ΗΠΑ Πρωτη φορα Νέα Υόρκη

bubka

Member
Μηνύματα
34
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο-Αβανα
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Χιλή
Tον Ιουνιο που ειχα παει ειχα μεινει στο CASSA AND RESIDENCES HOTEL 100 μετρα απο Τime square και ηταν παρα πολυ καλο....για να μην πω σουπερ.Ενα θα σου πω....εχει να πεσει πολυ περπατημα.Ποσηλατο για το Σεντραλ Παρκ 20$ , παρασταση στο Broadway με 75$, ΝΥ ΥΑΝΚΕΕS baseball με 60$, και παρασταση στο RADIO CITY για το ZARKANA με 47$...αυτα και αλλα πολλα!!!
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Ποιο είναι το αστείο πείτε μου να ξέρω.
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
woodbury αξιζει?? τι γινεται γενικα με ψωνια και πιο πολυ αθλητικα? για πειτε καμια συμβουλη!! Πολυ ακριβα βρε οαιδια τα ξενοδοχεια...Εχω παθει πλακα!!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Δυστυχως, ξενοδοχειο με λιγοτερα απο 150 δολλαρια σε βολικη τοποθεσια ειναι πολυ δυσκολο να βρεις. "Παιξε" λιγο με τις ημερομηνιες και συνδυασε τις διαφορετικες τιμες που σιγουρα θα βρεις με αυτες των αεροπορικων εισιτηριων. Τα ψωνια στο Manhattan δεν ειναι κελεπουρι, ιδιες και ακριβοτερες τιμες απο Ευρωπη τις περισσοτερες φορες, τουλαχιστον στις ευρωπαικες φιρμες. Στα μαγαζια τυπου Macys επικρατει χαμος, προτιμησα να γυρισω την πολη παρα να χασω το χρονο μου εκει. Αυτο το Μπερι Μπερι που εγραψες απο οτι ακουσα απο εγκριτα μελη του φορουμ εχει οντως φοβερες τιμες, δεν προλαβα να παω ομως, ας σου απαντησουν οι ειδικοτεροι.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Βρίσκεις με ψαξιμο και με λιγοτερα απο 150. Εμεις ειχαμε πετυχει το gershwin με 125 ευρω προσφορα... Εξαρταται και απο την εποχη.
"socratis" ,μαλλον δενσου αρεσουν και πολυ τα ψωνια γιατι ακομα και μεσα στο μανχαταν τα βρισκεις σε εκπληκτικες τιμες. Εμεις δεν πηγαμε στο woodbury γιατι δεν θελαμε να χασουμε χρονο, αλλα βρικαμε σε πολυ καταστηματα απιθανες εκπτωσεις! Και μαλιστα δεν ηταν περιοδος εκπτωσεων (τοτε τα βγαζουν τζαμπα... ) Στο century 21 βρηκαμε παρα πολυ καλες τιμες σε μαρκες. Ακομα και στο macys εχει προσφορες και εκπτωσεις.... Οτι ειναι ολα "μπερδεμενα" ειναι γεγονος.... Θελει διαλεγμα.... Βρισκεις οτι θελεις απο κυριλε μεχρι καθημερικα αλλα και αθλητικα. Τσαντες, αξεσουαρ, τα παντα! tommy hilfiger, CK, Pere jeans, levis, guy laroche ... και αλλα πολλα.... Τεραστειες διαφορες απο εδω. Απλα σου τρωει χρονο μεχρι να βρεις αυτο που θελεις γιατι ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ τα μαγαζια. Εμεις ειχαμε χωριστει για να μη χανουμε χρονο. Εχει πολλους οροφους στα πολυκαταστηματα και χανεσαι γιατι ειναι τεραστια.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
woodbury αξιζει?? τι γινεται γενικα με ψωνια και πιο πολυ αθλητικα? για πειτε καμια συμβουλη!! Πολυ ακριβα βρε οαιδια τα ξενοδοχεια...Εχω παθει πλακα!!
Woobury αν θελεις να ψωνισεις αξιζει. Μιλαμε για παρα πολυ καλες τιμες! Στα γνωστα καταστηματα στο Μανχαταν εχει εκπτωσεις ας πουμε 30% Στο Woodbury θα τα βρεις με 70%
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Αθλητικα ειχαμε βρει μεσα στο μανχαταν φορμες και μπλουζακια με 15 ευρω adidas , nike και παπουτσια adidas (ωραια σχεδια) με 40 ευρω.... Επειδη δεν θελαμε να χασουμε χρονο δεν ειχαμε παει εξω γιατι ηταν 1 ωρα ο δρομος να παμε και 1 να γυρισουμε.... Και ηταν ακριβουτσικο και το εισιτηριο, οποτε για εμας που δεν θελαμε να παρουμε και πολλα πραγματα δεν υπηρχε λογος...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.548
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom