Προτασεις για aγορα Gps

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
να ρωτησω κατι...
επειδη σκεφτομαι να αλλαξω κινητο ειδα κατι ΝΟΚΙΑ που εχουν λεει και GPS
αλλα...
GPS εχεις με δορυφορο οπως τα κανονικα GPS ή μεσω πχ της Vodafone για παραδειγμα;
αυτοι μου ειπαν οτι το GPS ειναι δωρεαν και εχει τους χαρτες Ovi mpas...και δωρεαν αναβαθμισες.
αξιζει ή οχι;
δεν εχω και τρελες απαιτησεις απο ενα GPS. Σιγουρα ενα κλασικο GPS ειναι καλυτερο αλλα γενικα τα GPS στα κινητα ειναι το ιδιο με τα GPS; ή λειτουργουν διαφορετικα;
για ριξε λιγο και τα μοντελα που κοιταζεις να σου πουμε καμια γνωμη επιπλεον...

εγω με htc desire την εχω καταβρει... δεν του λειπει τιποτα απο ενα κανονικο gps... δοκιμασμενο αρκετες φορες ελλαδα κ εξωτερικο...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
το μονο που συγκρατησα ηταν το Νοkia 5230
ετσι στα βιαστικα που ρωτησα μου ειπε οτι η πλοηγηση κλπ ειναι δωρεαν απλα στους χαρτες Ευρωπης δεν εχεις φωνητικες οδηγιες.
Από ότι ειδα στο ιντερνετ εχει κατι ovi maps 3.0
τι ακριβως παιζει με αυτα τα κινητα-gps?

δνε θελω να υποχρεωθω να εχω συνδεση για να εχω τετοιο κινητο με gps
αν ειναι ετσι παω να παρω ενα καθαρο GPS
γενικα υπαρχει καποιο με GPS που να ειναι κατω των 200 ευρω?
αλλα να εχει κανονικο GPS
 
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΝΝΗ
Επισης για οποιον τυχον εχει iPhone υπαρχουν σαν app, προγραμματα πλοηγησης απο navigon, mls destinator, tom tom κ.α τα οποια ειναι μεν λιγο ακριβα-σαν app εννοω- (ξεκινανε απο 39 μεχρι 79 Ε) αλλα πολυ αξιοπιστα. Δεν εχω προσωπικα, γιατι εχω built-in στο αυτοκινητο, αλλα εχουν φιλοι και τα εχω χρησιμοποιησει και μπορω να πω οτι ειναι αξιοπιστα, ιδιως το navigon και το mls ..
 

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
επανερχομαι με προτασεις συντομα...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
Καλησπέρα και απο εμένα, ενδιαφέρομαι να πάρω ενα gps με χάρτες Ευρώπης για το ταξίδι που θα κάνουμε στην Ιταλία αλλά και για όλα τα μελλοντικά..,Μου είπαν πως τα tom tom είναι μια καλή επιλογή.Έχει κάποιος να προτίνει κάποια συσκευή που έχει και είναι ικανοποιημένος? Δεν θέλω να πάρω ενα κινητό με λειτουργικό και να βάλω μέσα τα προγράμματα που θέλω , θέλω να πάρω εν έτοιμο gps χωρία πολλά πολλά...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom