πρώτο καιρό της καραντίνας, που για να βγάλεις γραμμή ήθελε να κάνεις τάμα. Αφού είναι έτσι ακόμη καλύτερα, μπορεί να καλέσει η φίλη για να τη κατατοπίσουνε.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
31.802
Μέλη
36.345
Νεότερο μέλος
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom