Γενικά Προταση για χειμερινο προορισμο

iliasmessini

Member
Μηνύματα
87
Likes
9
Το ταξιδι θα ειναι 4ημερο θελω καπου ρομαντικα λογω ταξιδι του μελιτος αλλα και καπου που η πρωτοχρονια ειναι ξεχωριστη...παρισι πηγα προσφατα φανταστικα...τωρα θελω κατι πιο οικονομικο αλλα να μας μεινει αξεχαστο λογω της ιδιαιτερης στιγμης......ειτε τοποθεσια ειτε ξενοδοχειο ολα ευπροσδεκτα..δεν με ενδιαφερει το σκι λογω προβληματος στη μεση...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
τωρα θελω κατι πιο οικονομικο αλλα να μας μεινει αξεχαστο λογω της ιδιαιτερης στιγμης......
Ρε φιλε, οπου και να πας ταξιδι του μελιτος αξεχαστο θα σου μεινει. Δεν καταλαβαινω πως γινεται να το ξεχασεις αν δεν παθεις αμνησια ή καποιας μορφης ανια... Μην χολοσκας με το μερος. Διαλεξε ενα που νομιζετε πως σας αρεσει, ενημερωθειτε, ψαξτε πληροφοριες και για συγκεκριμενες αποριες ελα και ρωτα.

Δηλαδη αν σου πουμε εμεις που να πας να μεινεις, σε πιο ξενοδοχειο και σου βγαλουμε ενα προγραμμα συμφωνα με τα γουστα μας τι θα καταλαβεις;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Το ταξιδι θα ειναι 4ημερο θελω καπου ρομαντικα λογω ταξιδι του μελιτος αλλα και καπου που η πρωτοχρονια ειναι ξεχωριστη...παρισι πηγα προσφατα φανταστικα...τωρα θελω κατι πιο οικονομικο αλλα να μας μεινει αξεχαστο λογω της ιδιαιτερης στιγμης......ειτε τοποθεσια ειτε ξενοδοχειο ολα ευπροσδεκτα..δεν με ενδιαφερει το σκι λογω προβληματος στη μεση...
Δεν εχω ταξιδεψει για πρωτοχρονια,σε καμμια πολη αλλα απο συζητησεις,που εχω παρακολουθησει,εχω καταλαβει οτι οι ιδιαιτεροι στολισμοι και πανηγυρια περιοριζονται τη βδομαδα της πρωτοχρονιας.Ολοι γιορταζουν τα χριστουγεννα πιο πολυ.
Σε καποιες πολεις που ισως βρεις καποια υπολοιπα εορτασμων ειναι Βερολινο,Μοναχο,Βιεννη,Πραγα,Βρυξελλες.Επισης,οπως ειπες και στη Ρωμη,θα περασεις καλα.Τωρα,κατι ιδιαιτερο,για οταν αλλαζει ο χρονος θα βρεις σε ολες τις πολεις.Ολες κανουν και για ταξιδι του μελιτος.
Πιο ακριβη,ισως ειναι η Βιεννη και οικονομικοτερο το Βερολινο.
Δες περιπου,ποια σου ταιριαζει και επανερχεσαι με τα ξενοδοχεια.
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
205
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπέρα σας!! Αποφασίσαμε με τον φίλο μου να πάμε 5 μερες ενα ταξιδάκι τον Δεκέμβριο αλλα δεν ξέρουμε το μέρος ακομα. Μπορείτε να με βοηθήσετε να διαλέξω μέρος; Εχω παει Λονδίνο,Άμστερνταμ,Βρυξέλλες,Παρίσι,Βαρκελώνη.. Ελεγα για καμια Βουδαπέστη,κανένα Βερολίνο.. Να μην ειναι ακριβή πόλη..τι έχετε να πείτε; Να δώσουμε δηλαδή 100-150 ευρω στα εισητηρια και 70-80 ευρω σε ξενοδοχειο. Σας ευχαριστω πολυ κ περιμένω τις απαντήσεις σας!!
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
205
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Πως ειναι απο φαγητο,ζωη και τέτοια;; Ακριβές η κανονικές τιμές; Απ οτι ειδα τα ξενοδοχεια έχουν καλές τιμές για Δεκέμβρη κοντα στις γιορτές.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Πως ειναι απο φαγητο,ζωη και τέτοια;; Ακριβές η κανονικές τιμές; Απ οτι ειδα τα ξενοδοχεια έχουν καλές τιμές για Δεκέμβρη κοντα στις γιορτές.
Ειναι κανονικες...μια χαρα ειναι και στολισμενο για γιορτες.
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
Αν μπορείτε να φύγετε αρχές Δεκεμβρίου γιά Βερολίνο π.χ. 1-5 τού μήνα, η Ryan το βγάζει 31 ευρώ με επιστροφή
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom