Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.119
Likes
20.350
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Δεν ειμαι μονος εδω μεσα, το εγραψα καλοπροαιρετα καθως ειδα πως σμρ εγινε η αναρτηση των οριστικων δικαιουχων. Αν εγινε νωριτερα,δε το πηρα χαμπαρι,οκ...σιγουρα θα ενδιαφερονται και αλλοι...ηδη η @dimitra ειπε πως ειδε καποια αλλαγη...
Και εγώ καλοπροαίρετα σου απάντησα. Γι αυτό άλλωστε σε ρώτησα τι θέλεις να ελέγξουμε. Η φράση "Δεν ξέρω αν όλα αυτά σε βοηθάνε" αποσκοπούσε στο να μου πεις αν όντως αυτό ήθελες. Σου περιέγραψα τα δικά μου δεδομένα. Και τίποτα περισσότερο.....
Ούτε φυσικά έχω κανένα λόγο να αμφιβάλλω γι αυτό που είπε η @dimitra... Πάλι ανέφερα πότε είδα και τι....:rolleyes-80:
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Αχ κι εγω περιμενα,περιμενα,περιμενα να παμε καπου,αλλα ως τωρα τιποτα,περιμενουμε τον τουρισμο για ολους....
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Κάτι σημαντικό, δίπλα από τον αριθμό επιταγής, γράφει εκτύπωση. Αν πατήσετε πάνω, έχει την επιταγή για τα ακτοπλοϊκά που πιθανόν να χρησιμοποιήσετε. Προσοχή! είναι διαφορετικό το νούμερο.
 
Μηνύματα
93
Likes
61
Το είχα ξεχάσει τελείως αυτό......Πώς καταλαβαίνουμε οτι κληρωθήκαμε??Εγώ συνδέθηκα και μου δείχνει έναν αριθμό voucher.Μιλάω για τον Τουρισμό για όλους...
 

despina.mina

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
Γνωριζετε μεχρι ποτε ισχυει το Τουρισμος για ολους,γιατι εγω μολις γυρισα απο διακοπες οποτε δε θελω να το χρησιμοποιησω τωρα και αν πρεπει να το δηλωσω μεχρι καποια ημερομηνια στο ξενοδοχειο?
Επισης αν περιλαμβανει ακτοπλοικα?
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
μπορει καποιος φιλος απ την ομαδα να με βοηθησει να ανοιξω τον καταλογο με τους παροχους;;;δεν μπορω με τιποτα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.632
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom