Πτήσεις με ανταπόκριση

Nikoscy

Member
Μηνύματα
49
Likes
5
Ναι, αλλά όταν έκανα το check in online έκανα 2 διαφορετικά και επίσης διάβασα ότι στις εταιρείες χαμηλού κόστους πρέπει να πάρεις τις βαλίτσες σου και να κάνεις ξανά κάνεις check in.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.280
Ναι, αλλά όταν έκανα το check in online έκανα 2 διαφορετικά και επίσης διάβασα ότι στις εταιρείες χαμηλού κόστους πρέπει να πάρεις τις βαλίτσες σου και να κάνεις ξανά κάνεις check in.
Τι εννοείς δύο διαφορετικά;
 

Nikoscy

Member
Μηνύματα
49
Likes
5
Λάθος έκανα για το check in, υπάρχει περίπτωση να ισχυεί αυτό για τις εταιρείες χαμηλού κόστους??
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί κάπου στις 40 σελίδες, αν ναι σχωράτε με.

11 πμ φτάνω Λισαβόνα. 12.35 φεύγω για Πόρτο με Ryan. Όπως διάβασα, πρέπει να πάω στις αναχωρήσεις, να πάρω το shuttle bus για το Τ2 (το οποίο περνάει κάθε 10-20 λεπτά και φεύγει όταν γεμίσει) και να περάσω φυσικά έλεγχο. Αν όλα πάνε καλά με την πτήση της Aegean (από Αθήνα) φαντάζομαι ότι δεν θα έχω πρόβλημα. Σωστά συμφορουμίτες?

Επίσης θα προσπαθήσω να έχω την χειραποσκευή στο αεροσκάφος από Αθήνα, για να μην καθυστερήσω και άλλο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί κάπου στις 40 σελίδες, αν ναι σχωράτε με.

11 πμ φτάνω Λισαβόνα. 12.35 φεύγω για Πόρτο με Ryan. Όπως διάβασα, πρέπει να πάω στις αναχωρήσεις, να πάρω το shuttle bus για το Τ2 (το οποίο περνάει κάθε 10-20 λεπτά και φεύγει όταν γεμίσει) και να περάσω φυσικά έλεγχο. Αν όλα πάνε καλά με την πτήση της Aegean (από Αθήνα) φαντάζομαι ότι δεν θα έχω πρόβλημα. Σωστά συμφορουμίτες?

Επίσης θα προσπαθήσω να έχω την χειραποσκευή στο αεροσκάφος από Αθήνα, για να μην καθυστερήσω και άλλο.
Δεν ξέρω να σου απαντήσω :), αλλά έτσι όπως το διαβάζω, δεν θα το επιχειρούσα, οπότε βγήκα και από το δίλημμα. Ευχαριστώ.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δεν ξέρω να σου απαντήσω :), αλλά έτσι όπως το διαβάζω, δεν θα το επιχειρούσα, οπότε βγήκα και από το δίλημμα. Ευχαριστώ.
Ωχ. Τουλάχιστον μου έδωσε ελπίδες ο @Yorgos . Για να δούμε ποιος θα πέσει μέσα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ερώτηση στα πεταχτά:
Πετάω από Κιργιστάν προς Μόσχα με την Α αεροπορική και μετά από Μόσχα σε άλλο προορισμό με τη Β αεροπορική, στο ίδιο αεροδρόμιο πάντα. Δε χρειάζομαι ρώσικη βίζα, σωστά;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.422
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom