Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

D

Delmem38110

Guest
μπορεί κάποιος να δει, αν έχει λογαριασμό και σε άλλη εταιρεία αν βλέπει την air india.
από τον ιστότοπο της αιγαίου καπούτ.
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
μπορεί κάποιος να δει, αν έχει λογαριασμό και σε άλλη εταιρεία αν βλέπει την air india.
από τον ιστότοπο της αιγαίου καπούτ.
Aπό το site της ΑΝΑ που έψαξα δεν εμφανίζει air india μονο Lufthansa, LOT, κτλ . Ακομα και πτησεις εσωτερικού στην ινδια δεν εμφανίζει με air india. πιθανος το προβλημα δεν ειναι της Αιγαίου
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Αφου απο τα Χριστουγεννα που υπολειτουργουσε η εφαρμογη προσπαθουσα να κανω αλλαγη award εισιτηριων και δεν εβρισκα διαθεσιμοτητες, ηρθε ως δωρο η ακυρωση πτησης για Αθηνα Λισαβωνα και μου βρηκαν την ημερομηνια που ηθελα 2 εισιτηρια οποτε εγινε η αλλαγη χωρις εξτρα κοστος.
Ψαχτειτε λιγο οσοι κλεισατε, αρχισαν καταργησεις πτησεων στην Aegean.
 
Last edited:

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Σε περίπτωση πτήσης κοινού κωδικού πχ Θεσσαλονίκη προς Μόναχο με Lufthansa/Aegean και το εισητήριο είναι αγορασμένο από Lufthansa αλλά το δρομολόγιο εκτελείται από Aegean, παίρνω bonus πόντους?
 

jerry727

Member
Μηνύματα
26
Likes
36
Σε περίπτωση πτήσης κοινού κωδικού πχ Θεσσαλονίκη προς Μόναχο με Lufthansa/Aegean και το εισητήριο είναι αγορασμένο από Lufthansa αλλά το δρομολόγιο εκτελείται από Aegean, παίρνω bonus πόντους?
Ναι. Μετράει ο operating carrier (και όχι ο marketing carrier δηλαδή η LH) όποτε θα πάρεις μίλια με βάση την Α3. Δεν είμαι σίγουρος πως θα γίνει η αντιστοίχιση του ναύλου (αν δηλαδή το light της LH αντιστοιχεί σε golight της Α3 κτλ)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
οι wide body hunters επιστρεφουν απο το ΣΚ τους στην Κοπενχαγη με το 350 της Singapore (22€ φοροι), γευματιζουν στην Αιωνια σε μια απο τις προτασεις του Samion και δειπνουν στη business της βραδυνης της Aegean.
that's what miles are for.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Εγώ που δε πήρα τίποτα (ακόμα) τι είμαι :cry::cry: ;;
εσύ επειδή είσαι taxidiara ήρθε η ωρα να μαζευτείς να παμε και οι υπόλοιποι κανα ταξιδακι, δεν το λεω εγω, η aegean το λέει, με τον τρόπο της...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.739
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom