Πρόβλημα στο site

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Χαχαχα τίποτα απλά είχα γράψει ένα κομμάτι που μου πήρε αρκετή ώρα και τώρα φτου κι απ'την αρχή!

Το κατάλαβα, απλά προσπάθησα να κάνω χιούμορ για τη δύσκολη στιγμή, ήταν λίγο πιο διακριτικό απ'όσο έπρεπε. :lol:


walking-with-head-down.gif
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.623
Likes
50.289
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Πατήστε το κουμπί "report this ad" , ή δώστε μου το λινκ που σε στέλνει η διαφήμιση για να τη μπλοκάρω, όπως ξέρετε οι διαφημίσεις σερβίρονται αυτόματα μέσω δικτύων google κλπ, δεν τις βάζω εγώ με το χέρι.
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.639
Έχει κοπεί η επεξεργασία των μυνηματων μας? Ψάχνω να συμπληρώσω κάτι και δε τη βλέπω πια
 
D

Delmem37668

Guest
επίσης τους ανιχνευτές ρε παιδιά. 21 έχει μετρήσει ο πλοηγός μου. πάρα πολλούς.
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.639
Εγώ πριν λίγο έκανα επεξεργασία σε μήνυμα:
View attachment 361943
ναι τωρα που το λες στο μηνυμα που μολις εγραψα βγαζει επεξεργασια
στο μυνημα που θελω να αλλξω συμπληρωσω με τα εστιατορια στην Κερκυρα δε μου βγαζει την επιλογη..... κατι κολλησε
βασικα σε κανενα μυνημα μου σε εκειονο το thread δε βγαζει επεξεργασια
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.945
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
@Zorz59 @psilos3

Η τροποποίηση των μηνυμάτων είναι ενεργοποιημένη για 24h, όπως είχε πει παλαιότερα και ο @Defkalion . Οι Ταξιδιωτικές Ιστορίες από default δεν αλλάζουν, εφόσον ολοκληρωθούν, εκτός αν έχεις ζητήσει να μπορείς.

@kostipoos

Ποιος τα ψαχουλεύει αυτά; Αν γίνει κανένα injection/XSS κλπ, θα ξέρουμε ποιος είναι από πίσω. :twisted::twisted::twisted:
 
Last edited:
D

Delmem37668

Guest
@Zorz59 @psilos3

Η τροποποίηση των μηνυμάτων είναι ενεργοποιημένη για 24h, όπως είχε πει παλαιότερα και ο @Defkalion . Οι Ταξιδιωτικές Ιστορίες από default δεν αλλάζουν, εφόσον ολοκληρωθούν, εκτός αν έχεις ζητήσει να μπορείς.

@kostipoos

Ποιος τα ψαχουλεύει αυτά; Αν γίνει κανένα injection/XSS κλπ, θα ξέρουμε ποιος είναι από πίσω. :twisted::twisted::twisted:
το σαφάρι τους μπλοκάρει έτσι και αλλιώς αλλά δεν είναι και τόσο ωραίο να ξέρεις ότι έχουμε τόσους πολλούς ανιχνευτές που θέλουν να ξέρουν τις οποίες προτιμήσεις μας για διαφημιστικούς και όχι μόνο σκοπούς.....
από την άλλη κάθε ιστοσελίδα χρειαζετε εισόδημα για να επιβιώσει,
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.945
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
έχουμε τόσους πολλούς ανιχνευτές που θέλουν να ξέρουν τις οποίες προτιμήσεις μας για διαφημιστικούς και όχι μόνο σκοπούς
Σε αυτό μαζί σου, αλλά από την άλλη είναι ωραίο να βλέπεις κάτι που έγραψες πάνω πάνω στα αποτελέσματα του Google χωρίς να έχεις κάνει τίποτα για να επηρεάσεις την κατάταξή τους. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom