Προσφορά δωρεάν ακτοπλοικά επιστροφής Hellenic Seaways για συνδρομητές Cosmote

parisg7

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Μάλλον ΕΙΝΑι βλακεία η έρωτηση αλλα θα την κανω!η κοπέλα Μ ειναι συνδρομητής της Cosmote αλλα εγω οχι!μηπως με κάποιο τροπο μπορει βγάλει εισιτήριο για το δικό μου ιχ???
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μάλλον ΕΙΝΑι βλακεία η έρωτηση αλλα θα την κανω!η κοπέλα Μ ειναι συνδρομητής της Cosmote αλλα εγω οχι!μηπως με κάποιο τροπο μπορει βγάλει εισιτήριο για το δικό μου ιχ???
Ναι, απτον οποιοδηποτε μπορεις να παρεις κωδικο και να κανεις κρατηση με το ονομα σου. 1 κωδικος για καθε επιβατη και 1 για ι/χ,μηχανακι.
 

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
Δηλ αν θελουμε να κανουμε κρατηση 4 ατομα κ ενα αυτοκινητο θελουμε 5 κωδικους;
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
418
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Ναι. Και παίρνεις πολλούς κωδικούς από το ίδιο τηλέφωνο.
Εμένα μόνο 2 κωδικούς μου έδωσε από το ίδιο τηλέφωνο. Μήπως έχει σημασία ότι κ τα 2 μηνυματα τα έστειλα την ίδια μέρα ?
 

vlitou

Member
Μηνύματα
37
Likes
40
Για τα ακτοπλοϊκά υπάρχει προσφορά της cosmote τα 2 στην τομή του ενός με το deals for you αρκεί να στείλεις μην στο 19019. Εγω επωφελήθηκα κ εκλεισα για Κουφονήσι για 2 άτομα πήγαινε - έλα 120€.
τελειοο αυτο!!! αλλα αμα δεν εχεις cosmote? μπορεις να στειλεις απο αλλο κινητο και απλα να χρησιμοποιησεις τον κωδικο, μηπως ξερεις?
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
τελειοο αυτο!!! αλλα αμα δεν εχεις cosmote? μπορεις να στειλεις απο αλλο κινητο και απλα να χρησιμοποιησεις τον κωδικο, μηπως ξερεις?
Κανονικά και με τον νόμο. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom