Προτάσεις για πρόταση γάμου στο Λονδίνο!!!!

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Το θέμα τα λέει όλα.Μιας και στις 14 Φεβρουαρίου θα βρίσκομαι στο Λονδίνο επιθυμώ να κάνω πρόταση γάμου στην καλή μου.Αν και την απεχθάνομαι τη συγκεκριμένη ημερομηνία και δεν την έχω γιορτάσει ΠΟΤΕ,θέλω να την εκπλήξω και να πει το ΝΑΙ.Όσοι έχετε πάει,και όχι μόνο,κάνετε τον κόπο και γράψτε προτάσεις για τα πιο απίθανα μέρη και τρόπους!!

:clap::clap::clap::clap:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Σου εχω μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ προταση.Αγορασε της σοκολατακια καρδουλες.Οταν τα ανοιξει θα εχεις μεσα εισιτηριο για 2 για το Παρισι.Πας εκει,ανεβαινεις στον Αιφελ κ με θεα την πολη της κανεις προταση.Αν αρνηθει την πετας απο 300μ υψος
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Σου εχω μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ προταση.Αγορασε της σοκολατακια καρδουλες.Οταν τα ανοιξει θα εχεις μεσα εισιτηριο για 2 για το Παρισι.Πας εκει,ανεβαινεις στον Αιφελ κ με θεα την πολη της κανεις προταση.Αν αρνηθει την πετας απο 300μ υψος

Και συ θα εισαι ο κουμπαρος; Βλεπω φευγετε την ιδια μερα για Λοντον! Απλα πραγματα, οι γυναικες δε θελουμε πολλα φρου φρου και αρωματα, μονο φροντισε το πετραδι να βγαζει ματι! :haha:

Καλη επιτυχια!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
βρε σεις βαλτοι ειστε να μας τρελάνετε :shock::shock::shock:

λεει ο ανθρωπος οτι θα παει Λονδίνο 14 φλεβαρη και εσυ του γραφεις να ανεβει στον πύργο του Αιφελ με σοκολατακια αγγαλιά :haha::haha::haha:

απορια : εχει το λονδίνο πυργο του αιφελ :shock::shock: ??????
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Αυτά είναι!!!!Μπράβο και καλή επιτυχία σου ευχόμαστε!!!

Ακούγεται πολύ ρομαντικό..Εγώ πάλι 14/2 θα είμαι με τις ξόφλες στο Άμστερνταμ,λες η ευαγγελία να μου ετοιμάζει καμια έκπληξη?
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
βρε σεις βαλτοι ειστε να μας τρελάνετε :shock::shock::shock:

λεει ο ανθρωπος οτι θα παει Λονδίνο 14 φλεβαρη και εσυ του γραφεις να ανεβει στον πύργο του Αιφελ με σοκολατακια αγγαλιά :haha::haha::haha:

απορια : εχει το λονδίνο πυργο του αιφελ :shock::shock: ??????
Χριστος με απογοητευεις!!!!!Δεν εδωσες την πρεπουσα σημασια στα λεγομενα μου

Και συ θα εισαι ο κουμπαρος; Βλεπω φευγετε την ιδια μερα για Λοντον! Απλα πραγματα, οι γυναικες δε θελουμε πολλα φρου φρου και αρωματα, μονο φροντισε το πετραδι να βγαζει ματι! :haha:

Καλη επιτυχια!
Με τετοιο πετραδι που θελει να της παρει.....καλυτερα τα φρου φρου κ τα αρωματα μαζι

Αυτά είναι!!!!Μπράβο και καλή επιτυχία σου ευχόμαστε!!!

Ακούγεται πολύ ρομαντικό..Εγώ πάλι 14/2 θα είμαι με τις ξόφλες στο Άμστερνταμ,λες η ευαγγελία να μου ετοιμάζει καμια έκπληξη?
Αν εχει κλεισει τραπεζι στο supper club ....μπορει!!!! Ξοφλες=ξοφλημενες?????
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
amsterdam καλη επιτυχια σου ευχομαι!
ασε που ειναι σιγουρη οτι θα σου πει ναι!
λοιπον,στο Λονδινο υπαρχουν πολλα μερη για να πατε.
φανταζομαι εννοεις οτι θες να την πας σε καποιο εστιατοριο για ρομαντικο δειπνο και εκει να γινει η προταση ε?
εγω θα σου προτεινα να πηγαινατε στο London Eye και με θεα ολο το λονδινο εκει που θα εισαστε στο πιο ψηλο σημειο να της το πεις.
δεν ειναι τοσο κυριλε αλλα ειναι και διαφορετικο απο ενα δειπνο που συνηθως κανουν αλλοι.
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Μπράβο για την υπέροχη σκέψη σου, εγώ κρίνοντας από μένα, θα σου πρότεινα να αποφύγεις τα τετριμένα εστιατόρια και άλλα και να το κάνεις εκεί που θα περπατάτε απλά και με χιούμορ, και δεν πιστεύω ότι θα σου αρνηθεί.Καλή τύχη!!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Χριστος με απογοητευεις!!!!!Δεν εδωσες την πρεπουσα σημασια στα λεγομενα μου

οκ μπήκα στο νόημα :D:D.
αλλά μου ακούγεται ΟΧΙ κατι το ιδιαίτερο
και εξαλου θελει να το κανει στις 14 φλεβαρη που θα ειναι ηδη στο Λονδίνο

το london eye ειναι μια καλή επιλογή και εχει και θεμα με σαμπάνια γλυκά prive κατασταση αλλα θα του στοιχήσει η πρόταση σαν γαμηλια δεξίωση :haha::haha:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Τελικά θα είμαστε πολλοί στο Λονδίνο εκείνη την ημερομηνία (8 είμαστε η παρέα που θα ταξιδέψουμε μαζί με Blue air στις 12/2).
Προτείνω να κάνουμε ένα πάρτι στις 14 του μήνα εκεί και στο πάρτι να της κάνεις την πρόταση (θα έχεις και support).
Συμfωνώ κι εγώ για London Eye.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
το london eye ειναι μια καλή επιλογή και εχει και θεμα με σαμπάνια γλυκά prive κατασταση αλλα θα του στοιχήσει η πρόταση σαν γαμηλια δεξίωση :haha::haha:
εγω εννοω να εχει κλεισει απλα τα εισητηρια για την κανονικη βολτα και απλα να της κανει την προταση χωρις παραπερα "τυμπανοκρουσιες"!!!!
ασε τις σαμπανιες και τα τρελα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom