Προτάσεις για καινούργιο στρώμα

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Πάνε μια βόλτα στη Βουλγαρία και πάρε ένα νάνι στη μισή τιμή. Βρες ένα μαγαζί δοκίμασε τα και όποιο σου αρέσει αγόρασε το. ΄Έχει μαλακά, σκληρά, μέτρια ότι γουστάρεις.
Τα БАХАМА, ХАВАЙ & KING LINE είναι τα κορυφαία.
https://matracinani.bg/double-faceshttps://matracinani.bg/enweb/catalog.html#p=10
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ποιες είναι οι διαστάσεις που χρειάζεσαι; Αν είναι διαφορετικές από τις συνήθεις, θα χρειάζεσαι στο διηνεκές να παίρνεις στρώματα ειδικής παραγγελίας για σένα, από τις λίγες φίρμες που βγάζουν ότι διάσταση θες. Ίσως είναι σκόπιμο να αλλάξεις και κρεββάτι μαζί.
Περίμενε επίσης να βγουν προσφορές. Το Φεβρουάριο ψώνισα Media Strom με -50%, και όπως το έψαχνα τότε, διαπίστωσα ότι την περίοδο εκείνη είχανε ανάλογη προσφορά όλες οι μάρκες.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.848
η διασταση που θελω ειναι 1.80 χ 2.00. θα παρω και κρεβατι μαζι.
το κρεβατι που εχουμε εχει αυτες τις διαστασεις και μας αρεσει . απλα θα μεταφερθει σε ενα αδειο δωματιο κανοντας το σα δωματιο επισκεπτων η χαλαρωσης.
Σημερα βγηκα μια βολτα και λογω βροχης μπορεσα να παω μονο σε ενα καταστημα.
μου αρεσε περισοτερο το στρωμα με λατεξ . ειχε και ενα αλλο με συνδιασμο λατεξ και αφρου μνημης αλλα δυστυχως δε υπηρχε διαθεσιμο για δοκιμη.
μαλλον προς αυτο το συνδιασμο κλινω.
@escursione
Στρώμα LATEX - ΜΝΗΜΗ COMBO 26 cm 1337 leb =683 euro .
αν υπολογισεις οτι ειμαι απο αθηνα να παω βουλγαρια και κοστος μεταφορας πιο φθηνα ερχετε απο ελλαδα.
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
η διασταση που θελω ειναι 1.80 χ 2.00. θα παρω και κρεβατι μαζι.
το κρεβατι που εχουμε εχει αυτες τις διαστασεις και μας αρεσει . απλα θα μεταφερθει σε ενα αδειο δωματιο κανοντας το σα δωματιο επισκεπτων η χαλαρωσης.
Σημερα βγηκα μια βολτα και λογω βροχης μπορεσα να παω μονο σε ενα καταστημα.
μου αρεσε περισοτερο το στρωμα με λατεξ . ειχε και ενα αλλο με συνδιασμο λατεξ και αφρου μνημης αλλα δυστυχως δε υπηρχε διαθεσιμο για δοκιμη.
μαλλον προς αυτο το συνδιασμο κλινω.
@escursione
Στρώμα LATEX - ΜΝΗΜΗ COMBO 26 cm 1337 leb =683 euro .
αν υπολογισεις οτι ειμαι απο αθηνα να παω βουλγαρια και κοστος μεταφορας πιο φθηνα ερχετε απο ελλαδα.
Μακρυά είσαι δεν σε συμφέρει!
 

kyros15

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Με τυχαια σειρα γιατι εξαρταται απο το στρωμα (πχ μπορει εγω να θεωρω καποια καλυτερη αλλα εσενα να σου ταιριαζει το στρωμα μιας αλλης).

Matt Royal (κορυφαια), Cocomat (εγγυηση), Elite (πολυ καλα στρωματα σε προσιτες τιμες), Greco (τιμια, το καλυτερο vfm στα φθηνα στρωματα), Media (πολυ καλη στα ακριβα της στρωματα, στα πιο φθηνα οχι και τοσο). Υπαρχουν και αλλες φυσικα.

Σημαντικο ρολο παιζει και το υποστρωμα ή το ανατομικο τελαρο. Τα ξυλα δεν πρεπει να εχουν μεγαλα κενα 3-5 cm το πολυ αναλογα με το στρωμα και τον κατασκευαστη, θα σου πουν.
Ecomat, bed and home, Κάντια τι λένε?
 

Jan

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Εγώ αγόρασα από τα entos το serta ritz κάθε βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ από τους πόνους στη μέση....
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
868
Likes
1.926
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Ποιότητα και καλές τιμές. Εχω μείνει πολύ ευχαριστημένος.
Evia Strom
Δημάρχου Σκούρα 15, Χαλκίδα 34100
Τηλέφωνο: 2221082562
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Έχει κανείς εμπειρία από Istikbal ??
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.269
Likes
7.864
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Έχω πάρει το δεύτερο, το πρώτο το αλλάξαμε μετά από μια 11ετια και πλησιάζει σε κάνα δυό χρόνια η επόμενη αντικατάσταση,
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.251
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom