Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
όχι το εβδομαδιαίο, εγώ για απλό μιλάω. Στα μηχανήματα και στο Chef Express δεν θα πουλάνε και το εβδομαδιαίο αφού πουλάνε τα απλά;
Τα μηχανηματα δεν ειμαι σιγουρος κ ειναι πιθανο να εχει ουρα. Το σεφ οπως κ καθε μαγαζι επισης δεν πουλανε λογω υψηλου αντιτιμου κ σε περιπτωση μετρητων το αποφευγουν να διακινουν μεγαλα ποσα. Μιλαω χωρις να το εχω κανει αλλα με οτι θεωρω πιο πιθανο. Μιλαμε παντα για εβδομαδιαιο οπως ρωτησε. Πιο βολικό κ πιο σιγουρο ειναι το γραφειο-βανακι της atac. Απο κ κει κ περα πιθανο να υπαρχουν κι αλλες λυσεις.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παιδιά με το που βγαίνεις από τις αφίξεις έχει roma tourist infopoint. Εκεί πουλάει εισιτήρια συγκοινωνιών , Ρόμα παςς, εισιτήρια παραστασεων κτλ
Εβδομαδιαιο που συζηταμε, πουλαει?
 

Semina

Member
Μηνύματα
15
Likes
10
καλησπέρα παιδιά! δηλαδή εμείς που φτάνουμε Σάββατο βράδυ Ρώμη και θα χρειαστούμε το μετρό για να μας πάει από το termini στο flaminio θα έχουμε θέμα? Φτάνουμε στο fiumicino οπότε λέγαμε να πάρουμε μετρό από εκεί έως το termini και μετά έως flaminio...
Στο flaminio κάνει στάση σε αυτές τις τρεις που ειπα δεν σταματάει
 

Semina

Member
Μηνύματα
15
Likes
10
Ναι αλλά όσο να είναι είναι οι πιο πολυσύχναστοι σταθμοί ! Πήγανε με τό καλό και πες μας τι γίνεται!!!
 

VALANTIS_p

Member
Μηνύματα
151
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Kόστα Ρίκα
Εγώ απλά περπατούσα λίγο. Δεν είναι τόσο μεγάλες οι αποστάσεις απο τους παραδίπλα σταθμούς
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Και εγώ έτσι είχα κάνει στην Ρώμη περπάτημα. Δεν είναι μεγάλη απόσταση από Τερμιν8 μέχρι ισπανικά σκαλιά. Βλέπεις και την πολη έτσι.
 

Semina

Member
Μηνύματα
15
Likes
10
Θα εχω και το μωρουλιον μαζί!!! Χαχχαχαχ δεν πειράζει δεν θα τα δω ολα ετσι και αλλιως έχω ξανα πάει αλλα την λατρεύω αυτή την πόλη!!
 

Attachments

fanisbal3

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ωραία, μάλλον τότε θα κινηθώ προς το βανάκι . Φαντάζομαι ότι το εβδομαδιαίο εισιτήριο ισχύει κανονικά για το λεωφορείο 520, σωστά?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom