Προτασεις για aγορα Gps

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Τι να παρω τελικα pda ή pna?
Προσπαθω να μαθω αν πραγματι τα pda υστερουν σε κεραια (ληψη) σε σχεση με τις απλες συσκευες πλοηγησης αλλα δεν βγαζω ακρη!:roll:
 

giotamike

Member
Μηνύματα
87
Likes
170
Επόμενο Ταξίδι
USA
Δεν μπορείς να βγάλεις άκρη γιατί δεν υπάρχει κάποια αξιοσημείωτη υστέρηση σε λήψη μεταξύ των δύο συσκευών.
Και οι δύο συσκευές που παραθέτεις θα σε βοηθήσουν σημαντικά.
 

gersot

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Με 123 ? μόνο...

Εχω χρησιμοποιήσει το takara gp8 και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.Επισκέφθηκα την Αυστρία τον Δεκέμβριο και χάρτη δεν άνοιξα καθόλου.Στην Αθήνα που το έχω χρησιμοποιήσει επίσης είναι καταπληκτικό. Τώρα κυκλοφόρησε το gp10 με 123 ? από PIXMANIA. http://www.pixmania.com/gr/gr/658407/art/takara/gps-gp10-aon-oc.html
Απο PIXMANIA αγόρασα το gp8. Μόνο που δεν έχει ελληνικά αλλά δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.Βασικά Αγγλικά να ξέρεις δεν έχεις πρόβλημα... Ποιό φτηνό απο αυτό με χάρτες μαζί δεν θα βρεις.
Ελπίζω να σε βοήθησα λιγάκι να αποφασίσεις....
 
Last edited by a moderator:

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
παιδιά μια ερώτηση σχετικά με τα gps τους χάρτες πρέπει να τους αγοράσεις; ή μπορείς να τους βρείς και μέσω κάποιου site
μπορεις να τους βρεις.αν εχεις pna συσκευη πρεπει να την ξεκλειδωσεις πρωτα:D

τι μηχανημα εχεις?
 

kostas_sam1

Member
Μηνύματα
82
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη?
Ταξίδι-Όνειρο
Κωνσταντινούπολη
βασικά δεν έχω, μέσω πόντων που έχω μαζέψει απο τη πιστωτική μου δικαιούμε το PNA MIO MOOV 150 & MIOMAP, απλά βλέπω οτι κάθε χάρτης εκτός ελλάδος κοστίζει έξτρα και αν είναι να πληρώνω κάθε τόσο χάρτες λέω να πάρω κατι άλλο. ενώ αν γίνεται να τη βγάλω free καλώς!!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
αν εχεις βασικες γνωσεις υπολογιστων ,παρτο ,ξεκλειδωνει πανευκολα και βαζεις οτι θες,
αν οχι...
 

stamos1972

Member
Μηνύματα
52
Likes
25
Υπάρχει κάνένα site για να κατεβάσω χάρτες for free?
Βασικά ενδιαφέρομαι για Βουλγαρία, αλλά καλό είναι να ξέρω γενικά και για τα επόμενα ταξίδια!!!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Υπάρχει κάνένα site για να κατεβάσω χάρτες for free?
Βασικά ενδιαφέρομαι για Βουλγαρία, αλλά καλό είναι να ξέρω γενικά και για τα επόμενα ταξίδια!!!
πες μας για ποιο προγραμμα ενδιαφερεσαι και τα λεμε;)
 

stamos1972

Member
Μηνύματα
52
Likes
25
πες μας για ποιο προγραμμα ενδιαφερεσαι και τα λεμε;)
Εχω το Mls Destinator V7.0.0.588.11. Κάποιος φίλος μου έχει περάσει Ιταλία, Αυστρία και τώρα λέω να περάσω μόνος μου την Βουλγαρία.
Φαντάζομαι οτι η διαδικασία θα είναι σχετικά απλή:
Θα βάλω την κάρτα μνήμης στο card reader, θα βρω το folder με τους άλλους χάρτες που υπάρχουν και αφού κατεβάσω τον χάρτη που θα με ενδιαφέρει θα κάνω copy - paste στον ίδιο φάκελο.
Σωστά?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.754
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom