Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
καλησπέρα σας!! οποιος μπορει ας μου εξηγησει κατι γιατι δεν εχω χρονο να το ψαξω!! ειμαι στους δικαιουχους του κοινωνικου τουρισμου 2019.. τι ισχυει?? μπορω να κλεισω δικλινο? τι εκπτωση εχω?
 

despina.mina

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
καλησπέρα σας!! οποιος μπορει ας μου εξηγησει κατι γιατι δεν εχω χρονο να το ψαξω!! ειμαι στους δικαιουχους του κοινωνικου τουρισμου 2019.. τι ισχυει?? μπορω να κλεισω δικλινο? τι εκπτωση εχω?
Απ'οσο ξερω δε δικαιουστε να κανετε αιτηση στο Τουρισμος για ολους
 

despina.mina

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
Έκανα την αίτηση για τον κοινωνικό τουρισμό. Προσπαθώ να μπω να κάνω και του συζύγου αλλά δεν προχωράει σε σύνδεση με τους κωδικούς του taxis. ( Δεν έχει κωδικούς ΟΑΕΔ ).όταν έκανα την δική μου αίτηση έκανα προσθήκη μέλους κ έβαλα τα στοιχεία του. Είμαστε καλυμμένοι έτσι η θα πρέπει να κάνει κ ο ίδιος αίτηση?
Ενα μονο μελος της οικογενειας κανει αιτηση,αυτος που κανει την κυρια δηλωση.Φανταζομαι συμπεριλαμβανεστε στου συζυγου?Αρα ο συζυγος θα επρεπε να κανει την αιτηση και να σας συμπεριλαβει
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Απ'οσο ξερω δε δικαιουστε να κανετε αιτηση στο Τουρισμος για ολους
Αναφερομαι στον κοινωνικο τουρισμο της σεζον 2019-2020 που ληγει τον Οκτώβριο.. οχι αυτο που τρεχουν τωρα οι αιτησεις!! δεν ξερω τι δικαιουμαι για αυτο ρωταω..

Οσον αφορα αυτο που ειπατε, απο οτι γνωριζω μπορεις να κανεις ΚΑΙ στα δυο αιτηση , απλα θα παρεις τα προνομια προφανως σε ενα απο τα δυο..
 

despina.mina

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
Αναφερομαι στον κοινωνικο τουρισμο της σεζον 2019-2020 που ληγει τον Οκτώβριο.. οχι αυτο που τρεχουν τωρα οι αιτησεις!! δεν ξερω τι δικαιουμαι για αυτο ρωταω..

Οσον αφορα αυτο που ειπατε, απο οτι γνωριζω μπορεις να κανεις ΚΑΙ στα δυο αιτηση , απλα θα παρεις τα προνομια προφανως σε ενα απο τα δυο..
Οχι,εφοσον ειστε δικαιουχος του περσινου δε δικαιουστε να κανετε αιτηση ή και να κανετε δε θα σας το δωσουν για να σας το πω κι ετσι.Τωρα οσον αφορα το τι δικαιουστε,στο site του ΟΑΕΔ που κανατε την αιτηση,εκει θα δειτε
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Οχι,εφοσον ειστε δικαιουχος του περσινου δε δικαιουστε να κανετε αιτηση ή και να κανετε δε θα σας το δωσουν για να σας το πω κι ετσι.Τωρα οσον αφορα το τι δικαιουστε,στο site του ΟΑΕΔ που κανατε την αιτηση,εκει θα δειτε
τι οχι? ειδατε καπου να ρωταω αν ειμαι δικαιουχος φετος??? το ξερω πως οποιος λαμβανει επιταγη δεν δικαιουται τον επομενο χρονο.. απλα ρωταω ΤΙ δικαιουμαι! ευχαριστω.
 

despina.mina

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
τι οχι? ειδατε καπου να ρωταω αν ειμαι δικαιουχος φετος??? το ξερω πως οποιος λαμβανει επιταγη δεν δικαιουται τον επομενο χρονο.. απλα ρωταω ΤΙ δικαιουμαι! ευχαριστω.
Μαλλον με παρεξηγησατε.Απαντησατε πιο πανω οτι απότι γνωριζετε μπορει να γινει ΚΑΙ στα δυο η αιτηση κι εγω απαντησα σε αυτο για να το γνωριζει και καποιος αλλος γιατι το φορουμ δεν ειναι μεταξυ εσας κι εμενα,βλεπει κι αλλος κοσμος.Φυσικα δε μιλουσα για την επιταγη Οαεδ,αυτο ειναι γνωστο οτι χρησιμοποιηται χρονο παρα χρονο.Αναφερομουν στον Τουρισμο για ολους.Οι δικαιουχοι του Κοινωνικου Τουρισμου περσυ δε μπορουν να κανουν αιτηση.Τωρα οσον αφορα το ερωτημα σας τι δικαιουστε σας απαντησα,ο καταλληλοτερος να σας απαντησει ειναι ο ΟΑΕΔ.Θα μπειτε στην πλατφορμα του.Αν καποιος αλλος μπορει να σας διαφωτισει καλυτερα πανω σε αυτο ας σας απαντησει.Καλη σας μερα
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Υπέβαλλα την αίτηση μόλις με μεγάλη δυσκολία λόγω υπερφόρτωσης.
Για να δούμε τι θα δούμε και αν θα βγει κάτι απ' όλο αυτό.
Εκ παραδρομής είχα υποβάλλει και στου ΟΑΕΔ, οπότε ψάχνω να δω για ακύρωση.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Υπέβαλλα την αίτηση μόλις με μεγάλη δυσκολία λόγω υπερφόρτωσης.
Για να δούμε τι θα δούμε και αν θα βγει κάτι απ' όλο αυτό.
Εκ παραδρομής είχα υποβάλλει και στου ΟΑΕΔ, οπότε ψάχνω να δω για ακύρωση.
Γιατί να κάνεις ακύρωση?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Γιατί να κάνεις ακύρωση?
Γιατί κατάλαβα ότι δε πρέπει να υποβάλλεις αίτημα και στα δύο προγράμματα.
Πιθανόν να υπάρχει ενδεχόμενο απόρριψης. Ίσως πάλι όχι και να είναι εντελώς ανεξάρτητα.
Δε μπορώ να βγάλω άκρη με σιγουριά, οπότε για το ενδεχόμενο και μόνο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom