Προσφορές Olympic Air από 1 ευρώ!!!!

htz_markos

Member
Μηνύματα
39
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο-Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κέιπ Τάουν
ε οχι και ετσι. πιστευω οτι τις επομενες μερες μπορει να ριξει και αλλες μερες στο συστημα. αλλα πιστευω οτι στο μελλον θα δωσει και πσκ. εγω παντως τσιμπησα την klm πριν καιρο και θα παω με 90 τον δεκ
Εγώ έκλεισα με Olympic Air στις 15/12 Αθηνα-Αμστερνταμ με 43 ευρώ. και επιστροφή με easyjet μέχρι Μιλάνο, κ από κεί, Μιλάνο-Αθήνα με olympic air ξανά με 25 ευρώ. Σύνολο 95 ευρώ πήγαινε - έλα Αμστερνταμ μία βδομάδα πριν τα Χρίστούγεννα. Παιδιά, προτείνω να ψάχνετε εναλλακτικές πτήσεις. Μην δίνετε υπέρογκα ποσά στις αεροπορικές. ΑΠλά δεν αξίζει.
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Εγώ έκλεισα με Olympic Air στις 15/12 Αθηνα-Αμστερνταμ με 43 ευρώ. και επιστροφή με easyjet μέχρι Μιλάνο, κ από κεί, Μιλάνο-Αθήνα με olympic air ξανά με 25 ευρώ. Σύνολο 95 ευρώ πήγαινε - έλα Αμστερνταμ μία βδομάδα πριν τα Χρίστούγεννα. Παιδιά, προτείνω να ψάχνετε εναλλακτικές πτήσεις. Μην δίνετε υπέρογκα ποσά στις αεροπορικές. ΑΠλά δεν αξίζει.
ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:clap::clap::clap::clap:
 

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια
Πειτε λιγο την σελιδα της Ολυμπιακης γιατι μπαινω σε μια μεσω Google η οποια λεει οτι το site ειναι υπο κατασκευη...
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

Taxidiwtis

Member
Μηνύματα
25
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΚΙΝΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν/Α ΑΣΙΑ
και ενω μολις γυρισα απο βελιγραδι.βουδαπεστη,μπρατισλαβα,βιεννη,ζαγκρεμπ (περιοδεια)και ετοιμαζομουν να γραψω για αυτα μοθ ερχεται αυτο ταμπλας!!!
και να μαι με 132 ευρω 2 ατομα 14 με 18 δεκ στο καιροοοοοο!!!!:clap:
 

htz_markos

Member
Μηνύματα
39
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο-Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κέιπ Τάουν
ρε φιλε καλα τα λες.......αλλα εγω ψαχνω εδω και παρα πολυ καιρο για αμστερνταμ και την καλυτερη που βρηκα με λουφθχανσα 166ε

αλλιως παμε 210+

........ πως βρηκες με ολυμπιακη τοσο φθηνα ; εχω φαει ολο το σαιτ της ολυμπιακης σε πολλες ημερομηνιες αλλα τιποτα.....
Έγω το έκλεισα πριν 20 μέρες περίπου. Με 43 ευρώ πήγαινε έκλεισα με olympic air όταν είχε εισιτήρια με 1 ευρώ... Απ οτι μου είπαν σε κάθε πτήση της Ολυμπικ έχει 6 εισιτήρια με 1 ευρώ (43 με τους φόρους) και είναι όποιος προλάβει. Όπότε φίλε μου μάλλον εξαντλήθηκαν. Αν είναι να πας Αμστερνταμ ωστόσο προτίμησε την KLM. νομίζω θα σου έρθει φθηνότερα.
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Οτι και να λέμε ρε παιδιά ενα απλό Θεσσαλονίκη - Σάμος κάνει 150 ευρώ όποτε και να το κλείσεις.Συμφέρει να έρθει η κοπέλα μου Εδιμβούργο απο Σάμο με 100 ευρώ παρά να πάω εγώ Σάμο απο Σαλονίκη.

Έχουμε πολυυυ δρόμο ακόμα. (αυτό που δεν μπορώ με τίποτα να καταλάβω είναι γιατί δεν βάζουν παραπάνω πτήσεις για Θεσσ/κη και να ρίξουν άπειρα τις τιμές. 5 χρονια που το έπαιρνα είναι όλα κλεισμένα απο 2 μήνες πρίν...λεφτά βγάζουν)
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
εγω ειχα παει τον μαρτιο με αλιταλια με 130ε στο αμστερνταμ και πηρε μεσιτεια και το τουριστικο....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom