Προσφορά για Παρίσι απο Aegean

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.021
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τέλειο. Έκλεισα ένα Σ/Κ τον Ιούλιο και το σκέφτομαι και για ένα ακόμη το Σεπτέμβριο. Είναι που μπορεί να πάω και τον Αύγουστο και είναι πολύ να πηγαίνω κάθε μήνα...
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Μα καλα,εμενα γιατι τον Ιουλη,Ηρακλειο-Παρισι-Ηρακλειο μου βγαζει πανω απο 400;
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Μια ακομα "χαζη" ερωτηση..Το ποσο αυτο ειναι τελικο ετσι?με φορους και ολα..Αυτα τα 175 ειναι..κολαση!!!!!!!!!!!!!Δεν νομιζω να πρεπει να πληρωσουμε κι αλλα ε??
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.021
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μια ακομα "χαζη" ερωτηση..Το ποσο αυτο ειναι τελικο ετσι?με φορους και ολα..Αυτα τα 175 ειναι..κολαση!!!!!!!!!!!!!Δεν νομιζω να πρεπει να πληρωσουμε κι αλλα ε??
Σας είναι πιο εύκολο να ρωτήσετε εδώ από το να μπείτε στο site της Aegean και να δείτε την τελική τιμή που σας βγάζει? Ή δεν έχετε ξανακλείσει ποτε εισιτήρια από το internet?
Ναι, τελική τιμή χωρίς το service charge είναι. Αν τα κλείσετε από το site της Aegean είναι συν ?5.00 αν τα κλείσετε από αλλο site είναι συν την προμήθεια εκείνου του site.
 
  • Like
Reactions: GTS

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Δεν εχω ξανακλεισει απο το ιντερνετ γιαυτο ρωταω..σορυ αν ηταν τοσο ενοχλητικη η ερωτηση μου..
 

evelinaki

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη, Cook islands
@Nouli:
Καλησπέρα!Γύρισα πριν από 10 μέρες από το Παρίσι και έμεινα σε ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο.Είναι το International Hotel
Hotel International in Paris Republique ? Official Website !!!
Πεντακάθαρο ξενοδοχείο για τα δεδομένα του Παρισιού,σχετικά μικρά δωμάτια και πολύ φιλικό service!Πληρώσαμε 65 ευρώ το δίκλινο την βραδυά χωρίς πρωινό!
Είναι σε πολύ καλό σημείο και το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!
Ελπίζω να βοήθησα!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.924
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom