Aegean Airlines Γενικά Πτήσεις με μίλια-παραδείγματα και προτάσεις

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Πολυυ καλό. Συμβαδίζει η διαθεσιμότητα Aeroplan με Miles&bonus;
Ναι αφού είναι της συμμαχίας άλλα θέλει επιβεβαίωση. Επίσης αν κάνεις συνδρομή είναι διαμαντάκι.
Αν το εξερευνήσεις θα δεις ότι έχει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα.
Έχω και ένα ακόμα καλύτερο άλλα θέλει έγγραφη και χειροκίνητη αναζήτηση.
Πολύ πιο λειτουργικό και απλό. Από το σαιτ της αιγαίου.
Δες και τις άλλες εταιρίες στις επιλογές αναζήτησης.
 
Last edited:

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ναι αφού είναι της συμμαχίας άλλα θέλει επιβεβαίωση. Επίσης αν κάνεις συνδρομή είναι διαμαντάκι.
Αν το εξερευνήσεις θα δεις ότι έχει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα.
Έχω και ένα ακόμα καλύτερο άλλα θέλει έγγραφη και χειροκίνητη αναζήτηση.
Πολύ πιο λειτουργικό και απλό. Από το σαιτ της αιγαίου.
Δες και τις άλλες εταιρίες στις επιλογές αναζήτησης.
Δε μου έβγαλε όλες τις διαθεσιμότητες που έψαξα η Αιγαίου, αλλά είναι πολύ εύχρηστο στο να φιλτράρεις προορισμούς, θα γίνει μόνιμο εργαλείο αναζήτησης, θενξ :)

Μα ούτε καλοκαίρι?! Και μιλάμε για το καλοκαίρι του εκπαιδευτικού!
Μπορεί να μη βρεις το απευθείας, αλλά έχει αρκετές επιλογές με ενδιάμεση στάση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Μα ούτε καλοκαίρι?! Και μιλάμε για το καλοκαίρι του εκπαιδευτικού!
Το καλοκαιρι ειναι των γονιων και των εκπαιδευτικων ολου του βορειου ημισφαριου. Τι νομιζεις, μονο οι εκπαιδευτικοι και μαλιστα οι ελληνες κλεινουν με μιλια?
Εγω κλεινω 10-11 μηνες πριν και αν δεν κατσει μετακινω το εισιτηριο.
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Ναι αφού είναι της συμμαχίας άλλα θέλει επιβεβαίωση. Επίσης αν κάνεις συνδρομή είναι διαμαντάκι.
Αν το εξερευνήσεις θα δεις ότι έχει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα.
Έχω και ένα ακόμα καλύτερο άλλα θέλει έγγραφη και χειροκίνητη αναζήτηση.
Πολύ πιο λειτουργικό και απλό. Από το σαιτ της αιγαίου.
Δες και τις άλλες εταιρίες στις επιλογές αναζήτησης.
Για πες μας κ την εναλλακτική !
 

giota235

Member
Μηνύματα
140
Likes
364
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Υπάρχει κάποιος καλος συνδιασμος πτήσεων για Ιαπωνία με μιλια;
Έκλεισα από βαρσοβία (πηγαίνει απευθείας αλλά κ με στάση στη σεουλ) κ επιστροφή μέσω Κωνσταντινούπολης. Οι εταιρείες Lot, Asiana, Singapore έχουν χαμηλές τιμές φόρων.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Υπάρχει κάποιος καλος συνδιασμος πτήσεων για Ιαπωνία με μιλια;
Η SAS μέσω Κοπεγχάγης θυμάμαι έδινε κάποια εποχή 45k one way με λίγους φόρους. Για όσο θα υπάρχει ακόμα στη συμμαχία η SAS, παραμένει καλή επιλογή στο συνδυασμό φόροι και μίλια.
 
Last edited by a moderator:

Torero

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα κ από εμένα , νέο μέλος , καλά ταξίδια σε όλους … μια απορία , βέβαια μπορεί να έχει ξανά ειπωθεί αλλά δεν βρήκα κάτι λίγο που έψαξα .. αν κλεισω με μίλια από Αθήνα για Ντουμπάϊ μέσω Αντίσαμπεμπα ( Αιθιοπία ) κ κατέβω Αιθιοπία που θέλω να κάνω ένα σαφάρι , μετά θα μπορώ να πάρω το αεροπλάνο του γυρισμού η θα έχω μπλεξίματα ; Με χειραποσκευή θα πάω 3-4 μέρες .. ευχαριστώ .
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλησπέρα κ από εμένα , νέο μέλος , καλά ταξίδια σε όλους … μια απορία , βέβαια μπορεί να έχει ξανά ειπωθεί αλλά δεν βρήκα κάτι λίγο που έψαξα .. αν κλεισω με μίλια από Αθήνα για Ντουμπάϊ μέσω Αντίσαμπεμπα ( Αιθιοπία ) κ κατέβω Αιθιοπία που θέλω να κάνω ένα σαφάρι , μετά θα μπορώ να πάρω το αεροπλάνο του γυρισμού η θα έχω μπλεξίματα ; Με χειραποσκευή θα πάω 3-4 μέρες .. ευχαριστώ .
To αεροπλάνο του γυρισμού είναι στο ίδιο εισιτήριο; Άλλη κράτηση; Άλλη αεροπορική;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.785
Likes
18.176
Καλησπέρα κ από εμένα , νέο μέλος , καλά ταξίδια σε όλους … μια απορία , βέβαια μπορεί να έχει ξανά ειπωθεί αλλά δεν βρήκα κάτι λίγο που έψαξα .. αν κλεισω με μίλια από Αθήνα για Ντουμπάϊ μέσω Αντίσαμπεμπα ( Αιθιοπία ) κ κατέβω Αιθιοπία που θέλω να κάνω ένα σαφάρι , μετά θα μπορώ να πάρω το αεροπλάνο του γυρισμού η θα έχω μπλεξίματα ; Με χειραποσκευή θα πάω 3-4 μέρες .. ευχαριστώ .
Γιατί να το κάνεις αυτό; Να κλείσεις μόνο ATH-ADD-ATH αν θες να πας μόνο Αιθιοπία (έχει η Αιθιοπία σαφάρι?)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom