Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Μια ερώτηση, αν κάνω εξαργύρωση μιλίων για ένα προορισμό, βέβαια θα πρέπει να πληρώσω ένα ποσό , τα μίλια αναβάθμισης θα τα πάρω;
όχι, τα award εισιτηρια πάντα εκδίδονται σε εξαιρούμενα booking classes.
 

Andreas K

Member
Μηνύματα
32
Likes
111
Το σπίτι βρέθηκε πίσω στο σκορ 0-1, με το κουπόνι 20% του προσωπικού μου λογαριασμου (δεν είμαι αχάριστος, απλα δεν το βλέπω να εξαργυρώνω μέχρι 06/02). Ισοφαρισαμε όμως άμεσα σε 1-1 με τα 5000 μίλια της κόρης και πηραμε τη νίκη με τα 5000 μίλια της συζύγου. Τέλεια!
 

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
καλησπέρα σας, μια ερώτηση διότι είμαι amateur.
Εχω κάποια μίλια για εξαργύρωση στο πρόγραμμα miles & bonus της aegean.
Κάνω μια κράτηση μέσω του site με εξαργύρωση μιλίων!
μπορώ να αλλάξω ημερομηνία της πτήσης μου online δωρεάν ή γίνεται μόνο μέσω του τηλεφωνικού κέντρου με χρέωση 20 ευρώ? ευχαριστώ
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
καλησπέρα σας, μια ερώτηση διότι είμαι amateur.
Εχω κάποια μίλια για εξαργύρωση στο πρόγραμμα miles & bonus της aegean.
Κάνω μια κράτηση μέσω του site με εξαργύρωση μιλίων!
μπορώ να αλλάξω ημερομηνία της πτήσης μου online δωρεάν ή γίνεται μόνο μέσω του τηλεφωνικού κέντρου με χρέωση 20 ευρώ? ευχαριστώ
Πρακτικά τελευταία μπορούσες να αλλάξεις χωρίς χρέωση online μεχρι πρόσφατα. Το τελευταίο μήνα δε λειτουργεί η online αλλαγή οπότε μπορείς μόνο τηλεφωνικά. Οπως ανέφεραν όμως μέλη μπορείς να ζητήσεις να μη σε χρεώσουν το 20αρικο της αλλαγής αφού είναι δικό τους πρόβλημα.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Άσχετο, μόλις διάβασα το κατωτέρω, το οποίο δεν το ήξερα :
Τα εισιτήρια εξαργύρωσης δεν μπορούν να εκδοθούν για τις παρακάτω χρονικές περιόδους (black-out periods): από 1/1 έως και 8/1 έκαστου έτους, την περίοδο της Καθαράς Δευτέρας κάθε έτους, την Μεγάλη Εβδομάδα του Ορθόδοξου και Καθολικού Πάσχα έκαστου έτους, την περίοδο της 1η Μαΐου εκάστου έτους, την περίοδο του Αγίου Πνεύματος, από 12/8 έως και 18/8 έκαστου έτους, από 25/10 έως και 28/10 έκαστου έτους, την περίοδο της 25ης Μαρτίου και από 23/12 έως και 31/12 έκαστου έτους.
| Επίσημη ιστοσελίδα Aegean | Αεροπορικά σε Ελλάδα & εξωτερικό
 
D

Delmem38110

Guest
Άσχετο, μόλις διάβασα το κατωτέρω, το οποίο δεν το ήξερα :
Τα εισιτήρια εξαργύρωσης δεν μπορούν να εκδοθούν για τις παρακάτω χρονικές περιόδους (black-out periods): από 1/1 έως και 8/1 έκαστου έτους, την περίοδο της Καθαράς Δευτέρας κάθε έτους, την Μεγάλη Εβδομάδα του Ορθόδοξου και Καθολικού Πάσχα έκαστου έτους, την περίοδο της 1η Μαΐου εκάστου έτους, την περίοδο του Αγίου Πνεύματος, από 12/8 έως και 18/8 έκαστου έτους, από 25/10 έως και 28/10 έκαστου έτους, την περίοδο της 25ης Μαρτίου και από 23/12 έως και 31/12 έκαστου έτους.
| Επίσημη ιστοσελίδα Aegean | Αεροπορικά σε Ελλάδα & εξωτερικό
μόνο αυτά που αφορούν την Αιγαίου. οι άλλες αεροπορικές έχουν δικούς τους όρους.
αν ψάξεις Αθήνα Θεσσαλονίκη τα Χριστούγεννα για παράδειγμα δεν έχει διαθεσιμότητα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.926
Likes
40.761
Άσχετο, μόλις διάβασα το κατωτέρω, το οποίο δεν το ήξερα :
Τα εισιτήρια εξαργύρωσης δεν μπορούν να εκδοθούν για τις παρακάτω χρονικές περιόδους (black-out periods): από 1/1 έως και 8/1 έκαστου έτους, την περίοδο της Καθαράς Δευτέρας κάθε έτους, την Μεγάλη Εβδομάδα του Ορθόδοξου και Καθολικού Πάσχα έκαστου έτους, την περίοδο της 1η Μαΐου εκάστου έτους, την περίοδο του Αγίου Πνεύματος, από 12/8 έως και 18/8 έκαστου έτους, από 25/10 έως και 28/10 έκαστου έτους, την περίοδο της 25ης Μαρτίου και από 23/12 έως και 31/12 έκαστου έτους.
| Επίσημη ιστοσελίδα Aegean | Αεροπορικά σε Ελλάδα & εξωτερικό
Εχω κλεισει Μ Σαββατο του 22 πτηση με Αιγαιου κανονικα εξωτερικο για πολλοστη φορα, οπως και λιγο πριν τον 15 Αυγουστο για πολλοστη φορα. Καθε χρονο κλεινω σε αυτες τις ημερομηνιες εδω και χρονια, μια χαρα βγαζουν δωρεαν εισιτηρια.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Άσχετο, μόλις διάβασα το κατωτέρω, το οποίο δεν το ήξερα :
Τα εισιτήρια εξαργύρωσης δεν μπορούν να εκδοθούν για τις παρακάτω χρονικές περιόδους (black-out periods): από 1/1 έως και 8/1 έκαστου έτους, την περίοδο της Καθαράς Δευτέρας κάθε έτους, την Μεγάλη Εβδομάδα του Ορθόδοξου και Καθολικού Πάσχα έκαστου έτους, την περίοδο της 1η Μαΐου εκάστου έτους, την περίοδο του Αγίου Πνεύματος, από 12/8 έως και 18/8 έκαστου έτους, από 25/10 έως και 28/10 έκαστου έτους, την περίοδο της 25ης Μαρτίου και από 23/12 έως και 31/12 έκαστου έτους.
| Επίσημη ιστοσελίδα Aegean | Αεροπορικά σε Ελλάδα & εξωτερικό
Θεωρητικά πάντα ολα αυτά ανάλογα τι διαθεσιμότητα. Έχω βγάλει και 3 ήμερο 25ης παλιότερα και μεσα στο Πάσχα και 15 Αύγουστο και τώρα φέτος έβγαλα πρωτομαγιά. Απλα γενικά αυτές τις περιόδους έχει μικρή διαθεσιμότητα η aegean με μίλια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.580
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom