Πρόβλημα με την κράτηση ξενοδοχείου..

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
α οκ...καταλαβα...ευχαριστω για την γρηορη απαντηση
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
ρε παιδια ειναι αξιπιστο σατι το οκτοπους?? Κοιταω για ρωμη και δινει ενα ξενοδοχειο 150 ευρω 3 μερες, και το booking το δινει 160 ευρω τη μερα
επισης το booking για την τελευται μερα δεν εχει διαθεσιμοτητα
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.676
ρε παιδια ειναι αξιπιστο σατι το οκτοπους?? Κοιταω για ρωμη και δινει ενα ξενοδοχειο 150 ευρω 3 μερες, και το booking το δινει 160 ευρω τη μερα
επισης το booking για την τελευται μερα δεν εχει διαθεσιμοτητα
ναι ειναι αξιοπιστο,το εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες χωρις
προβλημα.

υγ
Τι ονομα ειναι αυτο που εχεις και ποναει η μεση μου; :p
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
ναι ειναι αξιοπιστο,το εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες χωρις
προβλημα.

υγ
Τι ονομα ειναι αυτο που εχεις και ποναει η μεση μου; :p
χαχα, και μενα με πονουσε οταν το εβαλα, τωρα δε ξερω πως αλλαζει
περαστικα:D
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
μαλλον επειδη τα "κραταει για τον εαυτο του" πολλα μαζι πετυχαινει καλυτερες τιμες! Και εγω το βρηκα με 40 ε ενω το βοοκινγκ το εχει 70. Το ιδιο και το σαιτ του ξενοδοχειου! Κλειστο λοιπον! Δεν θα εχεις προβλημα!
Το πολυ πολυ να σου "τραβηξουν " τα χρηματα πριν πας...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
osfialgia οι τιμες ειναι σε λιρες εννοειται ετσι; (φανταζομαι το ειδες και εσυ....)
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
η ημερομηνια ηταν 19 με 22 απριλιου, ξενοδοχειο Domus Sessoriana, αλλα δεν το εκλεισα εκεινη την ωρα, τωρα δεν μπορω να βρω διαθεσιμοτητα
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
ναι ειναι αξιοπιστο,το εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες χωρις
προβλημα.

υγ
Τι ονομα ειναι αυτο που εχεις και ποναει η μεση μου; :p
και εγω ειχα κλεισει πιο παλια ειναι ,μια χαρα
 

kate_k

Member
Μηνύματα
26
Likes
2
Γεια σας! Προσπαθώ να κάνω κράτηση(πρώτη φορά) από το booking στο Best Western Hotel Páv στην επιλογή "Πληρώνετε τη στιγμή της κράτησης". Τους δίνω τα απαιτούμενα στοιχεία της virtual mastercard που έβγαλα πρόσφατα από την εθνική και αφού ολοκληρωθεί η κράτηση μου έρχεται δεύτερο email απο το booking που λέει "Το ξενοδοχείο δεν μπόρεσε να χρησιμοποιήσει την πιστωτική κάρτα που δώσατε για τη διασφάλιση της κράτησής σας.". Ποιό μπορεί να είναι το πρόβλημα; Το ποσό στην κάρτα επαρκεί για την κράτηση(ίσα ίσα μεν,αλλά φτάνει) και έβγαλα με την ίδια κάρτα και αεροπορικά χωρίς κανενα πρόβλημα! το ξενοδοχείο δεν απαντάει στο mail μου, ούτε και το booking...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Από το booking κάποια στιγμή θα απαντήσουν. Μήπως το πρόβλημα είναι ότι είναι virtual και αυτοί θέλουν κάρτα που να απαιτεί φυσική παρουσία.
Για τα εισιτήρια που λες: ξέρεις αν η αεροπορική εταιρία απαιτεί την επίδειξη της κάρτας για την επιβίβαση; Τι γίνεται αν σου ζητήσουν να δείξεις την κάρτα με την οποία έκανες την αγορά; Το ίδιο μπορεί να ζητήσει και το ξενοδοχείο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.798
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom