Προτάσεις για βιβλία

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Ωχ...μήπως να αναβάλω το διάβασμα; Έχω στο μυαλό μου τη Ρωσία εδώ και κανα 6μηνο (όπως τη μισή γή φυσικά) και αν το διαβάσω αποκλείεται να βρώ χρόνο να πάω!! :rolleyes:
Δεν είναι άμεσα ταξιδιάρικο βιβλίο, αλλά η ιστορία διαδραματίζεται στο Λενιγκραντ, δηλ. τη σημερινή Αγία Πετρούπολη και κατά διαστήματα υπάρχουν μετακινήσεις σε άλλες περιοχές της Ρωσίας. Άντε ξεκίνα το...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δεν είναι άμεσα ταξιδιάρικο βιβλίο, αλλά η ιστορία διαδραματίζεται στο Λενιγκραντ, δηλ. τη σημερινή Αγία Πετρούπολη και κατά διαστήματα υπάρχουν μετακινήσεις σε άλλες περιοχές της Ρωσίας. Άντε ξεκίνα το...
Όχι που θα με αφήνατε...:DΤο ξεκίνησα χθές ο βράδυ, πολύ αργά, διάβασα μόνο 1 κεφάλαιο, σιγά σιγά μη κολλήσω απότομα! Η συνέχεια το απόγευμα...Έχω να απολαύσω 700 σελίδες ακόμα! :D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Υπάρχει ενα gadget που εμένα μ'εχει βολέψει πολύ για το διάβασμα και για τα ταξίδια και για το κρεβάτι, δεν ενοχλεί τον άλλον-αλλά δεν ξέρω αν δώσω το λινκ μήπως θεωρηθεί διαφήμιση. Κοστίζει λίγο και δεν έχει καμιά σχέση με αυτά τα φωτάκια που πιάνονται πάνω στο βιβλίο αλλά πρέπει να τα κουνάς συνέχεια να φωτίζουν εκεί που θές. Είχα πάει 2 τέτοια διαφορετικά, αλλά τελικά με βόλεψε αυτό0 που σας ανεφέρω. Κάνει να πώ τι είναι, ποιος θα μου πει;
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Εχω καταστρεψει ενα καρο τετοια φωτομανταλακια που αποδειχτηκαν αγιοβασιλιατικα. Αφου βαζουμε λινκ για ξενοδοχεια κι εστιατορια, γιατι να πειραζει αυτο; Δωσε μας το "φως" σου!:clap:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εχω καταστρεψει ενα καρο τετοια φωτομανταλακια που αποδειχτηκαν αγιοβασιλιατικα. Αφου βαζουμε λινκ για ξενοδοχεια κι εστιατορια, γιατι να πειραζει αυτο; Δωσε μας το "φως" σου!:clap:
Τι να κάνω, αν απαγορεύεται, ας διαγραφεί!

Ορίστε λοιπόν, ελπίζω να σας βολέψει!!!

LED NIGHT VISION BOOK READING LIGHT - GADGETS - E-SHOP.GR
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Βγάζει επαρκές φως αυτό το μαραφέτι ή θα στραβωθούμε και δε θα μπορούμε να διαβάζουμε πλέον;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Βγάζει επαρκές φως αυτό το μαραφέτι ή θα στραβωθούμε και δε θα μπορούμε να διαβάζουμε πλέον;
Εμένα απ'όλα τ'άλλα αυτό με βόλεψε πάντως. Όταν έχει μπαταρία φοτίζει μιά χαρά, όταν αρχίζει να εξαντλείται, αρχίζει να πέφτει και η ένταση του φωτός. Τουλάχιστον δε ψάχνω να στοχεύω κάθε φορά το σημέιο που διαβάζω...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.030
Εμένα απ'όλα τ'άλλα αυτό με βόλεψε πάντως. Όταν έχει μπαταρία φοτίζει μιά χαρά, όταν αρχίζει να εξαντλείται, αρχίζει να πέφτει και η ένταση του φωτός. Τουλάχιστον δε ψάχνω να στοχεύω κάθε φορά το σημέιο που διαβάζω...
Δηλαδή κάθε φορά που αλλάζεις σελίδα αυτή τη δουλειά κάνεις? :bleh:
Με την ταχύτητα που αλλάζω σελίδες, ουφ, κουράστηκα ήδη!!! :lol:
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
δλδ κ εσείς το βράδυ όταν κοιμάται ο άλλος/η δίπλα σας ανοίγετε φωτάκι κ στραβώνεστε να διαβάσετε??
γιατί ο αρραβωνιαστικός μου με λέει τρελή που το κάνω σχεδόν κάθε βράδυ:D
να μην αναφέρω το γεγονός όταν συγκινούμε τι δούλεμα πέφτει..
τι να κάνω ψαράκι είμαι, το έχω εύκαιρο το δάκρυ:haha:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δηλαδή κάθε φορά που αλλάζεις σελίδα αυτή τη δουλειά κάνεις? :bleh:
Με την ταχύτητα που αλλάζω σελίδες, ουφ, κουράστηκα ήδη!!! :lol:
Α, ναι, ειναι πολύ εύκολο, χρησιμοποιήσεις το μαραφέτι όπως είναι και με το ίδιο γυρνάς και σελίδα, δε λερώνεις καν τα χεράκια σου!!! :haha::haha::haha: Αλλά αν έχεις ενσωματωμένες διόπτρες στα μάτια σου εσύ δε το χρειάζεσαι, εμένα μου είναι πλέον απαραίτητο!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.012
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom