Πρόβλημα στο site

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εννοείς τα notifications εδώ μέσα στο φόρουμ ή μιλάς για τα email ?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν έχω πειράξει τίποτα. Για να εμφανιστεί ειδοποίηση σε θέμα που παρακολουθείς θα πρέπει να το έχεις επισκεφθεί από την προηγούμενη φορά. Δηλαδή, αν σε τούτο εδώ το θέμα που γράφουμε πχ γράψω εγώ αυτό εδώ το μήνυμα, τότε θα πρέπει να σου πετάξει ειδοποίηση. Αν όμως δε μπεις να διαβάσεις το θέμα και γράψει και κάποιος άλλος πχ αύριο, τότε δε θα σου εμφανίσει νέα ειδοποίηση.

Επίσης υπάρχει χρονικό όριο στο πόσο μένουν τα θέματα "αδιάβαστα" και άρα σου εμφανίζουν ειδοποιήσεις, αν δε κάνω λάθος είναι 30 μέρες αυτό αλλά θα πρέπει να το κοιτάξω.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.429
Likes
4.414
Γενικά συνδέομαι αρκετές φορές μέσα στη μέρα, άρα το δεύτερο ενδεχόμενο το αποκλείουμε.
Τους κανόνες των ειδοποιήσεων τους γνωρίζω (φαντάζομαι), έχω παρακολουθήσει το πότε και το γιατί εμφανίζονται, απλά σε μεμονωμένες περιπτώσεις ενώ θα έπρεπε να εμφανισθούν δεν εμφανίσθηκαν.
Δεν είναι μείζον θέμα, απλά το ανέφερα μήπως έχει πειραχτεί κάτι στις ρυθμίσεις ή υπάρχει κάποιο bug.
Θα έχω το νου μου μελλοντικά, αν μου κάνει κάτι εντύπωση θα επανέλθω.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλά κάνεις και το αναφέρεις, δεν έχω αλλάξει τίποτα. Πάντως το δεύτερο ενδεχόμενο που ανέφερες δεν έχει να κάνει με το αν συνδέεσαι κάθε μέρα, αλλά με το πόσες μέρες έχουν περάσει από τότε που επισκέφθηκες ένα θέμα.

Έτσι κι'αλλιώς πάντως ετοιμαζόμαστε για μεγάλη αναβάθμιση της πλατφόρμας που θα βελτιώσει αρκετά πράγματα :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχει κάποιο από τα δίκτυα που περνάει ο σερβερ μας πρόβλημα. Αποκαταστάθηκε προς το παρόν και ελπίζω να λυθεί τις επόμενες ώρες.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κάνουμε ότι μπορούμε - που βασικά σημαίνει ότι μιλάω στο πρώτο πληθυντικό για να φαίνεται ότι είμαι πολλοί και μπορώ να κάνω πιο πολλές δουλειές απ'όσες πραγματικά μπορώ. o_O
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Κάνουμε ότι μπορούμε - που βασικά σημαίνει ότι μιλάω στο πρώτο πληθυντικό για να φαίνεται ότι είμαι πολλοί και μπορώ να κάνω πιο πολλές δουλειές απ'όσες πραγματικά μπορώ. o_O
Είναι οκ τώρα, σας ευχαριστούμε (όλους)!
Συνεχίστε την καλή δουλειά (όλοι σας) :grouphug:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.220
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom