Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Kαλη μου τυχη τοτε!!!! 4 ζευγαρια ματια θα ειμαστε, τι στο καλο; Ελπιζω να τα βρισκουμε γρηγορα.. :)
 

ancona

Member
Μηνύματα
29
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Λονδίνο
Σκοπεύω να τριγυρίζω μεταξύ termini και Κολοσσαίο θα περπατήσω την via cavour,φοβάμαι επειδή θα κουβαλάω τσάντα και εύκολα θα καταλαβαίνουν ότι είμαι τουρίστας,επείσης άμα μπω στο μετρό χωρίς εισητήριο παίζει να μου κόψουν πρόστιμο(εννοώ αν είναι σαν της Αθήνας που σπάνια συναντάς ελεγχτή;)
 

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
θα πας πρωτοχρονια κ μονος κ θα τριγυρνας ολο το βραδυ στη περιοχη τερμινη???μας κανεις πλακα ελα πες μας κανεις πλακα.....
 

JohnyE

Member
Μηνύματα
195
Likes
223
επείσης άμα μπω στο μετρό χωρίς εισητήριο παίζει να μου κόψουν πρόστιμο(εννοώ αν είναι σαν της Αθήνας που σπάνια συναντάς ελεγχτή;)
ενταξει δεν χρειαζεται να εισαι ελληνας και οταν βγαινεις στο εξωτερικο.
 

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
απλα φιλε απεφυγε να κανεις βολτες μονος στην περιοχη του τερμινι αργα την νυχτα...
 

meet-sos

Member
Μηνύματα
52
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη - Καστίλη
χαχα, εχω λιώσει με τις απαντήσεις...
εσύ ρε φίλε πιο πολύ λαθρομετανάστη θα θυμίζεις εκεί παρά τουρίστα!!

Με το συμπάθειο.
 

marilou161

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπερα.αυριο το βραδυ φευγω με την παρεα μου για ρωμη και θα ηθελα να μου πει καποιος πως θα παω απο το αεροδρομιο ντα βινσι στο κεντρο της ρωμης.:xmas_smile:
 

AnastasiaGerman

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
εχω διαβασει αρκετα εδω μεσα αλλα εχω μπερδευτει αντι να αποφασισω
εχω κλεισει αεροπορικα για Ιταλια στις αποκριες αλλα δεν εχω κλεισει ξενοδοχειο...ηθελα spagna και σκαλια πιο πολυ αλλα τα βλεπω λιγο ακριβουτσικα...σε ποια περιοχη μου προτεινετε εσεις να μεινω? φτηνη να ειναι δηλαδη 60-70 ευρω την βραδια(αν υπάρχει βεβαια) αλλα να μην ειναι και απομερα...ζηταω πολλα ε?:xmas_lol::xmas_mrgreen:
 

John1987

Member
Μηνύματα
37
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Αντζελες
Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολο το forum!

Θα ηθελα να επισκεφτω τη Ρωμη το Μαρτιο με την κοπελλα μου κατα προτιμηση με group για 4-5 μερες αλλα δε θελω το συνολικο κοστος να υπερβει τα 400 ευρω κατα ατομο.

Ειναι δυνατον κατι τετοιο?Επισης σε τοσες μερες προλαβαινουμε να δουμε Ρωμη και Βατικανο?

Ευχαριστω πολυ.
 

bananaki

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
ρωμη

ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΡΩΜΗ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ..ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΞΕΝΟΔΩΧΕΙΟ .ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΟ ΤΣΙΑΜΠΙΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΤΕΡΜΙΝΙ???ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ..ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΕΤΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΛΠ.ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom