Πόρτα" στα coffee shops της Ολλανδίας για τους τουρίστες!!!

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αιτιολόγηση; Είναι ανήθικο να καπνίζει κανείς ένα εναλλακτικό τσιγαράκι πού και πού; Αν έπρεπε σώνει και καλά να σταματήσουν κάτι άλλο, είναι να σερβίρουν αλκοόλ, αυτό κάνει τα Αγγλάκια επιθετικά και να ξερνοβολάνε. Με τους μπάφους το πολύ-πολύ να ήταν σε φάση αφασίας, και χαμογελοκατάνυξης. Μη σου πω ότι πρέπει να τους μπαφιάζουμε με το που φτάνουν στο αεροδρόμιο, μπας και σταματήσουν να κάνουν βλακείες όπου πάνε.
Ε μανια με τα Αγγλακια...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Είναι η απόφαση μιας ανοιχτής συνέλευσης.
Ανοιχτής;;;;

Πωπω,χαλάσατε κι εσείς.Κάνετε και τέτοια πράγματα τώρα;'Ασε που η λέξη συνέλευση νομίζω είναι στις απαγορευμένες.Ενημέρωσες την κόβα γι'αυτό;
 

josephine

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Αιτιολόγηση; Είναι ανήθικο να καπνίζει κανείς ένα εναλλακτικό τσιγαράκι πού και πού; Αν έπρεπε σώνει και καλά να σταματήσουν κάτι άλλο, είναι να σερβίρουν αλκοόλ, αυτό κάνει τα Αγγλάκια επιθετικά και να ξερνοβολάνε. Με τους μπάφους το πολύ-πολύ να ήταν σε φάση αφασίας, και χαμογελοκατάνυξης. Μη σου πω ότι πρέπει να τους μπαφιάζουμε με το που φτάνουν στο αεροδρόμιο, μπας και σταματήσουν να κάνουν βλακείες όπου πάνε.
Από το στόμα μου τα πήρες! Πέστα!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
Αιτιολόγηση; Είναι ανήθικο να καπνίζει κανείς ένα εναλλακτικό τσιγαράκι πού και πού; Αν έπρεπε σώνει και καλά να σταματήσουν κάτι άλλο, είναι να σερβίρουν αλκοόλ, αυτό κάνει τα Αγγλάκια επιθετικά και να ξερνοβολάνε. Με τους μπάφους το πολύ-πολύ να ήταν σε φάση αφασίας, και χαμογελοκατάνυξης. Μη σου πω ότι πρέπει να τους μπαφιάζουμε με το που φτάνουν στο αεροδρόμιο, μπας και σταματήσουν να κάνουν βλακείες όπου πάνε.
και για οσους δεν καπνιζουν εχει και εξαιρετικα γλυκα:xmas_cheesygrin:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τωρα να παρει θεση πολυ έγκριτο μελος του φόρουμ που πήγε πρόσφατα στα coffee shops του Αμστερνταμ και ειχε αναπάντεχα αποτελέσματα το κάπνισμα
 

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ταξίδι-Όνειρο
Island/Grönland
Πήγα εγώ στο Eindhoven και μπήκα σε ένα από δαύτα... Δεν καπνίζω, παρήγγειλα μια μερίδα μανιτάρια παραισθησιογόνα. Ήρθε το γκαρσόνι, πλήρωσα και έφυγα.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
χμμμ, μη ξυνεις πληγες... ειναι μια μαυρη σελιδα στη ταξιωτικη μου ζωη!
Δε ντρεπομαι να το πω.... ειμαι αλλεργικη (αληθεια) στα χορτα!
Στα ψημενα ομως οχι!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πήγα εγώ στο Eindhoven και μπήκα σε ένα από δαύτα... Δεν καπνίζω, παρήγγειλα μια μερίδα μανιτάρια παραισθησιογόνα. Ήρθε το γκαρσόνι, πλήρωσα και έφυγα.
Τα εφαγες?? μαλλον ναι....... αισθανομαι οτι η επηρεια ακομα υπαρχει:xmas_mrgreen:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.396
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom