Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.135
Ε θα δεις σε λίγες μέρες στην aegean visa σου να έχει αρνητικό υπόλοιπο μέσα στην εφαρμογή μετατροπής. Το έχω κάνει κι εγώ κάποιες φορές και τώρα έχω -55.000 πόντους προς μετατροπή :clap::clap::clap:
Εσυ αραξε, μη βιαστεις να τους μαζεψεις :D.
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Εσυ αραξε, μη βιαστεις να τους μαζεψεις :D.
Α δε βιάζομαι καθόλου χρησιμοποιώ τη platinum πλέον πάλι να μαζεύω διπλούς πόντους, του χρόνου σε καμιά black friday πάλι αν βγάλει κανά Χ100 ίσως μηδενίσω ως τότε βλέπουμε έχει ο θεός... :innocent:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.135
Με αφορμη μια ακυρωση που εφαγε η πτηση μας απο τη SAS σε εισιτηριο Star Alliance με 15.000 μιλια, ζητησα πισω τα ολα τα λεφτα και τα μιλια και εκλεισα εν μεσω προσφορας απ ευθειας με -20% μιλια εξαργυρωσης αφου βρηκα ξεφνικα διαθεσιμοτητες. Εξοικονομησα αρκετες χιλιαδες μιλια ετσι, πηρα πισω 13000 στα δυο ατομα
Επιπλεον αναθεωρησα τον προορισμο για Πασχα και εριξα ακυρωση κλεινοντας αλλου με -20% μιλια γιατι επιτελους βγηκαν award και μιλαω για Μ Σαββατο. Εξοικονομησα τα μιλια για αλλο ενα εισιτηριο στα 2 ατομα και με λιγοτερους φορους, χρεωθηκα τα 23 ευρω ακυρωσης γιατι πηρα πισω πολλα μιλια
Η αξια των μιλιων ειναι τοσο μεγαλη φετος που εγω πιστευω οτι τα 23 ειναι ελαχιστα.
Αλλο ενα εισιτηριο μονο μεταβασης που το ειχα κλεισει λιγο πριν την προσφορα με κανονικα μιλια, το μετεθεσα σε αλλη ημερομηνια και μου επιστραφηκαν 20% των μιλιων δωρεαν χωρις να πληρωσω 23 ευρω για την αλλαγη στο τηλ κεντρο.
Ειναι καλη στιγμη να γινουν αλλαγες.
 
Last edited:

Яна

Member
Μηνύματα
263
Likes
290
Εκανα κατι ακομη. Ακυρωσα κρατηση ξενοδοχειου που ειχε πληρωθει με την καρτα. Μου επεστρεψαν τα χρηματα. Κατα την αφαιρεση των bonus λογω της επιστροφης και βρισκοντας τον λογαριασμο αδειο απο μετατρεψιμα bonus, μου αφαιρεθηκαν μη μετατρεψιμα.
Χμμμ θα αρχισω να το κανω μπιζνα αυτο. Ετσι μετατρεπεις πλαγιως μη μετατρεψιμα bonus σε μετατρεψιμα :D.
Το έχω πάθει. Αλλά όταν ξαναβρέθηκαν στο λογαριασμο μετατρέψιμα διαθέσιμα, τα έκανε μη μετατρεψιμα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.154
Likes
20.469
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
εμενα τωρα ολη αυτη η κουβεντα μου φαινονται κινεζικα..... :bleh: :bleh:
δε καταλαβαινω Χριστο...χαχαχα
Εσύ θέλεις φροντιστήρια και πολύ διάβασμα :lol: Αλλά αξίζει το κόπο!
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607
Έτρεχε τετοιος διαγωνισμος?
έτρεχε δεν έτρεχε, εσύ κέρδισες :p Συγχαρητήρια!
Τα μίλια στα μίλια πάνε!:rolleyes::lol:
10.000 μίλια καθημερινά με κάρτες Aegean Bonus Visa για τα Χριστούγεννα

Α, τώρα τρέχει άλλος (αλλά για όλες τις κάρτες Visa). Δεν δίνει μίλια, αλλά δύο θα πάρουν τουτού!
Κάθε συναλλαγή με κάρτες Alpha Bank Visa μετράει: Κερδίστε το νέο SUV bZ4X της ΤΟΥΟΤΑ
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
έτρεχε δεν έτρεχε, εσύ κέρδισες :p
Τα μίλια στα μίλια πάνε!:rolleyes::lol:
10.000 μίλια καθημερινά με κάρτες Aegean Bonus Visa για τα Χριστούγεννα

Α, τώρα τρέχει άλλος (αλλά για όλες τις κάρτες Visa). Δεν δίνει μίλια, αλλά δύο θα πάρουν τουτού!
Κάθε συναλλαγή με κάρτες Alpha Bank Visa μετράει: Κερδίστε το νέο SUV bZ4X της ΤΟΥΟΤΑ
Τι λε ρε παιδι μου. Με τη ρέντα που έχω (στο στοίχημα να δεις τι γινεται) να πάω να βγάλω δίπλωμα να είμαι έτοιμος.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom