Προτάσεις για πρόταση γάμου στο Λονδίνο!!!!

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ολλανδε...
εγω θα σου παραθεσω μερικα σοφα λογια μεγαλων ανδρων:D
-Ο γάμος είναι απαρχή παρακμής για τον άνδρα και αφετηρία ζωής για τη γυναίκα. /Πλάτων

-Υπάρχουν διάφορα μηχανήματα που διεγείρουν σεξουαλικά, ειδικά τιςγυναίκες. Το καλύτερο είναι μια Mercedes-Benz 500SL. /Λιν Λαβνέρ

-Ο άντρας κλέβει το πρώτο φιλί, ικετεύει για το δεύτερο, απαιτεί το τρίτο, παίρνει το τέταρτο, δέχεται το πέμπτο και ανέχεται όλα τα υπόλοιπα. /Έλεν Ρόουλαντ

-· Ο άνθρωπος παντρεύεται από έλλειψη γνώσης, χωρίζει από έλλειψη υπομονής και ξαναπαντρεύεται από έλλειψη μνήμης. /Ανώνυμος

-Οι γυναίκες μπορούν να συγχωρήσουν έναν άντρα που εκμεταλλεύτηκε μια ευκαιρία, ποτέ όμως κάποιον που την έχασε. /Charles Maurice de Talleyrand




...σε pm θα σου πω πως θα το χειριζομουνα εγω:haha::haha:

καλη επιτυχια......

 
Last edited by a moderator:

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
αγαπητέ dmdoc, υποτιμάς πολύ την στιγμή αυτή και αναρωτιέμαι γιατί; ο εκάστοτε λίθος αν γνώριζες την γυναικεία σκέψη , θα είχες κατανοήσει ότι λειτουργεί ως σύμβολο κι όχι ως υλιστικό στοιχείο. δεν έχει σημασία η αξία αλλά το είδος:bleh:. ο άντρας που θα προσφέρει στη μέλλουσα γυναίκα του ένα δαχτυλίδι - δεν συζητώ το αυτονόητο της πρτ- θα πρέπει να γνωρίζει ήδη ότι αυτό που διάλεξε είναι αυτό την εκφράζει και της ταιριάζει. παίρνεις διαμάντι σ' ένα διαμάντι. τα σοκολατάκια τα φέρνουν και οι φίλοι στις γιορτές!:haha: το παρίσι το βλέπει και μόνος του κανείς:D αλλα το δαχτυλίδι που θα σου προσφέρει κάποιος όταν σου ζητάει να τον συντροφεύσεις για ... πρέπει να υπάρχει ως σύμβολο της αγνότητας των αισθημάτων του και βασικά κι ουσιαστικά της αγάπης του.
Φιλη penthesilia,επειδη ακριβως θεωρω αυτη την στιγμη τοσο ιδιαιτερη κ σημαντικη προσπαθω με τον κωμικο τροπο μου να αποσυνθεσω την εμπορευματοποιηση της:mad:.Γιατι λιθος;Γιατι οχι κατι αλλο;Κ γιατι διαμαντι στο διαμαντι(γυναικα)κ οχι ζαφειρι στο ζαφειρι(αντρας).:bleh:Στερεοτυπα φτιαγμενα να δουλευουν τα κοσμηματοπωλεια.Κ για να κλεισω σκεψου ποσα τετοια συμβολα εχουν αγοραστει για αγνα συναισθηματα κ αγαπες που κρατησαν λιγους μηνες.Επανασταση λοιπον κ προταση γαμου στο metro του Λονδινου με εισιτηριο που θα εχει πληρωσει ΑΥΤΗ!!!!!!!:clap::clap::clap:
 
Μηνύματα
626
Likes
143
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Προτείνω κάπου στο πλακώστρωτο δίπλα στον Τάμεση και δίπλα στην Tower brigde (αν δεν την ξέρεις, πρόκειται για μία ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ γέφυρα - ναι είμαι πορωμένος μαζί της!).

Όχι εστιατόριο ή κάπου μέσα, αλλά εκεί... που θα περπατάτε ή που θα καθίσετε σε ΄κάποιο παγκάκι για λιγάκι.

Δεν συμφωνώ για London Eye, πολύ τουριστικό μέρος κ.τ.λ.


Εγώ πάντως έχω ακούσει αρκετές φορές, ότι η Βενετία και η Πράγα προτιμούνται πολύ για τέτοιου είδους πράματα! Τόσες πολλές, που πλέον έχω κατασταλάξει, ότι και εγώ Βενετία θα πάω για το σκοπό αυτό! :haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.428
Likes
7.804
Στο αεροπλάνο (βέβαια δεν θα είναι 14/02) παρακάλεσε μια αεροσυνοδό να σε αφήσει να της το ζητήσεις από το μεγάφωνο!
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
Φιλη penthesilia,επειδη ακριβως θεωρω αυτη την στιγμη τοσο ιδιαιτερη κ σημαντικη προσπαθω με τον κωμικο τροπο μου να αποσυνθεσω την εμπορευματοποιηση της:mad:.Γιατι λιθος;Γιατι οχι κατι αλλο;Κ γιατι διαμαντι στο διαμαντι(γυναικα)κ οχι ζαφειρι στο ζαφειρι(αντρας).:bleh:Στερεοτυπα φτιαγμενα να δουλευουν τα κοσμηματοπωλεια.Κ για να κλεισω σκεψου ποσα τετοια συμβολα εχουν αγοραστει για αγνα συναισθηματα κ αγαπες που κρατησαν λιγους μηνες.Επανασταση λοιπον κ προταση γαμου στο metro του Λονδινου με εισιτηριο που θα εχει πληρωσει ΑΥΤΗ!!!!!!!:clap::clap::clap:
συμπαθέστατε φίλε dmdoc, δεν γνωρίζεις ότι στους θεούς προσφέρουν πάντα δώρα για να τους ευλογήσουν; σε ένα ανώτερο βιολογικό ον από σένα , από το οποίο μάλιστα εξαρτάς την διαιώνισή σου, δε θα έπρεπε να κάνεις ότι καλύτερο μπορείς προκειμένου να στην εξασφαλίσει; άλλωστε ποτέ δεν κάνει ο ισχυρός στον ανίσχυρο δώρο. ο ισχυρός απλώς προσφέρει εύνοια, ευμένεια κι ανοχή...:clap:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Βιαζομαι

συμπαθέστατε φίλε dmdoc, δεν γνωρίζεις ότι στους θεούς προσφέρουν πάντα δώρα για να τους ευλογήσουν; σε ένα ανώτερο βιολογικό ον από σένα , από το οποίο μάλιστα εξαρτάς την διαιώνισή σου, δε θα έπρεπε να κάνεις ότι καλύτερο μπορείς προκειμένου να στην εξασφαλίσει; άλλωστε ποτέ δεν κάνει ο ισχυρός στον ανίσχυρο δώρο. ο ισχυρός απλώς προσφέρει εύνοια, ευμένεια κι ανοχή...:clap:
Φιλτατη penthesilia,βιαστικα σου απαντω οτι μετεθεσες την κουβενα σε αλλο επιπεδο κ δεν εχω χρονο τωρα να σου απαντησω.θα επανελθω δριμυτερος.Εγω εστιαζα μονο στην εμπορευματοποιηση που σας φτανει να ταυτιζεστε με μια απλη ΠΕΤΡΑ
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Εχεις δικιο, αρκετα συζητησαμε για την πετρα, τωρα ας ασχοληθουμε και με δεσιμο του δαχτυλιδιου, κατι εξισου σημαντικο αν θες την γνωμη μου
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Ενταξει τοτε

συμπαθέστατε φίλε dmdoc, δεν γνωρίζεις ότι στους θεούς προσφέρουν πάντα δώρα για να τους ευλογήσουν; σε ένα ανώτερο βιολογικό ον από σένα , από το οποίο μάλιστα εξαρτάς την διαιώνισή σου, δε θα έπρεπε να κάνεις ότι καλύτερο μπορείς προκειμένου να στην εξασφαλίσει; άλλωστε ποτέ δεν κάνει ο ισχυρός στον ανίσχυρο δώρο. ο ισχυρός απλώς προσφέρει εύνοια, ευμένεια κι ανοχή...:clap:
Βλεποντας καλυτερα το μυνημα σου κ διαβαζοντας κ πισω απο τις λεξεις θα συμφωνησω τελικα μαζι σου.Η προσεγγιση σου με αφησε αναυδο.Οποτε φιλε amsterdam:νοικιασε αυτοκινητο,πηγαιντε μεχρι stonehedge,κ στη μεση του κυκλου του μνημειου σφαξε μια αλαναρια κοτα να κερδισεις το ΝΑΙ.Δεν συμφωνεις κ εσυ penthesilia;
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.279
Ονειρεμένο Ταξίδι
ολη η γη
πρωτα απο ολα ευχομαι να πανε ολα καλα...μια και πηρες ττην αποφαση...

Δετυερον προτεινω να αφησεις τα διαμαντια ...Παρε εισιτηρια, ενα ταξιδιωτικο οδηγο για ενα εξωτικο μερος, τυλιξε τα ομορφα και οταν το ανοιξει και απορησει γιατι ειναι ...πες της απλα για τι ταξιδι του μελιτος που θα κανουμε!!! Αντε να πει οχι!!!!
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
Βλεποντας καλυτερα το μυνημα σου κ διαβαζοντας κ πισω απο τις λεξεις θα συμφωνησω τελικα μαζι σου.Η προσεγγιση σου με αφησε αναυδο.Οποτε φιλε amsterdam:νοικιασε αυτοκινητο,πηγαιντε μεχρι stonehedge,κ στη μεση του κυκλου του μνημειου σφαξε μια αλαναρια κοτα να κερδισεις το ΝΑΙ.Δεν συμφωνεις κ εσυ penthesilia;

αφού είδες καλύτερα το μήνυμά μου , φίλτατε dmdoc, και διάβασες πίσω από τις λέξεις, υποκλίνομαι στην ευφυία σου!!! Μήπως πρέπει να ασχοληθείς με τη γραμμική Α και να αφήσεις τις προτάσεις γάμου στον αγαπητό μας φίλο amsterdam που το κατέχει το άθλημα και το έχει συνάμα.
Υ.Γ. και πάλι καλή τύχη amsterdam:clap:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Η πρόταση με το london eye σε prive καμπίνα είναι δοκιμασμένη και πετυχημένη από φίλο μου.
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
αφού είδες καλύτερα το μήνυμά μου , φίλτατε dmdoc, και διάβασες πίσω από τις λέξεις, υποκλίνομαι στην ευφυία σου!!! Μήπως πρέπει να ασχοληθείς με τη γραμμική Α και να αφήσεις τις προτάσεις γάμου στον αγαπητό μας φίλο amsterdam που το κατέχει το άθλημα και το έχει συνάμα.
Υ.Γ. και πάλι καλή τύχη amsterdam:clap:
Ανοιγω θεμα:μαθηματα γραμμικης Α(ή κ Β).penthesilia θα συμμετασχεις;φαινεται οτι την παιζεις στα δακτυλα:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.767
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom