ΗΠΑ Πρώτο ταξίδι στη Νέα Υόρκη

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Παιδια νομίζω τα εισητηρια για το στεμμα εχουν εξαντληθει και μπορεις να κλεισεις μονο μεχρι το βαθρο.
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
και εγώ κάπως έτσι νιώθω αλλά κρατιέμαι γιατί έχω ακόμα ένα τετράμηνο ..μία ερώτηση και απο εμένα...Official New York CityPASS� | Visit 6 New York Attractions for $79 να το πάρω απο το site ή όχι? έχω σκοπό να επισκευτώ όλα τα μέρη που περιλαμβάνονται σε αυτό...υπάρχει περίπτωση να βρώ τα εισητήρια πιο φτηνά ή στην ίδια τιμή με το city pass?? απο εκεί απευθείας?
και εγω σαν σημερα σε 4 μηνεσ θα παω αλλα μονο αεροπορικα εκλεισα κολαω ακομα στο hotel !!! οσο για το εστα χωρισ τοπο διεθυνσησ δεν μπορεισ να το κλεισεισ για αυτο αναμονη
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Δεν ειναι απαραιτητο να δηλωσεις διευθυνση για να αποκτήσεις εστα.
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
α ναι εχεισ δικιο :) τοτε ασ το κανω και αυτο να μην το εχω στο νουμου
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ή κακώς δεν έκλεισα εισιτήρια για το στέμμα Αντώνη! Δεν ξερω αν θα έπρεπε αλλα είναι το μόνο πράγμα που δεν μου έκανε τόσ αίσθηση να κάνω. Αρκει να πάμε εκεί και να βγάλουμε καμια πόζα με την Κυρία!! :lol: Εσυ είχες πάει αν δεν κάνω λάθος ε;
Ναι βέβαια. Και η εικόνα που έχω εδώ προφίλ ειναι απο τη βάση του αγάλματος. Αλλά η διαφορά στη τιμή απ'όσο θυμάμαι βάρθρο με στέμμα είναι τόσο μικρή που αν έχει εισιτήρια καλό θα ήταν να έκλεινες, ωραία είναι.
 

navis

Member
Μηνύματα
45
Likes
4
Όντως δεν είναι μεγάλη η διαφορά. Αλλα σήμερα που κοίταξα δεν υπάρχει εισιτήριο ούτε για δείγμα για τον Σεπτέμβρη!! Δεν πειράζει..να έχω λόγο να ξαναπάω στη Νέα Υόρκη!! (γιατι εσύ που ανέβηκες και στο στέμμα, φαντάζομαι δε θές να ξαναπάς) χαχαχα!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Όντως δεν είναι μεγάλη η διαφορά. Αλλα σήμερα που κοίταξα δεν υπάρχει εισιτήριο ούτε για δείγμα για τον Σεπτέμβρη!! Δεν πειράζει..να έχω λόγο να ξαναπάω στη Νέα Υόρκη!! (γιατι εσύ που ανέβηκες και στο στέμμα, φαντάζομαι δε θές να ξαναπάς) χαχαχα!!
Όχι βέβεια! Τι να πάω να ξανακάνω στη ΝΥ??? :shock:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αντωνη κερδισες ενα εισητηριο για ΝΥ. Αλλα τι να το κανεις? Μην πας! Εσυ ανεβηκες στο στεμμα...;)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αντωνη κερδισες ενα εισητηριο για ΝΥ. Αλλα τι να το κανεις? Μην πας! Εσυ ανεβηκες στο στεμμα...;)
Τι λες βρε, χορταίνει κανείς με μια φορά ΝΥ? Πλάκα έκανα. Μ'αρέσει που λες ''κερδίζω''...αυτό θα περίμενα!!! :bleh:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Τι λες βρε, χορταίνει κανείς με μια φορά ΝΥ? Πλάκα έκανα. Μ'αρέσει που λες ''κερδίζω''...αυτό θα περίμενα!!! :bleh:
Το ''κερδιζω'' το εβαλα ετσι για πιο πολυ σασπενς::D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom