Πρόβλημα στο site

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυτό δεν είναι πρόβλημα πάντως, έτσι λειτουργεί στη γρήγορη αναζήτηση. Και αυτό που θέλεις να κάνεις γίνεται αν πας στην εξελιγμένη αναζήτηση, εκεί μπορείς να βάλεις έξτρα κριτήρια :)
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Τις τελευταίες μέρες όταν βλέπω πχ το προφίλ μου (είμαι και αυτάρεσκος!) και πατήσω πάνω αριστερά το κουμπί "η ροή μηνυμάτων σας" μου βγάζει error 521.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Τις τελευταίες μέρες όταν βλέπω πχ το προφίλ μου (είμαι και αυτάρεσκος!) και πατήσω πάνω αριστερά το κουμπί "η ροή μηνυμάτων σας" μου βγάζει error 521.
Και σε εμένα το ίδιο εδώ και πάρα πολύ καιρό.Δεν θυμάμαι να έβγαλε ποτέ κάτι άλλο εκτός από 521.
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.749
Καλησπέρα,
Δεν ήξερα σε ποιο νήμα έπρεπε να κάνω την ερώτηση οπότε χρησιμοποιω αυτό. Σήμερα όλη μέρα μου ζητάει έλεγχο captcha για να μπω στο φόρουμ. Αντιμετωπίζει κανείς το ίδιο θέμα;
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Καλησπέρα,
Δεν ήξερα σε ποιο νήμα έπρεπε να κάνω την ερώτηση οπότε χρησιμοποιω αυτό. Σήμερα όλη μέρα μου ζητάει έλεγχο captcha για να μπω στο φόρουμ. Αντιμετωπίζει κανείς το ίδιο θέμα;
Προσωπικά είμαι κομπλέ.
Από κινητό μπαίνεις;
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Ναι. Δεν μου έχει συμβεί ξανά. Σήμερα όμως μου ζήτησε να αποδείξω ότι δεν είμαι ρομπότ πάνω από 5 φορές. Θα πιστέψω ότι είμαι στο τέλος 🙈😂
Μπαινω παντα απο desktop/laptop οποτε δε ξερω. Μπορω να πω οτι χθες που δοκιμασα να μπω απο κινητο με εδειχνε σαν "αποσυνδεδεμενη" κατι που επισης δεν εχει ξανασυμβεί (και δεν έκανα και καμιά κίνηση πχ να διαγραψω κουκιζ κλπ). Δε ξέρω αν έχει να κάνει.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε βλέπω κάποιο πρόβλημα σήμερα που το έλεγξα, ούτε έκανα εγώ κάποια αλλαγή.

Δε ξέρω μήπως χτες συνέβη κάτι προσωρινά; λογικά πρέπει να είναι οκ τώρα όλα.
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.001
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Καλησπέρα, post-άρω εδώ, καθώς αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τις φωτογραφίες που προσπαθώ να ανεβάσω στο site για την καινούρια μου ιστορία, στην ενότητα Gallery.

Με βάση το μήνυμα που παίρνω, φαίνεται σαν να έχω φτάσει σε κάποιο όριο στο χώρο που μπορούν να καταλαμβάνουν αθροιστικά οι φωτογραφίες που έχω ανεβάσει εδώ. Το μήνυμα που παίρνω όταν προσπαθώ να ανεβάσω ένα jpg π.χ. 404,9 KB είναι το παρακάτω:

The file you have uploaded is 404,9 KB which exceeds your storage quota and cannot be uploaded. You have 90,3 KB remaining.
Οι φωτογραφίες αυτές είναι max 1600x1600 pixels (νομίζω πλέον δεν υπάρχει όριο στην ανάλυση). Συνολικά, στον server έχω 13 άλμπουμς, 620 φωτογραφίες, που καταλαμβάνουν συνολικά 199,99 ΜΒ. Υπάρχει όριο 200 MB ανά προφίλ;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι είναι το συνολικό όριο. Γιατί δεν ανεβάζεις τις φωτογραφίες κατευθείαν μέσα στην ιστορία;
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.001
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Τις ανέβασα όπως είπες, ΟΚ! Η συγκεκριμένη επιλογή του drop image, νόμιζα ήταν για απλή παράθεση μιας μικρογραφίας στο τέλος του σώματος του post, κάτι το οποίο δεν το ήθελα. Σε ευχαριστώ!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.727
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Προσπαθώντας να διαβάσω το άρθρο που έγραψε ο @Yorgos για τις καλύτερες κουβανικές ταινίες , διαπιστώνω ότι δεν δουλεύει το κουμπί επόμενο για το δεύτερο μέρος του άρθρου. Θα μπορούσε να το δει κάποιος τώρα που ξύπνησε η σινεφίλ μέσα μου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.728
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom