Πρώτη ημέρα στο γραφείο

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ευδοκία περαστικά !! μή λυπάσαι ..πανω απο όλα η υγεία σου ..ταξίδια θα κάνομε πολλα ..αντε ετοιμάσου σιγά σιγά πάλι ...
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
περαστικα και απο μενα.και κυριως αισιοδοξια.η ζωη ειναι μπροστα μας οχι πισω μας.
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Ευχαριστω πολυ. Δεν ειμαι απαισιοδοξη, τιποτα δεν ειναι πιο σημαντικο απο την υγεια, απλα προεκυψε το ολο θεμα μια εβδομαδα πριν την αναχωρηση για τις κανονισμενες απο καιρο διακοπες μας. Ετσι ο συντροφος μου δεν μπορουσε να αλλαξει την αδεια του και την περασε φροντιζοντας με στο νοσοκομειο. Αποτελεσμα: τωρα που ο γιατρος μου επετρεψε να παω καπου χωρις πολυ ταλαιπωρια διακοπες δεν εχω παρεα ασε που και τα λεφτα των διακοπων εκαναν φτερα σε γιατρους, εξετασεις και κλινικες. Δεν πειραζει ομως, μαζευω δυναμεις (και λεφτα) κι ελπιζω με λιγη τυχη να παω καπου κατα Νοεμβριο. Μεχρι τοτε διαβαζω για τα ταξιδια σας και ξεχνιεμαι!!!

Υ.Γ. Ξερει κανεις πως μπορω να μπω στο προφιλ μου να βγαλω απο το επομενο ταξιδι την τουρκια γιατι το βλεπω και πληγωνομαι?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
ευδοκία περαστικά
είμαι σίγουρος ότι όλο τό forum συμερίζεται τόν καημό σου για το ταξίδι πού δέν έκανες ... δέν πειράζει διάβασε τίς ταξιδιωτικές ιστορίες για να αναπτερωθει το ηθικό σου μέχρι να πάς το ταξίδι σου καί να μα΄ς γράψεις καί εσύ τήν δική σου ιστορία ..
και για να μήν το ξεχάσω για αυτό πού ρώτησες ..από το profil χρήστη πάς επεξεργασία ρυθμισεων ....πρόσθετες πληροφοριες ...καί σβήνεις ότι σε πλήγώνει:xalara:
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Περαστικα και από εμένα Ευδοκία... Να εισαι πάντα σιδερένια..
Μην ανησυχείς.Ο καιρος θα περασει σύντομα και θα πας το ταξίδι που επιθυμείς ...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και από εμένα περαστικά! Μη στεναχωριέσαι γιατί κάθε εμπόδιο τελικά μας βγαίνει σε καλό. Άντε άρχιζε να ψάχνεις για το καινούργιο σου ταξίδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom