Προτάσεις για πρόταση γάμου στο Λονδίνο!!!!

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ανοιγω θεμα:μαθηματα γραμμικης Α(ή κ Β).penthesilia θα συμμετασχεις;φαινεται οτι την παιζεις στα δακτυλα:bleh:
Η γραμμικη γραφη Β ειναι ηδη αποκρυπτογραφημενη απο τους Εγγλεζους εδω και παραπανω απο πενηντα χρονια κιολας. Οποτε να περιορισετε τις προσπαθειες σας μονο στην Α και αν θελετε και κατι επιπλεον, μπορειτε να δοκιμασετε τις ικανοτητες σας στον δισκο της Φαιστου. :bleh:
 

geotse

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Πριν 3 χρονια εκανα κι εγω προταση γάμου στο λονδίνο. Ήθελα κι εγώ να βρώ κάτι το διαφορετικό
Στο λονδίνο υπάρχει ένα απο τα ψηλότερα κτίρια το tower 42 (TOWER42)
Στον τελευταίο όροφο λειτουργεί bar-restaurant που ονομάζεται vertigo (Vertigo).
Καταπληκτική θέα της πόλης και γενικά κάτι το διαφορετικό απο ένα απλό bar ή εστιατόριο. Απλά χρειάζεται κράτηση με πιστωτική κάρτα. Εγώ είχα πάει για ποτό.
Στο site τους μπορείς να δείς λεπτομέρειες.
Πιστεύω οτι είναι ιδανικό για μια τέτοια περίπτωση.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.471
Likes
7.932
Πριν 3 χρονια εκανα κι εγω προταση γάμου στο λονδίνο. Ήθελα κι εγώ να βρώ κάτι το διαφορετικό
Στο λονδίνο υπάρχει ένα απο τα ψηλότερα κτίρια το tower 42 (TOWER42)
Στον τελευταίο όροφο λειτουργεί bar-restaurant που ονομάζεται vertigo (Vertigo).
Καταπληκτική θέα της πόλης και γενικά κάτι το διαφορετικό απο ένα απλό bar ή εστιατόριο. Απλά χρειάζεται κράτηση με πιστωτική κάρτα. Εγώ είχα πάει για ποτό.
Στο site τους μπορείς να δείς λεπτομέρειες.
Πιστεύω οτι είναι ιδανικό για μια τέτοια περίπτωση.

και??? έπιασε??? :lol:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498

εσυ τι πιστευεις ??? ποσες πιθανότητες εχει κάποιος που κανει προταση γάμου στο αμόρε του με το οποίο ειναι σε ταξίδι στο εξωτερικό να ακούσει το ΟΧΙ.
εγω προσωπικα πιστευω καμία !!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
εσυ τι πιστευεις ??? ποσες πιθανότητες εχει κάποιος που κανει προταση γάμου στο αμόρε του με το οποίο ειναι σε ταξίδι στο εξωτερικό να ακούσει το ΟΧΙ.
εγω προσωπικα πιστευω καμία !!!
Δυστυχώς καμία :haha::haha:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Πηγαίνετε στο Selfridges, στο τμήμα των νυφικών και πες της ότι μπορεί να διαλέξει οποιοδήποτε κομμάτι θέλει γιατί επιθυμείς να την δεις στολισμένη νυφούλα στο πλευρό σου όσο πιο σύντομα μπορείς. Θα ξετρελαθεί τόσο που εγγυώμαι ότι όλο το Selfridges μην σου πω και όλη η Oxford Street θα την ακούσουν να φωνάζει "Ναι, Ναι, Ναι!"

Βέβαια, θα σου κοστίσει λίγο έως πάρα πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ ακριβά η συγκεκριμένη πρόταση αλλά η ευχαρίστηση που θα νιώσεις έχοντας απέναντί σου μια από τις πιο ευτυχισμένες γυναίκες σε ολόκληρο το Λονδίνο πιστεύω ότι θα σε αποζημιώσει ψυχολογικά.

(Για το καλό σου μην πάρεις την παραπάνω πρόταση σοβαρά!)
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
πήγαινέ τη κορυαζιέρα στον τάμεση βράδυ μαζί με δείπνο και ρίξτο εκεί καθώς θα περνάτε μπροστά απο τη γέφυρα του λονδίνου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.636
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom