Πρόβλημα στο site

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
εμενα οταν μου ειχε συμβει σερνοταν ή το σαιτ ή το ιντερνετ μου
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.084
Το φορουμ σημερα. Αδυνατω να κανω αναζητηση για να μπει στο σωστο τοπικ, γραφω σχεδον στα τυφλα, το βαζω εδω. Η μιση οθονη καλυπτεται απο 1 διαφημιση, η αλλη μιση απο αλλη
Screenshot_20200407-121508_Samsung Internet.jpg
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.613
Πατώντας στο "ταξιδιωτικές ιστορίες-ελλάδα" δεν έχει ταξινονομημένες τις περιοχές που αναφέρεται η κάθε ιστορία,πχ θεσσαλία,κυκλάδες,κρήτη,στερεά ελλάδα κλπ.Είναι κάτι που καταργήθηκε;
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.613
Δε νομίζω ότι είχαμε ποτέ υποκατηγορίες στις Ιστορίες της Ελλάδας, μήπως μπερδεύεσαι με την ενότητα αναζήτησης πληροφοριών που εκεί όντως υπάρχουν οι υποκατηγορίες;
Δεν αποκλείεται,ήμουν σίγουρος ότι κάπου το χα δει χωρίς να θυμάμαι που.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Γιατί όταν κάνω like μου ζητάει να επιβεβαιώσω το like; Λές και πατάω κουμπί για πυρηνική βόμβα ένα πράγμα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αναφέρθηκε και πριν λίγες μέρες, δεν άλλαξε κάτι στο σάιτ, αυτό που συμβαίνει είναι ότι πας να πατήσεις το λαικ πριν φορτώσει ολόκληρη η σελίδα και γι'αυτό στο κάνει.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Έχουμε/είχαμε κάνα γενικότερο θεματάκι ή μόνο εμένα μου κολλούσε η σελίδα για αρκετή ώρα;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι απ'όσο γνωρίζω. Πότε συνέβη;
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Αφεντικό, κάνοντας αναζήτηση στα μηνύματα και τικάροντας το "αναζήτηση μόνο τίτλων" μου βγάζει τα μηνύματα με βάση το πότε δημιουργήθηκε το thread όχι με βάση το τελευταίο μήνυμα.

Πχ. πατάω να αναζητήσεις την λέξη "live" και αντί να μου βγάλει το Live from.. thread μου βγάζει άλλα. Το live from μου το βγαζει στο 2018 που δημιουργήθηκε τότε.

1589061348534.png
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.984
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom