Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οχι βεβαια. Ειναι εξισου πιθανό το εισιτήριο αναχώρησης να ειναι το φθηνότερο από τα δυο.
 

drDorothy

Member
Μηνύματα
120
Likes
1.027
κάνουν μπόνους δωρεάν παράταση της βαθμίδας λόγω της κατάστασης.
εδώ και δυο χρόνια το κάνουν.
μπορεί και να είναι και η τελευταία.
Ναι την παράταση την καταλαβαίνω, το θυμάμαι και από τις προηγούμενες φορές. Αυτό που περιγράφω δεν είναι παράταση της βαθμίδας, είναι διευκόλυνση απόκτησης της επόμενης κατά κάποιο τρόπο.

Μια χαρά πάντως, ότι θα είχα πιθανότητες να γίνω gold εν μέσω κοβιντ και ενώ έχω κόψει τα συστηματικά ταξίδια που έκανα όσο ζούσα εκτός Ελλάδας δεν το φανταζόμουν.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μήπως ήταν πρωταπριλιατικο αυτό που απαιτούνται λιγότερα μίλια για τη διατήρηση βαθμίδας; Αύριο θα δείξει...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μήπως ήταν πρωταπριλιατικο αυτό που απαιτούνται λιγότερα μίλια για τη διατήρηση βαθμίδας; Αύριο θα δείξει...
μηπως πηρες την premium κ το ειχες ξεχασει? 3000 δωριζει κ μαλιστα αρκετο καιρο μετα την ενεργοποιηση της...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
μηπως πηρες την premium κ το ειχες ξεχασει? 3000 δωριζει κ μαλιστα αρκετο καιρο μετα την ενεργοποιηση της...
Εκείνα μου τα έδωσαν 10 μέρες αφού την απέκτησα.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.464
Ταξίδι-Όνειρο
???
Πάντως και σε εμάς , τα ταπεινά χαμομηλάκια της Blue βαθμίδας, επεκτάθηκε κατά 2 μήνες η περίοδος αναβάθμισης
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

exAussie

New Member
Μηνύματα
3
Likes
15
Αχα, κ εμένα δεν μου ήρθε ποτέ κάτι τέτοιο ως ειδοποίηση από την Aegean ούτε φέτος ούτε πέρυσι που απ' οτι κατάλαβα ισχύει. Απλά μου φάνηκαν ξαφνικά πολύ λίγα τα μίλια για να διατηρήσω την βαθμίδα σε μια περιόδο που έχω περιορίσει αρκετά τις μετακινήσεις.

Λίγo unfair αυτή η επιλεκτικότητα μιας και δύο χρόνια τώρα, προς το τέλος της περιόδου ανανέωσης έκλεινα το λίγο πιο ακριβό (semi-flex?) ώστε να πάρω τα επιπλέον μίλια των πτήσεων.
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Όταν ψάχνουμε εισιτήρια για να εξαργυρωσουμε μίλια στην καρδιά του καλοκαιριού και βλέπουμε ότι δεν είναι διαθέσιμα, περιμένουμε και ελέγχουμε συνέχεια μήπως αλλάξει κάτι ή ψάχνουμε άλλο τρόπο να πάμε εκεί που θέλουμε; Ευχαριστώ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Όταν ψάχνουμε εισιτήρια για να εξαργυρωσουμε μίλια στην καρδιά του καλοκαιριού και βλέπουμε ότι δεν είναι διαθέσιμα, περιμένουμε και ελέγχουμε συνέχεια μήπως αλλάξει κάτι ή ψάχνουμε άλλο τρόπο να πάμε εκεί που θέλουμε; Ευχαριστώ
Πες μας και που θες να βοηθησουμε.
Η αληθεια ειναι οτι κλεινουμε απο Χριστουγεννα κι αν αλλαξουμε γνωμη τα ακυρωνουμε συνηθως. Ειναι λιγο αργα. Εγω ψαχνω διπλανα αεροδρομια ως 3 ωρες δρομο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom