Προσφορά δωρεάν ακτοπλοικά επιστροφής Hellenic Seaways για συνδρομητές Cosmote

vlitou

Member
Μηνύματα
37
Likes
40
Μα είναι κουβέντες τώρα αυτές;
χαχαχαχα :haha:

Λοιπόν για όποιον ενδιαφέρεται.... έστειλα μήνυμα πήρα τους κωδικούς από cosmote και μετά πήρα τηλ στην hellenic seaways και ρώτησα αν υπάρχει διαθεσιμότητα γιατί στο Site που πήγα να κάνω κράτηση ελεγε ότι δεν υπάρχουν θέσεις, ενω τηλεφωνικά μου είπαν ότι έχει, και έκλεισα επιτόπου μέσω πιστωτικής.

και τελικα αν το ελεγξετε δεν σου δινειι ακριβως δωρεαν το 2 εισιτηριο.
Γιατι το λες αυτο; Εγω χρεωθηκα οντως οσο ακριβως ηταν το πηγαινε μονο και το ελα δωρεαν.
 
Last edited by a moderator:

Theodora.S

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Μια ερωτηση θελω να κανω! Εγω που εχω απλη καρτα cosmote (what's up) μπορω να στειλω μηνυμα να παρω κωδικο ή πρεπει να εχω καποια συνδεση ή καρτοτηλεφωνο για να συμμετασχω? :) Ευχαριστω πολυ!! :)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μπορείς και νομίζω πως με το ίδιο κινητό μπορείς να στείλεις να πάρεις 2 κωδικούς.
 

Vasso89

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπερα σας!!! Με ενδιαφερει η προσφορα κ θελω να ρωτησω.. Γραφει πως καθε αριθμος μπορει να στειλει 2 κωδικους ανα 15μερες.. Δλδ;; Πρεπει να εξαργυρωθουν σε 15 μερες ή απ τη στιγμη π θα στειλω τν εναν κωδικο μεχρι τη στιγμη π θα στειλω τν αλλο να περασουν 15 μερες;; Επισης,ποσο νωριτερα πρεπει να τα κλεισω για να βρω σιγουρα;; Και τελος, υπαρχει καπου λιστα με τα δρομολογια( κ τις ωρες π εκτελουνται) που συμμετεχουν στην προσφορα;; Ευχαριστω πολυ!!!
 
Μηνύματα
10
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Αφρική
Καλησπερα σας!!! Με ενδιαφερει η προσφορα κ θελω να ρωτησω.. Γραφει πως καθε αριθμος μπορει να στειλει 2 κωδικους ανα 15μερες.. Δλδ;; Πρεπει να εξαργυρωθουν σε 15 μερες ή απ τη στιγμη π θα στειλω τν εναν κωδικο μεχρι τη στιγμη π θα στειλω τν αλλο να περασουν 15 μερες;; Επισης,ποσο νωριτερα πρεπει να τα κλεισω για να βρω σιγουρα;; Και τελος, υπαρχει καπου λιστα με τα δρομολογια( κ τις ωρες π εκτελουνται) που συμμετεχουν στην προσφορα;; Ευχαριστω πολυ!!!
όλες οι πληροφορίες που ζητάς υπάρχουν εδώ https://www.cosmote.gr/whatsupdeals...u550011&productId=prod650003&id=wud_cat170016
 

Vasso89

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0

Katerina ph

Member
Μηνύματα
63
Likes
14
Σε ευχαριστω πολυ!! Μπορω να στειλω και απο τωρα για τν κωδικο κ να τν εξαργυρωσω π.χ σε 20μερες;; Ή χανεται;;
Νομίζω ότι ο κωδικός ισχύει για 15 μέρες οποτε πρέπει να τον εξαργυρώσεις..Και θα σου πρότεινα να κινηθείς σύντομα γιατί οι θεσεις είναι περιορισμένες!!
 

Vasso89

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Νομίζω ότι ο κωδικός ισχύει για 15 μέρες οποτε πρέπει να τον εξαργυρώσεις..Και θα σου πρότεινα να κινηθείς σύντομα γιατί οι θεσεις είναι περιορισμένες!!
Ναι εχεις απολυτο δικιο!!! Απλα πρεπει να κλεισω πρωτα το δωματιο!!! Για να ειμαι σιγουρη...πφφφ!!!
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
442
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Βγήκε και για φέτος η προσφορά και όχι μόνο για κατόχους κινητών cosmote αλλά και για συνδρομητές σταθερής τηλεφωνίας ΟΤΕ. Πήρα τον κωδικό. Είναι σίγουρο ότι θα πάρω την έκπτωση στην επιστροφή ή είναι περιορισμένες οι θέσεις?Επίσης οταν λεει ότι ο κωδικός ισχύει για 15 μέρες εννοεί ότι θα πρέπει να κλείσω το εισιτήριο εντός 15μερου ή να ταξιδέψω εντός 15 ημερών?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.624
Likes
12.440
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Βγήκε και για φέτος η προσφορά και όχι μόνο για κατόχους κινητών cosmote αλλά και για συνδρομητές σταθερής τηλεφωνίας ΟΤΕ. Πήρα τον κωδικό. Είναι σίγουρο ότι θα πάρω την έκπτωση στην επιστροφή ή είναι περιορισμένες οι θέσεις?Επίσης οταν λεει ότι ο κωδικός ισχύει για 15 μέρες εννοεί ότι θα πρέπει να κλείσω το εισιτήριο εντός 15μερου ή να ταξιδέψω εντός 15 ημερών?
Σου δίνω τους όρους. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας σε πρακτορείο ή να πάρεις στο call center.
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.936
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom