Προσφορά δωρεάν ακτοπλοικά επιστροφής Hellenic Seaways για συνδρομητές Cosmote

Mikes

Member
Μηνύματα
120
Likes
921
Κωδικους η cosmote δινει,εισητηρια δε ξερω αν εχει...με το πρακτορειο της γειτονιας που μιλησα μου ανεφερε πως η vodafone εχει πιο πολλα...δυστυχως με vodafone, 3 φορες απο 3 διαφορετικους αριθμους-και παντα πρωϊνες ωρες, δε μπορεσα να παρω κωδικο(ο πρακτορας μου ειπε πως η vodafone δινει συγκεκριμενες ωρες)...εχει καποιος εμπειρια?
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.369
Likes
3.416
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Κωδικους η cosmote δινει,εισητηρια δε ξερω αν εχει...με το πρακτορειο της γειτονιας που μιλησα μου ανεφερε πως η vodafone εχει πιο πολλα...δυστυχως με vodafone, 3 φορες απο 3 διαφορετικους αριθμους-και παντα πρωϊνες ωρες, δε μπορεσα να παρω κωδικο(ο πρακτορας μου ειπε πως η vodafone δινει συγκεκριμενες ωρες)...εχει καποιος εμπειρια?
Πριν 20 λεπτά ακριβώς φίλε μου πήρα κωδικό με Vodafone cu. Τον πήρα με την αλλαγή ακριβώς της ημερομηνίας στις 00.01! Το πρωί έχουν ήδη εξαντληθεί, γιατί είναι περιορισμένοι ανά ημέρα. Πρέπει να σπευσεις στα πρώτα λεπτά του 24ωρου...
 

Mikes

Member
Μηνύματα
120
Likes
921
Πριν 20 λεπτά ακριβώς φίλε μου πήρα κωδικό με Vodafone cu. Τον πήρα με την αλλαγή ακριβώς της ημερομηνίας στις 00.01! Το πρωί έχουν ήδη εξαντληθεί, γιατί είναι περιορισμένοι ανά ημέρα. Πρέπει να σπευσεις στα πρώτα λεπτά του 24ωρου...
θα το κοιταξω αμεσα...ευχαριστω
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Κωδικους η cosmote δινει,εισητηρια δε ξερω αν εχει...με το πρακτορειο της γειτονιας που μιλησα μου ανεφερε πως η vodafone εχει πιο πολλα...δυστυχως με vodafone, 3 φορες απο 3 διαφορετικους αριθμους-και παντα πρωϊνες ωρες, δε μπορεσα να παρω κωδικο(ο πρακτορας μου ειπε πως η vodafone δινει συγκεκριμενες ωρες)...εχει καποιος εμπειρια?
Εγω εν αντιθεση ποτε δε εβρισκα με βονταφον αλλα παντα με κοσμοτε..τι γινετε φετος ομως..θελαμε να παμε αυτο το σκ (10-11/7) Σπετσες,παιρνουμε τηλ την hellenic μας λεει καλεστε πισω 1/7 γιατι δεν εχουμε εισιτηρια...παιρνουμε ξανα 1/7 10.00 το πρωι και ειχαν εξαργυρωθει ολα!!!!!!!κοινως απ οτι καταλαβαινετε πρεπει να δινουν 1 εισιτηριο ανα διαδρομη για να μην υπηρχε τιποτα...τα παρατησαμε και διαλεξαμε αλλο προορισμο...δε πιστευω οτι θα βρεις παντως για μεχρι και τελος αυγουστου απ οτι φαινετε
 

Mikes

Member
Μηνύματα
120
Likes
921
Μολις εγινε ξανα επιχειρηση...ajax παλι!

Εγω εν αντιθεση ποτε δε εβρισκα με βονταφον αλλα παντα με κοσμοτε..τι γινετε φετος ομως..θελαμε να παμε αυτο το σκ (10-11/7) Σπετσες,παιρνουμε τηλ την hellenic μας λεει καλεστε πισω 1/7 γιατι δεν εχουμε εισιτηρια...παιρνουμε ξανα 1/7 10.00 το πρωι και ειχαν εξαργυρωθει ολα!!!!!!!κοινως απ οτι καταλαβαινετε πρεπει να δινουν 1 εισιτηριο ανα διαδρομη για να μην υπηρχε τιποτα...τα παρατησαμε και διαλεξαμε αλλο προορισμο...δε πιστευω οτι θα βρεις παντως για μεχρι και τελος αυγουστου απ οτι φαινετε
νομιζω πρωτα πρεπει να παρεις κωδικο και μετα να δεις που θα πας-δηλ ειναι ασχετο με τον προορισμο
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
νομιζω πρωτα πρεπει να παρεις κωδικο και μετα να δεις που θα πας-δηλ ειναι ασχετο με τον προορισμο
Τ αντιθετο!εχει τυχει περσυ να εχω παρει κωδικο και να μην εχουν να μου δωσουν εισιτηρια..το ξερω οτι δεν εχει να κανει με τον προορισμο απλα σου ανεφερα τη δικια μου εμπειρια για να σου δειξω οτι τα εισιτηρια προσφορας εξαφανιζονται σε δευτερολεπτα γιατι μαλλον τωρα που ναι φουλ τουριστικη σεζον δινουν πιο λιγα απ οτι πχ το χειμωνα...θα σου προτεινα να παρεις πρωτα τηλ την hellenic να μαθεις αν εχει εισιτηρια με την προσφορα για εκει που θες και τις ωρες που θες και μετα να αγορασεις κωδικο,εκτος και αν το χεις κανει ηδη!
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.369
Likes
3.416
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
νομιζω πρωτα πρεπει να παρεις κωδικο και μετα να δεις που θα πας-δηλ ειναι ασχετο με τον προορισμο
Αυτό ισχύει για τη Vodafone cu, που με το 1 εισιτήριο one way, δίνει και δεύτερο one way δωρεάν (Εάν πάρεις κωδικό). Οπότε πρακτικά εαν έχεις κωδικό vodafon, πάνε 2 άτομα σε Κυκλάδες κ Δωδεκάνησα στην τιμή του ενός. Η cosmote για τη hellenic είναι διαφορετική
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Αυτό ισχύει για τη Vodafone cu, που με το 1 εισιτήριο one way, δίνει και δεύτερο one way δωρεάν (Εάν πάρεις κωδικό). Οπότε πρακτικά εαν έχεις κωδικό vodafon, πάνε 2 άτομα σε Κυκλάδες κ Δωδεκάνησα στην τιμή του ενός. Η cosmote για τη hellenic είναι διαφορετική
Παντως αν δεν εχεις αποκλειστικα και μονο αριθμο vodafone δε πιστευω οτι αξιζει να ταλαιπωρηθεις τοσο για να παρεις κωδικο,ενω μπορεις να χρησιμοποιησεις της κοσμοτε και στις 2 εταιρειες κανονικα(blue star+hellenic)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παντως αν δεν εχεις αποκλειστικα και μονο αριθμο vodafone δε πιστευω οτι αξιζει να ταλαιπωρηθεις τοσο για να παρεις κωδικο,ενω μπορεις να χρησιμοποιησεις της κοσμοτε και στις 2 εταιρειες κανονικα(blue star+hellenic)
Της cosmote είναι για συγκεκριμένα πλοία. Πχ από blue star περιλαμβάνει μόνο ένα.
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.369
Likes
3.416
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Παντως αν δεν εχεις αποκλειστικα και μονο αριθμο vodafone δε πιστευω οτι αξιζει να ταλαιπωρηθεις τοσο για να παρεις κωδικο,ενω μπορεις να χρησιμοποιησεις της κοσμοτε και στις 2 εταιρειες κανονικα(blue star+hellenic)
Της cosmote είναι για συγκεκριμένα πλοία. Πχ από blue star περιλαμβάνει μόνο ένα.
Ακριβώς της cosmote είναι για συγκεκριμένα πλοία και ταχύπλοα της hellenic μόνο. Το γράφει και στους όρους της cosmote. Όσον αφορά τη Vodafone να ξεκαθαρίσω ότι ισχύει μόνο για την καρτοκινητή Vodafone cu και όχι για τα προγράμματα της Vodafone
 

Mikes

Member
Μηνύματα
120
Likes
921
Η προσφορά COSMOTE DEALS for YOU, αφορά στην παροχή έκπτωσης 50% στους συνδρομητές σταθερής & κινητής τηλεφωνίας Cosmote που ταξιδεύουν με τα πλοία στα οποία η HELLENIC SEAWAYS είναι πλοιοκτήτρια ή διαχειρίστρια/ ναυλώτρια («ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ»). Τα πλοία που συμμετέχουν στην προσφορά είναι : FLYING CAT 3, FLYING CAT 4, FLYING CAT 5, FLYING CAT 6, HIGH SPEED 4, HELLENIC HIGHSPEED, ΕXPRESS SKIATHOS, ΝΗΣΟΣ ΡΟΔΟΣ, ΝΗΣΟΣ ΣΑΜΟΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ, BLUE STAR MYCONOS
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Της cosmote είναι για συγκεκριμένα πλοία. Πχ από blue star περιλαμβάνει μόνο ένα.
Εμας παλι η κοπελα στο τηλ μας ειπε οτι δεν υπαρχει θεμα και συγκεκριμενα ηθελα να παρω δρομολογιο που δε το κανε το blue star myconos και μου ειπε οκ..επεσα σε ζαβη? :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom