Πρόβλημα στο site

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Τις τελευταίες 2 μέρες, ότι ενέργεια κι αν κάνω μου ανοίγει νέα σελίδα στον browser και ζητάει αποδοχή.
Για παράδειγμα όταν πατάω like στο σχόλιο κάποιου χρήστη:
Untitled.jpg


Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον ή είναι θέμα καθαρά και μόνο του δικού μου browser και ρυθμίσεων;
Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πολύ παράξενο, δεν έχει αλλάξει τίποτα στο φόρουμ, κάτι έχεις κάνει με τον browser σου ίσως; Δοκίμασες με άλλον browser να δούμε αν στο κάνει και εκεί;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Πολύ παράξενο, δεν έχει αλλάξει τίποτα στο φόρουμ, κάτι έχεις κάνει με τον browser σου ίσως; Δοκίμασες με άλλον browser να δούμε αν στο κάνει και εκεί;
Όντως πολύ παράξενο κι αφου λες οτι δεν είναι από το φορουμ, ένα παραπάνω.
Δοκιμαζω εδω και ώρα σε καινούριο browser, φαίνεται οτι όλα δουλεύουν καλά.
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Τις τελευταίες 2 μέρες, ότι ενέργεια κι αν κάνω μου ανοίγει νέα σελίδα στον browser και ζητάει αποδοχή.
Για παράδειγμα όταν πατάω like στο σχόλιο κάποιου χρήστη:
View attachment 301912

Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον ή είναι θέμα καθαρά και μόνο του δικού μου browser και ρυθμίσεων;
Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο...
Το έπαθα κι εγώ πριν λίγο, μια φορά όταν πάτησα like. Μετά που ξαναπάτησα άλλο like, δεν το ξαναέκανε.

Και μόλις τώρα το ξανάπαθα!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυτό είναι μάλλον δείγμα ότι δεν έχει φορτώσει η σελίδα πλήρως όταν πατιέται το κουμπί. Ίσως κάτι συμβαίνει αυτές τις μέρες και καθυστερούν οι σελίδες λίγο παραπάνω και γι'αυτό συμβαίνει.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Αυτό είναι μάλλον δείγμα ότι δεν έχει φορτώσει η σελίδα πλήρως όταν πατιέται το κουμπί. Ίσως κάτι συμβαίνει αυτές τις μέρες και καθυστερούν οι σελίδες λίγο παραπάνω και γι'αυτό συμβαίνει.
υπερφόρτωση του δικτύου γενικότερα γιατί "μένουμε σπίτι" όμως αυτό συνέβει μέχρι το μεσημέρι στην Ελλάδα που ήταν ανοικτές οι εταιρίες, δεν δικαιολογείται για τις βραδινές ώρες.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ο server μας βρίσκεται στη Γαλλία αν αυτό έχει κάποια σημασία.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Τις τελευταίες 2 μέρες, ότι ενέργεια κι αν κάνω μου ανοίγει νέα σελίδα στον browser και ζητάει αποδοχή.
Για παράδειγμα όταν πατάω like στο σχόλιο κάποιου χρήστη:
View attachment 301912

Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον ή είναι θέμα καθαρά και μόνο του δικού μου browser και ρυθμίσεων;
Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο...
Και μένα μου συνέβη κάνα δυο φορές πρόσφατα αυτό με τα likes αλλά σταμάτησε γρήγορα.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μόλις τώρα επιβεβαίωσα ότι δεν έχει να κάνει με τον browser.
Chrome & Firefox έχουν ακριβώς την ίδια συμπεριφορά.
Επίσης, πέρα απο τα likes, επηρρεάζει και τα πεδία της απάντησης και της επισύναψης φωτογραφίας.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
ερώτηση... πως ανεβάζουμε βίντεο από το PC μας;; γιατί ο συνδετήρας μόνο φωτο παίρνει ...εκτός και αν δεν γίνεται..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
ερώτηση... πως ανεβάζουμε βίντεο από το PC μας;; γιατί ο συνδετήρας μόνο φωτο παίρνει ...εκτός και αν δεν γίνεται..
Δεν μπορείς να ανεβάσεις από το pc σου . Μόνο αν το βάλεις στο youtube και σε παρόμοια σάιτ.
Ή αν έχεις σύνδεσμο από τέτοιο σάιτ. Για να το εισάγεις αντιγράφεις το url στην Εισαγωγή->video (οι 3 τελίτσες)
To travelstories έχει κανάλι στο youtube και μπορείς να ανεβάσεις εκεί βίντεο, αλλά ταξιδιωτικά, όπως καταλαβαίνεις. https://www.travelstories.gr/community/threads/Ανέβασμα-βίντεο.61298/
Τέλος, μπορείς να βάλεις λινκ με το σάιτ που το περιέχει.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Το πρόβλημα με τα like παρουσιάσθηκε τώρα και σε εμένα.Τρεις συνεχόμενες φορές μέχρι τώρα.Θέλει επιβεβαίωση για να προχωρήσει.Και μάλλον αργούν να φορτώσουν οι σελίδες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.717
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom