Ροκάδες δεν υπάρχουν εδώ μέσα;

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.518
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Μου έδωσαν τα μυαλά στο χέρι κάπου στην Antwerp.

IMG_20190111_213632.jpg




ΥΓ: Τρομεροι οι Βελγοι, δεύτερη φορά πάω σε ροκ/μεταλ συναυλία στο Βέλγιο και πουλάνε βαφλες και ζελεδακια. Και ο μεταλλας έχει τις υπογλυκαιμιες του!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.371
Likes
6.866
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Επειδή προβλέπω μαζική προσέλευση παρακαλώ να βρίσκετε live ή περίεργες εκτελέσεις στο youtube αφού τις μουσειακές τις ξέρουμε όλοι απ'έξω κι ανακατωτά.Τουλάχιστον σε ότι αφορά τα γνωστά κομμάτια,για πιο προχωρημένα πράγματα ρίξτε ότι σας κάνει κέφι.
Στο πνεύμα το τοπικ στάρτερ...
αθάνατοι Queen με Φρέντι Μέρκιουρι!
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Borealis σε ευχαριστω πολυ,αλλα Θα παω Βαρσοβια για το Πασχα,και εμφανιζονται στις 27.9 εκει,οποτε εχω κλεισει εκει:):clap:
Η αληθεια ειναι οτι οπου παω,γιατι εχω συγκεκριμενες μερες που μπορω,ψαχνω για συναυλιες.
Αλλο ενα αγαπημενο τους
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.518
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Borealis σε ευχαριστω πολυ,αλλα Θα παω Βαρσοβια για το Πασχα,και εμφανιζονται στις 27.9 εκει,οποτε εχω κλεισει εκει:):clap:
Η αληθεια ειναι οτι οπου παω,γιατι εχω συγκεκριμενες μερες που μπορω,ψαχνω για συναυλιες.
Αλλο ενα αγαπημενο τους

Πολύ ωραία και τα 2 τραγούδια που πόσταρες. Από αυτούς είχα ακούσει μόνο την τραγουδάρα carnival of rust, αλλά είχα αμελήσει να τους ψάξω περισσότερο, θα επανορθώσω άμεσα!

Το καλύτερο μέταλ τραγούδι που έχω ακούσει τα τελευταία χρόνια

 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.518
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Φοβερή θεματολογία, στίχοι, ερμηνεία, μουσική όλα τέλεια από ένα τρομερό συγκρότημα. Μπορώ να το ακούω για ώρες!

 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Μιας και κυκλοφόρησε και νέα δισκάρα πρόσφατα με τίτλο The Heretics, οι τεράστιοι Rotting Christ μελοποιούν τον τεράστιο, αιρετικό μέντορά τους.

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.626
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom